|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podojiti odmah nakon poroda...
23.6.2008 8:47:34   
danchy
Hej user posted image ...

Zanima me, da li znate kako je u Vinogradskoj sa podojom bebice odmah nakon poroda? Kako čitam svu tu literaturu o dojenju, mislim da je vrlo bitno da ti pristave bebicu na prsa kad je porodiš... E, pa me sad zanima da li to u Vinogradskoj prakticiraju?
Puno vam hvala na odgovorima...

Pusa velika



Još malo, pa je naš Roko sa nama... user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 23.6.2008 12:24:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
23.6.2008 9:08:10   
danchy
Evo vam još po koji link, da si malo o tome pročitate...

http://www.mojedijete.com/dojenje/74-dojenje/171-prvi-sat-za-prvi-podoj
http://www.roda.hr/_upload/dokumenti/neprocjenjiva_vaznost.pdf


(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
23.6.2008 13:42:13   
božica
joj neznam puno o tome u Vinogradskoj-ali mislim da je to jedan naljepši doživljaj za  majku i bebicu poslije porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
23.6.2008 13:50:48   
božica
pročitala sam ćlanak i jako je dobar-
meni su moju leonicu nakon poroda stavili na prsa-srce  to je taaaako lijepi osjećaj-mala je plakala plakala a ćim su je stavili na prsa magićno je prestala-nešto neopisivo
tako danchy samo ih traži u rodilištu da ti daju malog nakon poroda na cicu.
nećeš fulati


(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
24.6.2008 14:29:11   
spužvasta
Danchy u Vinogradskoj nakon poroda ti stave bebicu u ruke,ali ne na dojenje nego samo onako-da se maleni smiri ,bude tu par trenutaka i onda ga odnesu na kupanje....imaju termine kad donose  bebice u sobe (otprilike svaka 2h na 2h) tako da u biti niti ne skužiš ono malo vremena između da ga nema jer si ti tolko krepan da ti proleti  vrijeme!

_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
25.6.2008 8:29:40   
danchy
Ej cure...

Puno vam hvala na odgovorima... A evo, saznala sam još par stvari šta se Vinogradske i dojenja tiče; kažu, da ti bebicu mogu donositi na podoj kad je beba gladna...user posted image , samo moraš reči pedijatrinji da bi je voljela izključivo dojiti i to ona napiše na karton, da i sestre znaju... ja ču to pokušati dogovoriti, jer zbilja ne bi voljela, da mi je naviknu na flašicu... možda malo kompliciram, al ipak mi je to prva user posted image

Puno pusa i user posted image ...

(Odgovor članu spužvasta)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Podojiti odmah nakon poroda...
25.6.2008 9:18:43   
božica
ma kaj bi komplicirala to je tvoje dijete-tvoje tijelo i tvoja želja-
a na njima je dali će ti omogućiti

sretno

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!