|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Menta u trudnoci
3.5.2011 11:46:14   
mamice
Reci te mi curke jel se smije menta caj,med koristiti u trudnoci svugdje nalazim dvosmislene odg. a kupila bi si zeleni med a vidim da sadrzi mentu a u prvoj sam ga trudnoci pila pa sad neznam user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:39:30 >


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: menta u trudnoci
3.5.2011 11:50:06   
Tanjica Tanja
Ja pila čaj od mente, domaća, sušena, kad sam bila prehlađena...meni je baš bio dobar jer otvori dišne puteve. To je bilo prije nekih 2 mjeseca, tada sam bila 6 ili 7 mjeseca trudna. Ništa mi nije bilo, pomogao mi je puno da prebolim prehladu bez lijekovauser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: menta u trudnoci
3.5.2011 20:20:03   
malica
Mene je u trudnoci vise brinuo med nego menta. Med i pcelinje proizvode izbjegavala u sirokom luku, a od biljaka jedino sam se klonila kadulje

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Menta u trudnoci
3.5.2011 22:11:11   
inesica
Ja sam mislila da se zabrana mente odnosi na period dojenja ili???

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:39:57 >


_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Menta u trudnoci
3.5.2011 22:32:19   
mamacita
Iskreno, ja sam SVE koristila, jela i pila kada sam bila trudna i kada sam dojila svojih 4 malenih. Nikome nista nije bilo, niti sam ja niti beba (prije rodjenja i poslije rodjenja) imali ikakvih problema. Ja sam jela med i pila caj od mente. user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:39:47 >

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!