|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja tužna priča
22.7.2010 16:10:20   
natalijax
Svaki članak o abortusima i ostalom me jednostavno šokira,Moja prva trudnoća je bila željena,godina,da sam čak razmišljala ma nek samo ostanem trudna bilo s kim al imat ču malenog anđela,Kad smo se ja i mm,onda zarucnik odlučili na djete molila sam iz mjeseca u mjesec da nedođe crveno,i konačno nakon godinu dana Bog mi je podario trudnoću,Iz mjeseca u mjesec ičkekivala sam pregled,cekala dan kada cu sve pripremiti za bebu,kupovala stvari sa radošću,Noč prije tog nesretnog dana ležimo u krevetu i mazimo bušu,i kažem još samo 20 dana,govorim mužu kada se sutra vratim sa pregleda sastavit ce mo krevetić i ostale stvari,Ujutro odlazim na pregled skačem na stol da vidim bebicu,Doktorica gleda i šuti,nepitam ništa jer znam da ona sve  pomno gleda ,vidim i dalje šuti i klima glavom sad se počinjem brinuti pitam je sto je,kad kaže nečujem srce,ma nije moguće to sam beba spava,onako luđački drmam stomak i dallje mislim samo spava,Hitno me šalje u bolnicu,25km u autu ja i dalje drmam stomak od silnog dahtanja uvjerena sam da imam trudove i da cu rodit,Dolazim na ctg i zbilja srce nekucauser posted image user posted image gotova sam vrišim čupam kosu,Dolazi doktorica i počinje se dreat na mene da što meni nije jasno,da cu rodit ko i svaka žena,U dva sata popodne dobivam gel od kojeg se ništa nisam otvarala,i do osam naveče sam bila takva na gelu,U osam ulazim u rađaonu na drip,Slabo sam se otvarala čak su me rukama otvarali,i u pol četiri rađam djevojčicu 3800 i 51,Pupčana vrpca se spralno uvrnula na tri djela ,Moje pitanje je samo bilo jel ima pomoći za bebicu,Primalja je samo slegnula ramenima držeći moju bebu zamotanu u bjelu plahticu i rekla tužno nema gospođo pomoći,Znam da nijedna ovdje nebi napravila nešto svojoj bebici,Al znam da puno ljudi čita forume,Neka im ovakve priće i ovakva iskustva prosvjetle mali dio mozga i nek razmisle da li su ta malena čuda vrijedna života ili ne,Ja imam danas dijete koje je rođeno iz ljubavi i molitve,Kojemu je Bog podario život jer je uistinu velik i dobar,

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 12:02:59 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:20:04   
njanja
Nato, rasplakala si me.Nemam riječi kojima bi opisala koliko mi je žao i mislim da se to nikome ne bi smjelo desiti....Ti si jedna hrabra žena!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:20:51   
Duve
Isuse Nato užas, tu bol si nemogu ni zamisliti i takvo nešto nebi poželjela nikome user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:30:48   
maja
user posted image user posted image user posted image

Nato user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:32:24   
Bebys
nezamislila bol...suze mi idu...zao mije....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:35:55   
cuba
znala sam da si izgubila dijete ali cijelu priču ne...suze mi samo teku, jedna za drugomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...zbilja si jedna hrabra ženauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
22.7.2010 16:41:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu cuba)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:46:15   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: cuba

znala sam da si izgubila dijete ali cijelu priču ne...suze mi samo teku, jedna za drugomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...zbilja si jedna hrabra ženauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:46:28   
.dada.
Žao mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 16:54:37   
ninolina
nato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 17:07:18   
Anoniman
Nato, draga user posted image user posted image user posted image  hvala ti što si ovu priču podijelila s nama i sa svima koji će ju čitati... možda zbilja nekome sine pa promijeni mišljenje...

strašno je izgubiti dijete i samo Bog može dati snage za dalje... to zna dosta cura na ovom forumu, nažalostuser posted image
hvala Bogu da si dobila svog Liama i molim Boga da svaka majka koja je izgubila dijete dobije drugo... to će barem djelomično ublažiti bol koju nem ože shvatiti onaj tko nije doživio... a ne želimo je nikome.

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 17:25:36   
nemammaste
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Vjerujem da nećeš krivo shvatiti ako kažem da bih voljela da nisam pročitala ovo....Ne znam šta drugo reći osim user posted image   user posted image   user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 17:33:57   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image draga Nato žao mi je što si se toliko napatila. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 18:02:41   
Gianna
Ajme mila, a šta da ti  kažem....svaka ti čast da si smogla snage isplivati iz te prestrašne nočne mora user posted image ....




_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 18:16:24   
BruMa
user posted image user posted image user posted image
Jako mi je žao.....
Imam i ja dvije priče za ispričat,ali si mislim čemu vas cure bacat u bed......


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 18:18:20   
ikica84
bas tuzna prica...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ti si jedna veoma hrabra zena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 18:28:48   
lee
natouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 18:40:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

user posted image user posted image user posted image
Jako mi je žao.....
Imam i ja dvije priče za ispričat,ali si mislim čemu vas cure bacat u bed......



samo napiši, nećeš nas baciti u bed... nekad čovjek jednostavno mora ispričati svoju priču... user posted image

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 20:07:18   
BUMBI
Nato, rasplakala si me.Nemam riječi kojima bi opisala koliko mi je žao i mislim da se to nikome ne bi smjelo desiti....Ti si jedna hrabra žena!!!!


Potpisujem


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 20:44:41   
mani
Nato jako mi je žao...drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 21:20:18   
katy mama
Boze dragi kako mi je zao,nisam imala pojma sta si sve propatilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

saljem ti  veliki user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 21:21:28   
anonno17
IZVORNA PORUKA: Mariachi

Nato, draga user posted image user posted image user posted image  hvala ti što si ovu priču podijelila s nama i sa svima koji će ju čitati... možda zbilja nekome sine pa promijeni mišljenje...

strašno je izgubiti dijete i samo Bog može dati snage za dalje... to zna dosta cura na ovom forumu, nažalostuser posted image
hvala Bogu da si dobila svog Liama i molim Boga da svaka majka koja je izgubila dijete dobije drugo... to će barem djelomično ublažiti bol koju nem ože shvatiti onaj tko nije doživio... a ne želimo je nikome.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 22:05:06   
Puli
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 22:05:38   
Zvonki


user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moja tužna prića
22.7.2010 22:11:33   
Thea
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nato žao mi je ...user posted image Ali imaš svog malenog anđela Liama kojeg njegova seka čuva sa neba i budno pazi svaki njegov korak...user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!