|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 18:44:56   
Tanjica Tanja
Drage mamice i trudnice koje imate iskustva sa rodilištem u Os da napišete svoja iskustva i savjete kako bih znala što me čeka...user posted image Jel sve prošlo bez problema (s osobljem)? Možda se s nekim curama i vidim u 5 mjesecu 2011....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 20:31:08   
buduća mamica
Nije toliko grozno da se ne da izdržati dva tri dana. Samo slušaj što ti govore i sve bude ok. Meni je hrana bila očajna a jesti sam morala zbog mlijeka.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 21:12:45   
martina87
draga,sve ces to brzo zaboraviti i nece te nista zanimati osim user posted image .sretnouser posted image ..bolje da nista neznas sve ces vidjeti i znati kad bude vrijeme

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 21:41:06   
danery
slušaj što ti kažu,pitaj što ne znaš,lijepo zamoli i sve će biti ok...
ako bude frke sa dojenjem,zamoli da ti pošalju sestru baš za to da ti pokaže,nama je bila u sobi jedna cura sa jakom upalom,mlijeka ajme,a nikako van,pa joj je ta sestra pokazala kako se izmasirati,kako staviti bebu pravilno na prsa i još štošta...
i obavezno,ALI OBAVEZNO prati kakve su ti lohije dok si u bolnici,ako bilo što primijetiš čudno ili te jako boli,odmah traži pregled da ne bi dobila kakvu infekciju...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 22:24:43   
BUMBI
draga,sve ces to brzo zaboraviti i nece te nista zanimati osim user posted image .sretnouser posted image ..bolje da nista neznas sve ces vidjeti i znati kad bude vrijeme


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.12.2010 22:28:34   
sanjalica
nisam previše očekivala.... malo njih se brine za puno nas, pa prema tome - sve je bilo ok..... pristojna ja prema njima i oni prema meni... hrana - ko bolnička..... ali nikada nisam ostala gladna.... ni doma ne jedem tartufe ni kavijar.....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
19.12.2010 9:48:45   
Anoniman
Meni je bilo dobro. Naravno jedna sestra je bila dobra, druga nije. Moraš paziti koju sestru što tražiš jer su neke sestre za bebe, a neke za mame. Nemoj se uopće ustručavati nešto tražiti. One su tamo zbog tebe i tvoje bebe. Odmah će te upozoriti da ne piješ kisele sokove npr.jabuka, zatim da izbjegavaš slatko i banane. 

(Odgovor članu sanjalica)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
19.12.2010 16:08:58   
domica
prvi puta sam rodila 2006. i ležala na 3 katu sestre su bile koma,a sad sam isto rodila prirodno ali je 3 kat bio pun pa sam bila na 4. tamo su puno bolje,inače 4 kat je za carski a 3 za vaginalni porod.Uglavnom neustručavaj se zvonit na ono zvono kod kreveta jer one su tamo zbog nas pitaj sve sto te zanima,hrana je koma,a u rađaoni je bolje da nisi sama bar sam tako čula da su odvratni kad si sam samnom je 1 puta bio muž i bili su super rađala sam 12 sati i svi su bili divni,a sad sam rodila za 7 minuta pa nisu stigli bit grozni.sretno.pitaj ak te šta zanima.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
19.12.2010 16:19:57   
Tanjica Tanja
Hvala vam curke na odgovorima, imate pravo ionako si tamo dva-tri dana pa istrpiš i ako je grozno jel?user posted image user posted image Samo da sve bude u redu s bebicom i da porod bude dobar, a ostalo ćemo lakouser posted image ...pa i zločeste sestreuser posted image . Jel se dobije šta od opreme kad dođeš jer sam pročitala da u nekim rađaonama dobiješ i spavaćicu na dugmiće...

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
19.12.2010 16:33:34   
domica
moraš imati sve svoje,rađaš u svojoj spavačici,i obavezno si ponesi pelene i kremu za bebu jer sama previjaš

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
20.12.2010 11:49:55   
mama1981
ja sam rodila dvoje krasne djece i bili su dobri prema meni u bolnici,ali sve zavisi opet na kakvo osoblje naletiš kao i svagdje drugdje,no uglavnom kad ugledaš to malo čudo sve zaboravišuser posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
20.12.2010 12:06:34   
zara77
Ja sam rodila prije 10 mjeseci... Meni su svi stvarno bili OK, od doktora koji me porodio, babica, sestara... stvarno nemam ništa negativno za reći... Ako nešto trebaš, pozvoniš na zvonce kraj kreveta i tražiš sestru ili za sebe, ili za bebu... Odmah ti se jave, a ako im nije gužva odmah će ti i doći. Dobro, malo sam bila gladna tih četiri dana, bolnička hrana kao i svagdje drugdje i premalo i nije fino, ali mogu ti tvoji donijeti jelo pa i to riješiš...a što se tiče poroda... ne treba te biti frka... samo ću ti reći da sam se onaj tren kad je bubica izletila, ja okrenula mužu i rekla - Ok, nije strašno, može drugo user posted image .
A najbolja stvar u bolnici je onaj dan kad pokupiš svoje stvari i bebača i ideš kući user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mama1981)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
20.12.2010 14:34:35   
Tanjica Tanja
Super je da ste sve imale više-manje pozitivna iskustvauser posted image user posted image user posted image Umiruje me ta činjenica. Još malo strpljenja pa ću i ja reći svoje mišljenjeuser posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
22.12.2010 13:07:34   
Indy
IZVORNA PORUKA: domica

obavezno si ponesi pelene i kremu za bebu jer sama previjaš
ja kad sam prije 2 godine rodila nismo morali sami previjat, tj. previjao sam tko je htio. ja sam bila zadovoljna, sestre i doktori su bili super. sestre, za bebe su mi par puta uzele bebu na par sati, da ja mogu malo spavati, na moj pristanak su ga htjele i nahraniti. opet idem u osijek roditi.

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
22.12.2010 13:09:12   
BUMBI
Nisam ni ja sama previjala,ali sam morala donjeti pelene

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
22.12.2010 14:08:58   
sanjalica
ja brojim sada godinu od zadnjeg poroda i morala sam imati pelene i kremicu i maramice i sama sam previjala.... osim ujutro kada voze bebe na kupanje, onda staviš pelenu u krevetić i to obave sestre.....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
28.9.2011 17:19:09   
Minty
Evo malo relativno friskog iskustva. Bilo je i pozitivnih i negativnih stvari. Imala sam uzasno tezak porod, a u radjaoni su svi bili prilicno grozni, osim jedne sestre, koja je jedina bila ljubazna. Sestre na trecem katu su bile odlicne! Govorim o sestrama za rodilje, ne znam kakve su sestre za bebe, jer beba nije bila samnom, vec na pedijatriji. Kako god bilo, sve to prodje i zaboravi se. Sve se moze izdrzati! 

_____________________________

Mama malog frajera od 30.04.2011. god.

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
28.1.2012 15:26:08   
Gardenija
nadam se da se nije ništa promijenilo od kada ste pisale ove postove user posted image

_____________________________

2. veljača

(Odgovor članu Minty)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
6.8.2012 14:44:32   
lidija777
jel ima kakvih novosti i promjena po pitanju osjeckog rodilista?
evo ja cu jos malo tamo (kroz 3-4tj) user posted image user posted image

(Odgovor članu Gardenija)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
8.8.2012 23:59:56   
girlpower
Ja nisam tako "svjeza" proslo je dosta vremena od zadnjeg poroda(2god)ali moram reci da je od 4poroda u osijeku samo jednom mi bilo uzasno(2003godine)sada zadnji put 2010god.bilo je nadrealno dobro.dosla sam roditi 15.08 zbog blagdana mogao si doktore na prste nabrojati,ali bez obzira na obujam posla doktorica(neznam jel smijem ime napisati,al svejedno hocu)miller kad je vidjela moj strah(jer je beba isla na zadak)bila uz mene od samog prijema do kraja poroda,tjesila me i govorila da ce biti sve dobro.nije se pomakla iz kuta radjaone dok beba nije izasla.kad sam joj zahvalila za tu paznju samo je rekla:"ma nista mama sve ste vi to sami obavili."sestre su takodjer bile super,zezale su se s nama i stvarno nisam imala osjecaj da sam u bolnici.od mene sve naj naj za nase osijecko rodiliste.i sad sam vas udavilauser posted image

(Odgovor članu lidija777)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
9.8.2012 8:13:19   
Lotte
Ja sam dvoje djece rodila u đakovačkom rodilištu i za njega me veže jako lijepo iskustvo. Nema gužve, pa su u sobama boravile po dvije osobe, a i sestre iz istog razloga nisu nervozne, živčane. Čak su nas i ponudile kavom kada su je sebi kuhale. Općenito, kada se sjetim boravka u rodilištvu uz njega vežem jedan osjećaj mira i tišine - jer upravo je tako u tom rodilištu i bilo, što je dobro i za mamu i za bebu u tih nekoliko dana nakon poroda. Baš se odmoriš.

Na žalost, đakovačko rodilište je zatvoreno i svoje treće dijete ću roditi u osječkom rodilištu. Ne znam, naslušala sam se raznih iskustava - i onih dobrih i onih loših. Nekako se vodim mišlju da ako nemaš nekakve nerealne zahtjeve, slušaš ih i pratiš njihove upute - jednom rječju surađuješ, da će i njihov odnos prema tebi biti dobar. Ruku na srce, nekoliko mojih prijateljica su željele da sestre i doktori budu zaokupljeni samo njima u tom trenutku, što naravno u jednom velikom rodilištu nije moguće.

A što mene čeka, javiti ću kada vidim!

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
10.8.2012 15:09:02   
lidija777
Lotte, kad ti je termin?

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
10.8.2012 15:30:38   
girlpower
Ja sam ocekivala da ce biti kao kad sam gabriela radjala,morala sam zvati i vikati jer je skoro u onaj lavoric pao...zato kazem da je 4.put bilo nadrealno dobro jer nisam ocekivala ni mrvicu toga sto sam dozivjela

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu lidija777)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
10.8.2012 16:13:22   
Lotte
Lidija777 termin mi je 17.01.2013. zašto?user posted image

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rodilište u Osijeku-iskustva i savjeti
18.10.2012 0:02:57   
suzy82
kolko se ostaje u bolnici nakon poroda u osijeku?prije 6 g se 4 dan išlo kuč jer još uvjek tako i čula sam da više netreba tečaj da muž može bez tečaja u rađaonu jel koja zna šta o tome evo ovdi piše http://www.roda.hr/article/read/rodiliste-u-osijeku

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!