|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Piši mi
20.9.2011 16:49:37   
mamicaa
Sječam se davno kada sam ja išla u osnovnu školu bio je jedan časopis za djecu i rubrika Piši mi.... tako smo se mi klinci dopisivali, pisali pisma, slali sličice, itd......
Sve u svemu bilo nam je jako zabavno.... i ja sam se dopisivala s par curica mojih vršnjakinja. Voljela sam pisati i radosno iščekivala poštara, tako sam se i s poštarom sprijateljila.  Još uvijek čuvam tu zlatnu kutiju s pismima....

Tko se još dopisivao?
Kako vam se to sviđalo?
Da li još se dopisujete s nekime putem pošte...?
Tko skuplja poštanske markice?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Piši mi
20.9.2011 16:52:15   
pincirotvajler
pismima sam se dopisivala s prvim dečkom user posted image
to je bilo pred jedno..hm..13g user posted image
i kasnije u srednjoj školi s jednom curom koju sam upoznala u bolnici,više nismo u kontaktu,ali pamtim to naše dopisivanje user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Piši mi
20.9.2011 16:54:19   
katy mama
ja saljem cestitke za rodjkas user posted image
prijateljici u Kninu,mala se obraduje pravo ,zaovinim curama ....

a i mi dobijemo za rodjkas user posted image



_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Piši mi
20.9.2011 17:04:14   
jagodicabobica
user posted image
prvo sam chatala sa jednim momkom koji je studirao u Turskoj ...pa smo se poceli dopisivati..on je meni slao ljubavna pisma sa slikama i mirisnim papirom i tako ja njemu..davno je to bilo! aah ja pa sam se dopisivala sa jednim talijanom :))

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 20.9.2011 17:08:28 >

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Piši mi
20.9.2011 22:36:59   
inesica
Klasicno pismo sam slala prije nekih 10-ak godina decku u vojsku, jer mi se to cinilo romanticnijim nego SMSanje. Ali prije sam se dopisivala s prijateljicom koja je otisla raditi u Njemacku, i s jednim prijateljem u Bosni i prijateljicom koja je odselila u Srbiju. Eto, pisala sam na sve strane.
Malo sam nostalgicna sto se pisama tice, jos uvijek imam pisma koja su mi draga, na zalost, jos se samo s jednom od njih nekada cujem i to je sve. Voljela sam pisati i citati pisma, zao mi je sto je sva ova danasnja tehnologija to pokopala.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Piši mi
20.9.2011 22:46:38   
mamacita
Ja i moj muz smo se dopisivali prvih godinu dana nase veze. Ta pisma su mi davala snage, i davala mi ljubav kada on nije bio blizu mene. I ja sam njemu pisala.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Piši mi
21.9.2011 9:11:52   
njanja
dopisivala sam se sa sestričnom iz karlovca, dan danas imam ta pisma....trajalo je godinama, od kada smo naučile pisati sa 7 god, čak smo i u 3. osnovne vježbale ćirilicu pišući pisma tako user posted image do 19 godina kada je ona rodila...To njeno zadnje pismo pred porod je bilo najemotivnije pismo koje sam ikada dobila...

Dopisivala sam se s frendicom kada smo bile u različitim školskim smjenama pa smo jedna drugoj gurale u sandućiš što nam se dešava...
Dopisivala sam se i s naj frendicom kada je bila na ljetovanju....
S frendicom koja je dolazila u Ri kod bratića, a živjela u Gospiću.....

Imam doma kod mame i tate kutiju punu pisama i znam da ju NIKAD neću baciti, ona su dio onog što sam ja.....

Danas se dopisujem s dragim curama putem maila ili pp...
Nije to ono staro, ali prihvaćam da je to ono što nam današnjica nudi....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!