|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rizične namirnice u trudnoći
8.12.2008 21:25:05   
Ruža
Namirnice koje su meni govorili da izbjegavamu trudnoći su : račići i školjke jer postoji mogućnost zaraze hepatitisom, sirovo meso, tunjevinu jer može imati velike količine olova, veće količine kave i napitaka koji sadrže kofein, gaziranu vodu jer potiče apetit i napuhuje, preslana jela. 
Koje namirnice ste vi izbjegavale?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
8.12.2008 22:09:15   
ninolina
Meni su rekli da nesmijem jesti jetrica jer kao u prvom tromjesečju mogu naštetiti ploduuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
9.12.2008 23:02:51   
božica
definitivno gazirano
nemrem se sjetiti još nećegauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
10.12.2008 11:10:19   
Mrvna
Tunu, što mi je teško palo, previše kave i gaziranog, coca colu ni pod razno, smanjila sam čips i gricke (nisam ni inače manijak za njima pa mi nije teško palo ali celulit je ipak tu user posted image ) Mislim da je to to. Špek, kobasice i ostale suhomesnate stvari i dalje jedem, provjerene kvalitete naravno. 

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
13.9.2009 20:32:09   
joszde
može pomoć neznam više što da jedem šta god pojedem sve me napuhuje polako ulazim u treći mjesec a trbuh mi izgleda kao da sam u petom jer me sve napuhuje pa ako imate bilo kakav savjet što bi si mogla pripremati da to dođe u noramalu thanks.user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
14.9.2009 8:48:25   
ZVRK
joszde a da probaš jesti kuhanu laganiju hranuuser posted image
ne suhomesnate stvari,bez gaziranoga....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
14.9.2009 12:22:34   
joszde
probala sam draga više sve eto jučer bila kod svojih i mama napravila domaću kokošiju juhu pojela pol tanjura ko da sam se kamenja najela,neznam više što bi a stalno sam gladna danas ću malo špinata pa ćemo vidjeti hvala puno.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
14.9.2009 12:37:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu joszde)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rizične namirnice u trudnoći
14.9.2009 14:25:40   
joszde
cvrčak kaj je to naki čaj ili nešto jer iskreno nisam čula za to gdje mogu to uzeti

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!