|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja torba je spremna
15.11.2010 10:44:58   
mamino zlateko
evo što je sve u torbi :

ogrtač
3 spavačice
2 mala i jedan veliki ručnik
japanke
papuče
2 grudnjaka za dojenje
jastučići za dojenje
4 pakiranja uložaka
1 pakiranje nočnih uložaka
čarape
gačice,jel mi bas trebaju one jednokratne?? nisu mi baš nešto
dezodorans
gel za tuširanje,šampon
češalj
šminka ( puder,olovka za oči i sjenilo)
toaletni papir
vlažni toaletni papir
vlažne maramice
tablete protiv bolova,jer nisu baš darežljivi kod nas u bolnici,tak mi reklo par cura
tajce
pelene
a kad krečem u bolnicu : fotić,dokumentacija,mobitel,punjač,keksi,voda ( to sam napisala na papirić i zaljepila na torbu)
stvari za povratak kući za mene i tenu su u košari

ako sam nešto zaboravila,molim pomoć

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 16:20:20 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 10:49:59   
Anoniman
Ma lako ti muž donese sve što ti bude trebalo. Kupi kremu za bradavice. Meni je trebala jer je mali to odmah raskrvario. Koristila sam purelan. Sretno!!!!

(Odgovor članu mamino zlateko)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 12:33:30   
ikica84
gacice jednokratne su super,barem meni bile.nigde ne zulja,kao mreza su i fino se rana susi.
kakvi su ti to nocni ulosci?
i da krema za bradavice,obavezno.ja sam avent koristila,super je.
sretno!user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 13:36:33   
mlada mama
mamino zlateko kada ti je termin?? i ja bi trebala spremati svoju torbu polako user posted image
ja od ovoga što si nabrojala, nosim još i izdajalicu jer mi je trebala odmah i prvi put, kremu za bradavice isto sam uzela purelan, četkica za zube, pasta,štapići za uši....,gačice isto nosim jednokratne jer su mi bile super i prvi put...
nisam jos krenila spremati torbu,ali hoću ovih dana pa ,ako se sjetim još čega napišem. Uglavnom sve važne stvari si i sama nabrojala,a sve ostalo može muž donjeti kad bude dolazio.user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 13:40:25   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: ikica84

gacice jednokratne su super,barem meni bile.nigde ne zulja,kao mreza su i fino se rana susi.
kakvi su ti to nocni ulosci?
i da krema za bradavice,obavezno.ja sam avent koristila,super je.
sretno!user posted image


tako je
a noćni valjda misli always?kaj nemaš vatene obične vir?
ja za sise melem imala


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 13:58:06   
ema55
meni su i always dobro došle. ja bi njih zaljepila na gaćice i onda wir stavila.one su mi služile kao dodatna zaštita, pogotovo prvih par dana

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 14:00:10   
ema55
kod nas se u rodilištu ne smiju nositi svoje pidžane, nego neke njihove, užasne su ka vriće. stoje

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 14:01:06   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: ema55

meni su i always dobro došle. ja bi njih zaljepila na gaćice i onda wir stavila.one su mi služile kao dodatna zaštita, pogotovo prvih par dana


isto tako sam i ja radila jer s ovima vir mi nikad nebi bilo dosta pidjama onda.

(Odgovor članu ema55)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 15:18:43   
drugasrecica
Prvu trudnoću sam svoju torbu spremala kad su me uhvatili trudovi user posted image  Kampanjac ostaje kampanjac do kraja, al imala sam popis i sve stvari koje sam samo tribala ubacit u torbu. Čini mi se da će tako bit i ovaj put, a ionako u novo splitsko rodilište kažu ne možeš uć s torbom nego samo s par sitnica a ostatak ti donese muž kad dođe u posjet.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
15.11.2010 15:23:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu mlada mama)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 15:27:59   
drugasrecica
Tako je elinamama, te kremice su potpuno nepotrebne, samo se trujemo tim kozmetičkim proizvodima u koje svašta stavljaju. Kao šta si rekla potrebni su samo ulošci za grudnjak jer mliko zna curit...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 15:46:16   
novamama
ja sam se nasmijala na onu šminku sa popisauser posted image , puder, sjenilo...user posted image šta će ti to?
nemoj se ljutiti, ja sam tip koji se rijetko šminka pa zato mi je čudno, nije mi padalo napamet staviti maskaru u rodilištu...


inače, torba ti je puna, tebi sigurno ništa neće pofalituser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 15:49:52   
Anoniman
Ko se smije na šminku???
Ja sam rađala s maskarom. Ide sestra, ja pred ogledalom, taman se namazala kremom po licu i gledam se kako sam jadna, oči mi upale, tri dana nisam spavala i lijepo uzmem maskaru da barem na nešto sličim. I čeka ona mene i kaže, jeste vi ta i ta? Da, jesam. Lezite da vam priključim drip. Ostalo je povijest!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 15:51:55   
novamama
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ko se smije na šminku???
Ja sam rađala s maskarom. Ide sestra, ja pred ogledalom, taman se namazala kremom po licu i gledam se kako sam jadna, oči mi upale, tri dana nisam spavala i lijepo uzmem maskaru da barem na nešto sličim. I čeka ona mene i kaže, jeste vi ta i ta? Da, jesam. Lezite da vam priključim drip. Ostalo je povijest!user posted image user posted image user posted image user posted image



a ludo jednauser posted image
jesi li imala poslije crne tragove ispod očijuuser posted image ?

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 16:48:40   
Gianna
IZVORNA PORUKA: mlada mama

mamino zlateko kada ti je termin?? i ja bi trebala spremati svoju torbu polako user posted image
ja od ovoga što si nabrojala, nosim još i izdajalicu jer mi je trebala odmah i prvi put, kremu za bradavice isto sam uzela purelan, četkica za zube, pasta,štapići za uši....,gačice isto nosim jednokratne jer su mi bile super i prvi put...
nisam jos krenila spremati torbu,ali hoću ovih dana pa ,ako se sjetim još čega napišem. Uglavnom sve važne stvari si i sama nabrojala,a sve ostalo može muž donjeti kad bude dolazio.user posted image



Potpisujem, ja sam isto spremila izdajalicu, neka se nađe... Prošli put su mi sestre rekle neka mi muž donese, ali ovaj put idem spremna...user posted image


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 19:43:29   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: drugasrecica

Tako je elinamama, te kremice su potpuno nepotrebne, samo se trujemo tim kozmetičkim proizvodima u koje svašta stavljaju. Kao šta si rekla potrebni su samo ulošci za grudnjak jer mliko zna curit...


Nisu nepotrebne.I ja sam se prvi put uzdala u melem i kap svoga mlijeka koje se osuši i sve super,ali kada su mi drugi dan bradavice tako popucale i kada je mali vukao samu krv, o0nda sam shvatila da treba ipak nešto jače.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moja torba je spremna
15.11.2010 20:30:47   
inesica

IZVORNA PORUKA: mamino zlateko

evo što je sve u torbi :

ogrtač
3 spavačice
2 mala i jedan veliki ručnik
japanke
papuče
2 grudnjaka za dojenje
jastučići za dojenje
4 pakiranja uložaka
1 pakiranje nočnih uložaka
čarape
gačice,jel mi bas trebaju one jednokratne?? nisu mi baš nešto
dezodorans
gel za tuširanje,šampon
češalj
šminka ( puder,olovka za oči i sjenilo)
toaletni papir
vlažni toaletni papir
vlažne maramice
tablete protiv bolova,jer nisu baš darežljivi kod nas u bolnici,tak mi reklo par cura
tajce
pelene
a kad krečem u bolnicu : fotić,dokumentacija,mobitel,punjač,keksi,voda ( to sam napisala na papirić i zaljepila na torbu)
stvari za povratak kući za mene i tenu su u košari

ako sam nešto zaboravila,molim pomoć


Ne moras koristiti jednokratne ako ne volis, stavi always i gore onaj vatirani ulozak, i to bi trebalo biti OK.
Zaboravila si cetkicu i pastu za zube, ako se ne varam.
Sto ce ti sminka, nije to izbor za miss...
Slazem se s curama u vezi kreme za bradavice, ne treba ti. Radije prouci tehniku dojenja, ako krenes od pocetka kako treba, ne bi trebala ni imati problema.
Svakako savjetujem ne koristiti dezodorans, to bi bebicu moglo zbuniti, tek se treba naviknuti na tvoj miris. Ozbiljno!
Lijep porod ti zelim :)


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 5:05:28   
nina2108
da li je netko od vas kupio iz dm-a babylove mama mast za bradavice?????Vidim da sve kupujete purelan

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 7:08:22   
mayathebee
I moja torba je pri kraju, sad smo 33 tj. Kupila sam ja babylove kremu za bradavice, čula sam da je ok i još stavila melem u uz to! Što se tiće jednokratnih gačica kupila sam one ko bokserice u ljekarni, kažu da su te najbolje, a za ove vatene uloške sam čula da su najbolji chicco iz ljekarne isto! Od šampona i gelova za tuš. uzela sam sve dječje ili bez mrisa jer kažu da bebe ne vole miris, sad tražim i takav dezić. Neznam da li da uz torbu i spakiram posebnu vrečicu za rodilište i što da stavim u nju, ili mogu sa cijelom torbom tamo, mislim roditi u vinogradskoj.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 7:16:42   
novamama
IZVORNA PORUKA: nina2108

da li je netko od vas kupio iz dm-a babylove mama mast za bradavice?????Vidim da sve kupujete purelan



ja sam imala tu kremu, skroz je u redu....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 7:46:10   
ZVRK
i moja torba već neko vrijeme spremna čeka user posted image
ja nisam stavila nikakvu kremicu za bradavice iako je bilo malo frke prvi puta

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 8:10:45   
beba_B
IZVORNA PORUKA: mayathebee

Od šampona i gelova za tuš. uzela sam sve dječje ili bez mrisa jer kažu da bebe ne vole miris, sad tražim i takav dezić.


Cao, mozes u DMu kupit dezodorans koji je u biti po sastavu tekuci "kristalni kamen" (ako si se ikad susrela s tim).. Nema mirisa nikakvog, nema dodataka, nema aluminijevog klorohidrata koji izaziva rak dojke (ima i onu malu rozu masnicu na poklopcicu user posted image user posted image user posted image ).. i vjeruj mi, drzi super! user posted image

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 8:26:50   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: nina2108

da li je netko od vas kupio iz dm-a babylove mama mast za bradavice?????Vidim da sve kupujete purelan



ja sam imala tu kremu, skroz je u redu....

i ja isto


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 8:32:37   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

i moja torba već neko vrijeme spremna čeka user posted image
ja nisam stavila nikakvu kremicu za bradavice iako je bilo malo frke prvi puta


sad me stvarno panika,svima su torbe spremne samo meni još neuser posted image ja se upravo spremam u shoping po zadnje sitnice onda cu i ja valjda spremit svoju torbu

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moja torba je spremna
16.11.2010 21:34:50   
Ninaa
Netko je pitao za vinogradsku pa mislim da bi bilo bolje da stvari koje misliš uzeti u boks tipa voda, mobitel, fotić i labelo za usne možda(meni su bile užasno suhe) staviš u neku manju torbicu tipa toaletna jel tamo nema mjesta i kad te zaprime stvari ti stave u ormar i tek nakon kad rodiš i kad te voze u sobu uzmu tvoju torbu iz ormara. Ja sam imala kremu iz dm za bradavice i super mi je bila. Po meni vam fali i tekući sapun za prati ruke mi smo imale svaka svoj jel nije bilo u bolnici. Cure sretno vam bilo!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!