|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 11:54:30   
koka24
Curke,kumica mi je bila u bolnici SD zadnja tri tjedna trudnoće zbog tlaka.I napokon oni njoj kažu da će je porodit(termin bio 24.09,rodila 22.09). I smjeste oni nju u predrađaonu u 8,malo dripića,počeo napad.U 16:30 ona otvorena sam 4 prsta,a umire,daju joj neku injekciju da se brže otvori te svi otiđu.Za 15 min ona otvorena 10p,dere se,a rađaona puna.Kažu joj da će je porodit u predrađaoni (pred svima). Rodila je curu od 4.400,53 cm dugačku......
Rekla je da više nikad to ne želi doživjet,mislila je ić na treće,al ovo joj je najgore iskustvo,na rasklimanom krevetu,puna predrađaona........... Sad je i mene strah da nebum i ja tak još završila a trebam rodit za 20 dana............
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 12:03:05   
Anoniman
Draga, come down, to ti se jako rijetko događa!
Vjerojatno nitko nije očekivao da će se ona otvoriti do kraja u roku od 15 minuta! Znam da joj je bilo neugodno poroditi se "pred svima" ali sve te žene u predrađaoni su čekale porod, pa se u biti ništa neuobičajeno nije desilo... sve je to normalno...
Glavno da je dijete ok! Čovječe, velika cura! Čestitam! user posted image

Kad sam ja rađala Katarinu, isto na SD, jedna žena je doslovno uletjela, stavili su ju na onaj stol u pripremi gdje je uzv, rodila je čim je legla! Meni je to odlično, ne mučiš se dugo. user posted image

(Odgovor članu koka24)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 12:03:54   
Anoniman
kako znaju biti neodgovorni!!!!! user posted image user posted image user posted image
mene su ostavili u boksu samu, ja osecam da pocinje i pocela da ih dozivam, ova jedna dolazi i kaze- ju, vidi stvarno! user posted image user posted image verujem da joj je to bilo strasno iskustvo, ali nemoj sad ti time da se optercecujes, to im sigurno nije praksa i ne dogadja se cesto!! opusti se, ma kakav porodjaj bio, nista ne moze da se usporedi sa tim osecajem kad postanes majka i vidis svoje bebce! veruejm da ce ona i ici na trece, posle nekog vremena i mozda u drugoj bolnici...ne dozvoli da te prestrase tudje price, kad bi slusali samo negativne price iz trudnoce i sa poroda, nijedna od nas nikad ne bi zelela da bude trudna!!!

(Odgovor članu koka24)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 12:05:42   
tikica_69
Dok sam nosila Dominika i lezala na patologiji trudnoce u Vinogradskoj i tamo je jedna zena rodila nocu u sobi....dogadja se. No, to su izolirani i rijetki slucajevi rekla bih.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 13:36:38   
natalijax
bitno da je ona rodila i da je ugledala svoje sunce,a to ce sve nabrzinu zaboraviti

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 13:40:07   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Mariachi

Meni je to odlično, ne mučiš se dugo. user posted image

i drugim user posted image  onda pokažeš kako je brzi i lagani poroduser posted image

tako bilo i meni ali sam barem došla na pravi stoluser posted image (20min)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rodila u predrađaoni.........
24.9.2009 16:54:17   
Zvonki
Neke bi trudnice trenutno dale sve da rode, pa makar i u predrađaoni.user posted image Sigurna sam da su se o njoj skrbili kako je trebalo, a roditi ionako je svejedno na običnom ili krevetu za rađanje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
25.9.2009 9:32:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rodila u predrađaoni.........
25.9.2009 14:15:35   
malica
Ma radije i u predrađaoni na brzinu i da sve prođe bez komplikacija nego redovno dugotrajno i nedaj Bog ...... Glavno da je beba tu  user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rodila u predrađaoni.........
25.9.2009 14:30:17   
Dajana
Ne vidim kaj je tu tak strašno, kad imaš trudove i rađaš tak ti je svejedno di si, u rađaoni ili predrađaoni.
Kad sam rađala prvo dijete, ja u trudovima, neznam ništa o tome, sve ustrašena, nitko mi nije rekao kako to boli i šta moram raditi,, uglavnom sama u boksu, žena u boksu do mene se dere i stalno nešto puše, a doktor lijepo došao i doveo jedno deset svojih specijalizanata, otkrio me i lijepo im sve tumači i pokazuje na mom trbuhu, pa svi skupa mrtvo hladni bulje u mene i svako malo čekaju da mi prođe trud.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rodila u predrađaoni.........
25.9.2009 14:37:59   
karoca
e Dajana slično i kod mene bilo s prvim djetetom.....došle 3 cure-srednjoškolke,valjda praksa,i stale meni točno na dno noga a ja "na izvolte"user posted image ,trudovi deru non stop,svaki sekund rodit, dok sam ja tiskala one pobjegle, šta će djeca....
hoću rijet kad stisnu trudovi nije te sram ni na ulici rodit!user posted image


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!