|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:43:22   
Ruža
E sad me zanima dali svoju djecu kupate/tuširate svaki dan i koliko im često perete kosu?
Đurca kupam svaki dan, kosu peremo od kako je zahladilo i kako je duža, svaki drugi.
Svaku večer mm žuga da ga ne treba više kupati kompletnog svaki dan ( opet šogiuser posted image ), kao gdje se on uprlja toliko? Meni je to nekako nezamislivo? Kako da ga neokupanog strpam u krevet? user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:45:56   
ZVRK
po ljeti bude i više puta šta radi znoja,prljavštine ili da se samo rashladi prije spavanja
a za po zimi nismo svaki dan nego svaki drugi a kada se kupamo kupa se sve i kosa.nikada nismo samo do vratauser posted image jer ima kratku kosu pa nije frka

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:49:36   
ket
ja ga kupam svaki dan....sad kosu perem svaki drugi iako mu ju je kosa "TRČI TRČI PA DLAKAuser posted image "
Znam da se ne zaprlja ali to nam je ritual i igra a i lakše mi zaspiuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:49:54   
dominik
ja svoje ne kupam svaki dan...em nemam toliko vremena a bogami ni zivaca za provest dva sata u kupaoni i slusat cendranje necu van i sl...djeca se ne znoje, guzu i pisolince im ionako brisem vlaznim maramicama tako da ni to nije prljavo...tu i tam navecer ak su noge usaftane operem im pod pipom na umivaoniku samo...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:50:48   
ZVRK
meni dok je biop mali nikada skoro kupanje nije bilo navečer pred spavanje jer bi ga onda bila kupala oko ponoći a to mi nije pasalo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:55:44   
ket
mi od kad se rodio imamo kupanje u 8 i krpe....obožava vodu i sad kad vidi da donosim kadu počne vrištati i lupati nogama i smije se...ne može dočekatiuser posted image pa pošto to voli ne uskraćujem u za sada

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 9:58:51   
ZVRK
onda uživaj dok traje.
meni je tuš kabina pa mi je bilo i teže dok nismo našli ''pravu''poziciju i ...

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:00:02   
ket
zato sam i napisala za saduser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:01:15   
Ruža
Opet je u fazi da se ne voli kupati, pa nam je to još veća tlaka.
Đurac se dere, mm žuga, onda i ja puknem pa se obavezno zaratimo.user posted image  Pogotovo poludim kad mi krene sa svojim prepametnim savjetima, kao da je do sad 5_tero djece odhranio.user posted image user posted image  On sve zna!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:02:52   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Ruža

 On sve zna!

prepusti onda taj posao njemu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:05:51   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Ruža

On sve zna!

prepusti onda taj posao njemu


user posted image user posted image user posted image  Baš si me nasmijala.
Bilo bi mama-mama svakih 5 min. Ili bi ga kupao jednom mjesečno.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:07:53   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Ruža

On sve zna!

prepusti onda taj posao njemu


user posted image user posted image user posted image  Baš si me nasmijala.
Bilo bi mama-mama svakih 5 min. Ili bi ga kupao jednom mjesečno.user posted image

šta bi bilo moguće i da upali i mašinu ondauser posted image user posted image

moj zna i hoće da ga kupa ali samo ako je od volje a ja to obavim brže pa kada zvrkić ima dan uživancije (potrošiti boljler do krajauser posted image )onda kažem da je mmov red kupanja

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:12:19   
Ruža
Ma kad je gusto, okupa on njega. Ali rijetki su ti petci.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 10:28:35   
minnie
mi s kupamo svaki dan. kad mi je mm doma on kupa stariju kčer i to svaki put. kosu peremo po ljeti svaki do svaki drugi dan, a po zimi jednom tjedno kod starije a kod mrvice 2 - 3 dan

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:11:49   
curice
velike se same tuširaju: zimi svaki drugi dan,a ljeti svaki,a najmlađu još uvijek ja kupam.Kose zimi peremo jednom tjedno,i to mi često prisjedne.Štimam da to bude kad je tata u kući pa ga zaposlim da suši kose,pa onda redovno ispriča kako su i kratke frizure lijepe,ali cure ga u startu sasjeku jer mrze kratke frizure,a ja nadodam-kako je meni svaki dan plesti pletenice,vezati kikice,repove i sluser posted image user posted image

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:12:13   
Njofra
Starija kčer svaki dan zato kaj je već velika, a kikića ne kupam svaki dan jedino kaj mu pišulinca i guzu istuširam i to je to, kaj ja znam otprilike recimo u tjednu nekad i dva prođe pa ga onda onak temeljito "potopim" u kadi punoj vode i onda to bude i brodić s propelerom u kadi koji kruži oko njega patkice i manji brodići uglavnom ono kaj si poželi. Pa komplicirano mi je da ga svaki dan tak močim em je hladno (ne kažem da je hladno u stanu al Bože moj pa zima je nit se znoji, općenito tak mala djeca se i ne znoje, pa nema potrebe, kad primjetim da mu je kosica onak da je vrijeme da se opere to je to).

P.S. Moram priznati da sam kčer kupala svaki dan, kad se samo sjetim, mogu reči da je mala bila često prehlađena, pitam se ima li to ikakve veze s kupanjem, ali znam da sam ju poslije kupanja dugo trackala mackala kremicama i lonsionima tak da je to kupanje trajalo u nedogled. Sada ne, nema šanse da i malog tak dresiram.


< Poruku je uredio Njofra -- 12.12.2009 11:14:17 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:19:16   
Njofra
Vidiš kak je muškim sve leno napravit.Ma baš su s Marsa, valjda takvi svi.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:39:33   
xxl
Ja kupam svaki dan..

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:46:04   
Njofra
Dobro ti je ovo kaj si dolje napisala user posted image

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:51:56   
pikachu
Dok je bilo vruće svaki dan, a sada svaki drugi ili čak treći... Svaki dan je sa Mustelinom vodicom za pranje operem... Mislim da je to sasvim dovoljno...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 11:57:37   
mirna
Prema potrebi... Kupanje u kadi jednom tjedno, onda mu operem i kosu šamponom. Svaki dan mu umijem guzu i genitalije i noge ispod tuša. Kompletno ga istuširam možda na svaka 3 dana, ljeti naravno dnevno ali samo s vodom. Pogotovo zimi ima probleme sa suhom kožom zato izbjegavam svakodnevno tuširanje.

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:10:39   
BUMBIKA
Kako kad,nekad svaki dan,a nekad se dogodi i svaki 2.a kosu mu perem kako je raspoložen,jer smo dosad imali urlikanje kod pranja kose,ali hvala bogu dolazi na svoje i sad bi svaki dan prao kosu

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:26:09   
martina87
mi se kupamo svaki dan...

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:30:06   
ejmama
Uglavnom svaki drugi dan, nekad i po potrebi više zna se jako znojiti, ako je ne okupam , svaku večer kaoi i mirna operemo pipi i guzu i noge, po ljeti je svaki dan kupanje. Ovu manju kupam i svaka 3 dana sad po zimi, po ljeti je bilo svaki dan.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 13:40:02   
Irena
Mi se kupamo svaki drugi- treči dan samo radi rituala kupanja...Inače ju operem cijelu pod pipom u lavabou navečer. Hvala mužu kaj mi je stavio ogroman lavabo tako da ju mogu čučnut nutra ..A ovak i onak kod svakog presvlačenja pelena se peremo...To mi je pola minute posla više a moja pišulja nikad nije imala nikakav osip ili crvenilo od pelena..

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!