|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "stara" kilaža?
27.10.2008 10:17:58   
troubled
zanima me koliko nakon poroda ste se vratile na prijašnju kilažu?

da vidimo koji je prosjek....
a ja bih, s obzirom na povećani start htjela i ispod prijašnje....znatno.... user posted image


sjećam se nakon što sam rodila paulu kila su krenula dolje, pa stala....
imala je 6 mjeseci kad sam frendici rekla - pa skinut ću ja višak, tek sam rodila user posted image
prasnula mi je u lice od smijeha i rekla - kome ti  misliš još prodavati te fore, vidi kolika je već paula user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:20:58   
sanjalica
poslije prvog poroda već nakon 3-4 tjedna... a poslije drugog oko 9 mjeseci .....

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:22:57   
BUMBIKA
Na staru tj.željenu kilažu još se nisam vratilauser posted image ,ali se nadam da ću uskoro,jer od kada sam počela raditi kilice su polako počele padatiuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:25:28   
troubled
sanjalica me bacila u bed, ali ti si bumbika sve popravila, hvala user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:29:53   
Florijan Jakov
nisam se vratila još...a sumnjam i da ću..malo dam down zbog toga jer se sa ovim kilama ne osjećam baš naj, a i htjela bih još djece (a kako ću tek onda izgledati)....svakaj radim, aerobik, šetnje, ali jednostavno je takav organizam ..lako se lijepi a teško skida user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:33:21   
sanjalica
IZVORNA PORUKA: troubled

sanjalica me bacila u bed, ali ti si bumbika sve popravila, hvala user posted image user posted image user posted image


nemoj draga da te ja bacam u bed... poslije drugog sam radi nekih problema otišla i puno ispod one kilaže koju sam imala prije trudnoće... a sada imam puno više nego što sam imala prije prijašnjih trudnoća... šta ću sad - pojma nemam... al pošto sam inače debeljuškasta (ovo zvuči skoro romantično user posted image ) nemam sad volje čekati da smršavim, pa da krenem na treću user posted image ... moglo bi potrajati...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:40:28   
Dora04
Više se ne sjećam kad sam došla baš na svoju težinu, dobila sam 10,5 kg na porodu izgubila 6, a onda možda jedno 2 mjeseca do svoje težine.
Stare žene kažu da 9 mjeseci ideš s kilažom gore i isto toliko dolje.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:44:53   
ZVRK
ja sam nakon 3godine i 3mj vratila na staro 63kg,a varira mi sada 62-63kg

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:46:03   
sanjalica
Zvrkice, sram te bilo... koliko si visoka ?!

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:47:28   
ZVRK
165cm

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:49:32   
sanjalica
osjećam se kao burence user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:54:13   
ZVRK
da te utješim.strukić mi je relativno ok(tanji),ali zatoooooooo pozadina ne gubi kile.rekli meni moji da se guze nije nitko riješio u mojoj familijiuser posted image  ali nije mi bed.tako da mm ima šta uhvatiti kada već nemam ''prave cice''.bile jedino u trudoćiuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:57:44   
sanjalica
haha... glede pozadine ... općenito donji dio tijela mi je kao da ga je netko lopatom bacio na mene... (bezobraznik - tko god da je)... još malo pa ću izgledati ko Vilendorfska venera...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 10:59:40   
ZVRK
slušaj,meni su rekli da te kritiziraju za kile oni koji ih imaju viška,a sebe ne pogledajuuser posted image  .

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
27.10.2008 11:32:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 11:40:46   
mirna
Mislim da negdje 7-8 mjeseci poslije poroda.. sada imam čak i manje kila kao prije user posted image ...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 11:41:11   
maja
Ja sam ih se riješila nakon 4 mjeseca ( 20 kg )

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 11:59:08   
Ruža
Dva tjedna nakon poroda bila sam na staroj kilaži.user posted image  Poslje poroda izgubila sam skroz apetit, ništa mi se nije jelo...
Ali user posted image  je tako ostalo, u nedostatku voća, povrća i salate ( koje ne jedem zbog dojenja ) bacila sam se u tamanjenje slatkog ( koje inače ne jedem ) i žvak-žvakuser posted image , mljac-mljac eto me opet u plusu 2kg???user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa pošto je danas ponedjeljak svečano odlučila izbaciti slatko sa svog menija.user posted image  Javim vam kako ide.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 12:04:11   
maja
Bravo ružo za kilažu, a toliko si se opterećivala njomeuser posted image user posted image user posted image A što se tiče povrća i voća  i dojenja, jedi ono voće iz kompota, a i probaj neko povrće, možda mu neće smetati! Ja sam tamanila zelenu salatu svaki dan, hvala Bogu ništa, naravno kelj, grah, to ne!!!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 12:04:50   
Anoniman
Na tu temu mogu samo duboko uzdahnuti....
Prije trudnoće sam bila komad, 180 cm/ 70 kg
A sad nakon njih 3 imam 87 kg i ne mogu ih se riještit!!!!
Što više pokušavam ić na dijetu to mi je više sve fino!!!
I samo jedem...
user posted image
user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
27.10.2008 12:09:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 12:11:33   
Ruža
IZVORNA PORUKA: maja

Bravo ružo za kilažu, a toliko si se opterećivala njomeuser posted image user posted image user posted image A što se tiče povrća i voća  i dojenja, jedi ono voće iz kompota, a i probaj neko povrće, možda mu neće smetati! Ja sam tamanila zelenu salatu svaki dan, hvala Bogu ništa, naravno kelj, grah, to ne!!!


Hvala Majo!
Kompoti mi nisu baš fini pa sam tamanila kruh, margarin i pekmez.user posted image  Sad ubacim jabuku dnevno i ne smeta mu. Probat ću i ja sa zelenom salatom.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 13:39:18   
koka
Ja sam s Rokom svih18 išla dole u prvih 2 mjeseca user posted image user posted image user posted image user posted image , a sada prije nego sam zatrudnila bila sam već 3 u plusu user posted image , 16 sam dobila....da ne odugovlačim ostalo mi je +5 user posted image aaaaaaaaaa bez onih 3 prije....user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio koka -- 27.10.2008 13:41:20 >

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 13:39:26   
cokolada
Nikako se ne mogu vratiti na staru kilazu i bas sam nesretna zbog toga. Ne osijecam se dobro. Imam dobrih 5 kg viska. Proslu zimu sam imala samo dva i zadnjih mjeseci sam dobila 3 kg. Nije da jedem puno ni malo, pazim ali kile nikako da odu dolje, prije mi je to puno lakse islo.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: "stara" kilaža?
27.10.2008 14:55:33   
tonkica
Ja imam još 3, 4 kile za skinut da se vratim na staro.
Ma boli me đon za kile, kad se vratim na poso, mislim da će se više topit. I kad mala počne trčat pogotovo.
Ružo blago tebi, ja bez slatkog teško... Pogotovo bez grickalica. user posted image Nije da se trudim, ali me mm izazove i ja popustim...


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!