|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:21:04   
Ruža
user posted image user posted image user posted image Kad se samo sjetim.user posted image  Nisam znala gdje mi je glava, boli, čepa, zbunjola živa, a oni mene ispituju koju školu sam išla, tko mi puši od rodbine, koje bolesti sam imala, ....user posted image  Haloooo, ne znam kojeg sam spola u tom trenu. Šta se ta pitanja ne mogu obaviti na pregledu kod ginića prije poroda ili sutradan kad rodiš?
Znam da sam si sutradan razmišljala jel to stvarno bilo ili sam ja to sanjala?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:23:30   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....zato sam ja otišla puuuno ranije pa sam to obavila u miru!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:25:28   
anne
user posted image  To je i meni bila katastrofa!
Osim toga sve im piše u trudničkoj!
Mene paralelno ispitivale doktorica i sestra. Vrisnula sam: Pa dajte se slušajte! Kaj u trudovima moram dvaputa na ista pitanja odgovarati?!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:32:31   
ninolina
To je moj muž obavljao umjesto meneuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:33:48   
ZVRK
u riječkom rodilištu mene za danijela nisu ništa pitali već je teta na prijemu rekla mm da me odvede gore u rađaonu pa da kada mene smjesti vrati da se riješi papirologija

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:44:18   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ZVRK

u riječkom rodilištu mene za danijela nisu ništa pitali već je teta na prijemu rekla mm da me odvede gore u rađaonu pa da kada mene smjesti vrati da se riješi papirologija

Zvrkić tebe nisuimali vremena pitati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:46:03   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: ZVRK

u riječkom rodilištu mene za danijela nisu ništa pitali već je teta na prijemu rekla mm da me odvede gore u rađaonu pa da kada mene smjesti vrati da se riješi papirologija

Zvrkić tebe nisuimali vremena pitati.user posted image


može biti i da je to.
treba čekati da koka,njanja..... odgovori pa ćemo znati točno

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 19:48:39   
dominik
mene nisu nis pitali a nisam dosla sa trudovima, a ne znam bas da su i sa mm pricali...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 20:06:29   
ROZI
i mene kada su pitali ko da sam pala s Marsa ,tek sam onda shvatila da idem RODITI,kolika me zbunjola uhvatila dala sam karticu tekućeg računa umjesto zdravstvenuuser posted image

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 20:09:21   
Dajana
Mene utupila u kojoj općini se MM  i ja ženili. I onda nastala rasprava koja je to tada općina bila.

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 20:10:08   
tikica_69
Evo moje anegdote s tim pitanjima.... Dodjem pod trudovima i sad klasika, prijemna ambulanta, doktor veli da legnem da prvi vidi UZV, pogleda on, sve kak treba biti i sad dolazi dio kad se trebas iza paravana skinuti da te covjek pogleda i veli on meni: Ajde odite iza i skinite se...a kaj ste vi prirodna crvenokosa?A ja kao iz topa - pa sad cete vidjeti user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 20:12:20   
troubled
ovaj me put uopće nisu gnjavili s pitanjima....ali su zato prošli upeglali do besvijesti
user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
16.1.2009 23:41:22   
dami
Mene u RI rodilišrtu nisu ništa pitali. Mm je to obavljao dok sam bila u rađaoni.user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
17.1.2009 10:12:34   
koka
Da, da Zvrk nisu imali vremena za tebeuser posted image , i neka i ovaj put bude tako ...a u RI rodilištu pitaju, prvi put su mm pitali jer sam ja došla sa lažnim trudovima a sad sam ja imala vremena pa sam ja odgovarala...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
17.1.2009 10:18:29   
ejmama
Ja mislim da me pitala sestra nešto kratko nma prijemnom i posla gore mene i mm na 5 kat. Tamo me primila sestra i ja mislim da me ona pitala ostale stvari, onda je došao doktor da me pregleda. mm je cijelo vrijeme čekao ispred, rekli smo mu da ništa neće biti do ujutro i da može ići doma. nikad mi nije rekao da su njega nešto pitali.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
17.1.2009 14:47:10   
tonkica
Došla sam 2 dana ranije u bolnicu, tako da sam sve potrebno obavila prije poroda. Skoro kao Fiona, samo što sam ja bila kraće u bolnici. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pitanja kod prijema u rodilište
17.1.2009 14:56:21   
pako
ja sam došla na normalan pregled i ostavili su me u bolnici pa su na tom papiru kaj su mi dali za rađaonu sve upisali tak da kad sam došla u rađaonu nisu me pitali ništa, mislim bar,ili ne jesu, datum rođenja jedino i koji mi je to porod.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!