|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatno rodilište
29.5.2008 10:48:06   
evanda
Pozdrav svima.....ima li tko kakve informacije o privatnim rodilištima u Hrvatskoj? Nešto se pričalo da se jedno otvara u Zgbu( Podobnik), ali ne znam dal je to realizirano....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatno rodilište
29.5.2008 10:55:06   
tina1602
koliko ja znam je,radi već. čula sam da je jako velika gužva

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatno rodilište
29.5.2008 10:58:30   
martina33
rodilište podobnik već radi...cijena normalnog poroda je oko 2000 eura(bez dodatnih lijekova,epiduralne,komplikacija i da si 3 dana u bolnici)...jelo naručuješ po želji...čula sam da imaju cijelu listu čekanja...ako nešto nije u redu s bebicom transportiraju je u neku od bolnica...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatno rodilište
29.5.2008 13:12:14   
cokolada
Od moje prijateljice sogorica je rodila tamo u 3 mjesecu ove godine. Rodila je na carski, sve je dobro proslo i bila je jako zadovoljna, mislim da je rekla da je carski 20 000 KN.
Lijepo je uredeno, sve je kako ti zelis, bebica s tobom, posjete.
U slucaju komplikacija imaju dogovor sa bolnicom, na raspolaganju helikopter, uglavnom si siguran.
Nalazi sa na Svetom Duhu (ne znam koji broj), ZG.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatno rodilište
29.5.2008 22:24:08   
evanda
curke moje drage, hvala vam.....ma nije mi do posebnog jela ni pila, samo imam jako loše iskustvo s bolnicama i strašno se bojim da bih mogla zaglaviti....puse svima

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatno rodilište
29.5.2008 22:53:45   
njanja
U slucaju komplikacija imaju dogovor sa bolnicom, na raspolaganju helikopter, uglavnom si siguran.
IZVORNA PORUKA: cokolada


U slucaju komplikacija imaju dogovor sa bolnicom, na raspolaganju helikopter, uglavnom si siguran.

 Kakvo je to rodilište gdje te u slučaju komplikacija moraju premiještati u opću bolnicu? Inače, pred cca 2 mj je bila reportaža na novoj tv o tom privatnom rodolištu, možete pogledati na: http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/velike-razlike-privatnog-i-drzavnog-rodilista.html 

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 10:10:37   
evanda
Draga Njanja, hvala na linku.....zbilja je dobar prilog....a moram ti reći i svoje mišljenje, jer pitaš kakvo je to rodilište gdje te u slučaju komplikacija moraju premještati...mislim da je to odgovorno, unaprijed prihvaćaju mogućnost da nešto krene kako ne bi trebalo, i da će dati sve od sebe da to saniraju...tako ja mislim ( žao mi je samo što nemam 20 000 kn da to odradim)....previše smrti i previše liječničkih propusta i zatvaranja očiju sam vidjela u protekle 2 godine, i na žalost, ne vjerujem nijednom liječniku koliko je crno pod noktom. Plati, pa se klati, tako barem u Brodu stvari stoje...tebi lijep pozdrav i puno hvala 

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 18:32:11   
božica
ja mogu samo napisati
Ako već platim 20 000 kn porod onda očekujem MAKSIMALNO SUPER UVJETE I SPREMNOST BOLNICE NA SVE.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 19:24:39   
koka
user posted image user posted image user posted image Božice.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 20:25:00   
njanja
Evanda, nisam ništa loše mislila, samo sam se zapitala kako bi se ja osijećala kada bi platila 20.000 kn i na kraju završila u u "običnoj" bolnici....   

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 20:27:04   
njanja
koka, imaš pp

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
30.5.2008 20:31:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Privatno rodilište
30.5.2008 20:58:03   
njanja
jel to u carstvu hladovine?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Brisano sporočilo]
30.5.2008 21:00:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Privatno rodilište
16.6.2008 16:30:37   
Arte
Zna li netko da li se može tih 2000E platiti u ratama?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Privatno rodilište
18.6.2008 8:24:38   
božica
dobra si arte-nazovi ih i pitaj -stvarno neznam -pa valda bi trebalo na rate ipak je to veliki novac u pitanju-a ko će ga znati

i DOBRO NAM DOŠLA

(Odgovor članu Arte)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Privatno rodilište
18.6.2008 12:03:34   
tina1602
mislim da se može...

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Privatno rodilište
14.5.2009 17:40:44   
ornela.nely
nije novac garancija.ovaj komfor koji sam vidjela u prilogu je vrhunski iako mi se čini da jelovnik baš nije primjeren rodiljama i dojiljama.ali ako nemaju kompletnu ekipu za siguran porod i za sigurnost djeteta i majke ipak je bolja odluka državna bolnica.ja sam operirala vanjske vene u privatnoj klinici i platila skupo,imala svoj apartman u kojem je suprug samnom spavao,a nakon operacije se ispostavilo da su mi krivo podvezali venu u preponi.user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!