|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gubitak apetita
14.2.2009 20:41:26   
Wukovarka
Otkako sam dosla itz bolnice ne nalazim zajednicki jezik sa hranom...

Stalno mi je mucno, a kad krenem jesti tjera me na povracanje user posted image

Dali je imao tko slicnih problema?

Do jucer sam bila puna mlijeka...danas su cice vec praznije...a ja ne mogu jesti...cak ni pod prisilom user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 20:42:39   
tikica_69
Ja bas nisam mogla jesti nakon prvog poroda user posted image
Isto sam se silila...
Mislim da me proslo nakon jedno 2 tjedna.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:00:58   
dominik
i meni isto, u bolnici kako god losa hrana da bila meni pasala i pojela bi sve, doma me evo vec 3 tjedna nakon poroda jos uvijek mama sili jesti, a meni mrsko i taman kad krenem beba pocne trazit svoje...nemoj vodom pokusavati dobiti vise mlijeka jer kaze mi sestricna danas (studira prehrambenobiotehnoloski faks) da voda reducira proizvodnju mlikea ako je se previse konzumira

< Poruku je uredio dominik -- 14.2.2009 21:02:06 >

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:03:24   
Iki_P
  Meni je tako bilo nakon 1. poroda i izgubila mlijeko nakon mjesec dana. Ovaj put ću pokušati jesti na silu jer je najlakše a i najbolje ako beba sisa. Budite jake!user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:05:50   
dominik
a kazu da je ono salo iznad dupeta kaj se u trudnoci napravi zaliha za mlijeko, a ipak ak ne jedes nema nista od mlijeka...kad se uhodas (malo kad splasne uzbudjenje, briga, umor...) vratit ce se i apetit...

(Odgovor članu Iki_P)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:06:56   
Lady3
Wuki moraš pošto-poto nešto jesti,ako ne budeš jela nećeš imati mlijeka za Lucu..Kupi u apoteci čaj za dojilje da ti se stvara mlijeko..ja kad sam ga pila,imala mlijeka..user posted image Pitaj u apoteci za neki čaj i za poticanje teka kod dojilja.Ja sam poslije poroda stalno bila gladna,što su mi više sisali više sam jela..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:17:31   
Ruža
Wuki i ja sam imala istih problema, tri tjedna nakon poroda, na silu sam jela. Ništa mi se nije jelo, a strašno sam žedna bila i samo sam tukla po Jani. Pojedi barem juhicu, jogurt ili nešto lagano. Proći će. A mlijeka će biti. Nestanak nije povezan sa jelom, kako bi onda one žene u Africi dojile?
Ali beba će uzeti sve što joj treba iz tvog organizma. Nastavi i dalje piti prenatal ili što si već pila dok si bila trudnica.
I ljubni nam Luce!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:21:07   
FIONA
kokica ja sam bila užasno žedna ali isto nisam puno jela...terali su me...a sada samo zjevam ko mladi ptić!!!!

Prisili se da pojedeš a za mlijeko samo žlembaj tekućinu....što više piješ više buš imala, tako mi rekla patronažna...i ne mlijeko iz razloga što upola manje stvara tebi laktaciju zbog usiravanja u želucu!!! Ne pitaj zakaj, tak čula...i to ti ide u staž...hehhehehee...drž se!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 21:39:05   
ejmama
Ni ja nisam mogla jesti , ali sam pila vodu iz kompota i običnu vodu. nakon 3 tj. sam navalila na sve, a pogotovo na slatko.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 22:28:04   
mrkvač
Tako ti je to u početku ne možes ništa jesti, kasnije kad se to sve malo smiri ne možeš prestati jesti.
Sve će to doći na svoje.

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gubitak apetita
14.2.2009 22:44:10   
tina1602
meni je to trajalo kada sam bila u bolnici, tjedan dana...
kad sam došla kući, navalila na hranu...


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gubitak apetita
19.2.2009 14:09:02   
honeybunch
joj, odmah mi je lakše kad vidm da se još nekom ne jede user posted image .ja uopće nemam apetita, a ni puno mlijeka, pa moram dohranjivati bočicom.... iskreno se nadam da će se i meni apetit povratiti ubrzo....

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gubitak apetita
19.2.2009 14:27:26   
Florijan Jakov
ja nisam imala teka cca mjesec dana

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu honeybunch)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!