Piši mi (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Odgoj



Poruka


mamicaa -> Piši mi (20.9.2011 16:49:37)

Sječam se davno kada sam ja išla u osnovnu školu bio je jedan časopis za djecu i rubrika Piši mi.... tako smo se mi klinci dopisivali, pisali pisma, slali sličice, itd......
Sve u svemu bilo nam je jako zabavno.... i ja sam se dopisivala s par curica mojih vršnjakinja. Voljela sam pisati i radosno iščekivala poštara, tako sam se i s poštarom sprijateljila.  Još uvijek čuvam tu zlatnu kutiju s pismima....

Tko se još dopisivao?
Kako vam se to sviđalo?
Da li još se dopisujete s nekime putem pošte...?
Tko skuplja poštanske markice?





pincirotvajler -> RE: Piši mi (20.9.2011 16:52:15)

pismima sam se dopisivala s prvim dečkom [sm=smiley36.gif]
to je bilo pred jedno..hm..13g [sm=smiley1.gif]
i kasnije u srednjoj školi s jednom curom koju sam upoznala u bolnici,više nismo u kontaktu,ali pamtim to naše dopisivanje [sm=smiley1.gif]




katy mama -> RE: Piši mi (20.9.2011 16:54:19)

ja saljem cestitke za rodjkas [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
prijateljici u Kninu,mala se obraduje pravo ,zaovinim curama ....

a i mi dobijemo za rodjkas [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





jagodicabobica -> RE: Piši mi (20.9.2011 17:04:14)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
prvo sam chatala sa jednim momkom koji je studirao u Turskoj ...pa smo se poceli dopisivati..on je meni slao ljubavna pisma sa slikama i mirisnim papirom i tako ja njemu..davno je to bilo! aah ja pa sam se dopisivala sa jednim talijanom :))




inesica -> RE: Piši mi (20.9.2011 22:36:59)

Klasicno pismo sam slala prije nekih 10-ak godina decku u vojsku, jer mi se to cinilo romanticnijim nego SMSanje. Ali prije sam se dopisivala s prijateljicom koja je otisla raditi u Njemacku, i s jednim prijateljem u Bosni i prijateljicom koja je odselila u Srbiju. Eto, pisala sam na sve strane.
Malo sam nostalgicna sto se pisama tice, jos uvijek imam pisma koja su mi draga, na zalost, jos se samo s jednom od njih nekada cujem i to je sve. Voljela sam pisati i citati pisma, zao mi je sto je sva ova danasnja tehnologija to pokopala.




mamacita -> RE: Piši mi (20.9.2011 22:46:38)

Ja i moj muz smo se dopisivali prvih godinu dana nase veze. Ta pisma su mi davala snage, i davala mi ljubav kada on nije bio blizu mene. I ja sam njemu pisala.




njanja -> RE: Piši mi (21.9.2011 9:11:52)

dopisivala sam se sa sestričnom iz karlovca, dan danas imam ta pisma....trajalo je godinama, od kada smo naučile pisati sa 7 god, čak smo i u 3. osnovne vježbale ćirilicu pišući pisma tako [sm=smiley36.gif] do 19 godina kada je ona rodila...To njeno zadnje pismo pred porod je bilo najemotivnije pismo koje sam ikada dobila...

Dopisivala sam se s frendicom kada smo bile u različitim školskim smjenama pa smo jedna drugoj gurale u sandućiš što nam se dešava...
Dopisivala sam se i s naj frendicom kada je bila na ljetovanju....
S frendicom koja je dolazila u Ri kod bratića, a živjela u Gospiću.....

Imam doma kod mame i tate kutiju punu pisama i znam da ju NIKAD neću baciti, ona su dio onog što sam ja.....

Danas se dopisujem s dragim curama putem maila ili pp...
Nije to ono staro, ali prihvaćam da je to ono što nam današnjica nudi....




Stranica: [1]