|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
12.12.2009 21:53:01   
nancy
IZVORNA PORUKA: troubled

nama je pedijatrica na prvoj kontroli rekla da je nikako ne treba kupati svaki dan...em se ne šporka, em ima tanku, nježnu kožu...
kupamo je svako drugi-treći dan....u međuvremenu na komadiće - ruke, lice, guzu... i sve super user posted image



et ovako i miuser posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 8:22:46   
boba125
mi se kupamo svaki dan
i onda on zaspi pol sata nakon kupanjauser posted image

_____________________________




(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:07:08   
Anoniman
Do skoro smo svaki dan, ali posto je Sad u nekoj fazi da cas hoce, pa nece da se kupa, kupamo se svaki drugi dan...

(Odgovor članu boba125)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:14:25   
mariola
Mi svaki drugi. A i tad ga jedva ulovimo između dva spavanjauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:16:24   
FIONA
IZVORNA PORUKA: nancy

IZVORNA PORUKA: troubled

nama je pedijatrica na prvoj kontroli rekla da je nikako ne treba kupati svaki dan...em se ne šporka, em ima tanku, nježnu kožu...
kupamo je svako drugi-treći dan....u međuvremenu na komadiće - ruke, lice, guzu... i sve super user posted image



et ovako i miuser posted image



sam da se nadovežem...ja sam do nedavno malu kupala samo lush sapunom..sada od niveae i to samo guzu, nogiće i ispod rukica i vrata....jako malo tek toliko...ne volim kupke, šampone jel nit je to dobro...kao malo sma ju nakon tog aznala namazati ako je bilo potrebe ali sma luch sapun je mastan pa nine trebalo osim guze i ispod vrata...tako je i danas...ne treba ih navikavati na kemiju jel je to osjetljiva koža...ali ja moram svojoj guzu oprati i noge...srmde brate kao kod starog dede nakon tjedan dana u vunenim čarapama....user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:17:38   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: nancy

IZVORNA PORUKA: troubled

nama je pedijatrica na prvoj kontroli rekla da je nikako ne treba kupati svaki dan...em se ne šporka, em ima tanku, nježnu kožu...
kupamo je svako drugi-treći dan....u međuvremenu na komadiće - ruke, lice, guzu... i sve super user posted image



et ovako i miuser posted image



.srmde brate kao kod starog dede nakon tjedan dana u vunenim čarapama....user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:18:41   
FIONA
draga...nije smiješno..vjeruj mi...prestrašno...ne vjerujem da tako slatka mala curica može smrduckati tolko...a nema neku plastiku na nogama!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:20:21   
dominik
fiona o moze moze...mojima oboje smrde noge a zgledaju im ko od hobita stopala sam dlake faleuser posted image ...pa onda fino prije spavanja ak nema kupanja pod pipu noge i samo stopala operem

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:21:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: FIONA

draga...nije smiješno..vjeruj mi...prestrašno...ne vjerujem da tako slatka mala curica može smrduckati tolko...a nema neku plastiku na nogama!!!user posted image


to je sigurno nasledila od tate, od mame se samo lepe stvari nasledjuju user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:22:57   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

fiona o moze moze...mojima oboje smrde noge a zgledaju im ko od hobita stopala sam dlake faleuser posted image ...pa onda fino prije spavanja ak nema kupanja pod pipu noge i samo stopala operem


hahahhahah....luda si...user posted image user posted image user posted image user posted image ...čuj ti svojima možeš pod pipu...ovu moju zver nema šanse pored vode a da ona ne sudjeluje cijela...pa svaki dan po pola sata do 45 minuta luduje i nekad joj ni to nije dost!!!...meni paše...pripremim sve za krevet, klopu i sutra tak da se ne bunim...heheeh..a nju izmorim!!!...evo sadd zaspala nakon kupanja ko klada!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
13.12.2009 23:23:24   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: FIONA

draga...nije smiješno..vjeruj mi...prestrašno...ne vjerujem da tako slatka mala curica može smrduckati tolko...a nema neku plastiku na nogama!!!user posted image


to je sigurno nasledila od tate, od mame se samo lepe stvari nasledjuju user posted image


ma normanlo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
14.12.2009 11:36:14   
njanja
polazim od sebe-tuširam se svaki dan i to mi treba pa mislim da treba i janu....na kraju krajeva, jan jedva čeka naveče uskočiti u kadu da mu ne bi mogla to izostaviti...da ne stignem kupanje, makar bi ga otuširala na brzaka zbog guze i miša....kosu sad preko zome peremo svaki 2., 3. dan ovisi koliko se oznoji..... nikada neću zaboraviti kako je frendica kada je mala njena imala 3-4 mj rekla da ju ne kupa svaki dan jer nije prljava, a maloj među prstićima bilo onih mucica i prljavštine....nije mi to baš nešto.....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 10:00:24   
miska
beba 3 mj. ne voli bas da se kupa a posto je i zima kupamo se svaki drugi poinekad itreci dan

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:03:20   
pako
Mislim da male bebe nebi trebalo kupati svaki dan,čemu? Pa ne trče po stanu da se oznoje ili ....samo svaku večer malo prebrisati prepone,ispod vrata, ispod rukica i to je to, a kupati svaki treči, četvrti dan. A kad su već veći onda tuširanje svaki dan nije na odmet, ipak se igraju i trčkaraju okolo pa se i oznoje i zaprljaju hranom i slično!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu miska)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:08:39   
njanja
IZVORNA PORUKA: pako

Mislim da male bebe nebi trebalo kupati svaki dan,čemu? Pa ne trče po stanu da se oznoje ili ....samo svaku večer malo prebrisati prepone,ispod vrata, ispod rukica i to je to, a kupati svaki treči, četvrti dan. A kad su već veći onda tuširanje svaki dan nije na odmet, ipak se igraju i trčkaraju okolo pa se i oznoje i zaprljaju hranom i slično!
 ali i mi se kupamo/tuširamo svaki dan....ili ne????sami znate koliko nam je ugodno leći čist i otuširan u krevet, zašto mislite da je djeci drugačije???

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:11:48   
ninolina
kod nas je baš kao i kod tebe njanja, svaki dan se kupaju-tuširaju... ne mogu ih staviti u krevet takve, bez obzira bili prljavi ili ne... lakše spavaju kad se opereju

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:16:13   
novamama
u početku sam ga kupala svaki drugi-treći dan, do ljeta...negdje sa 8/9 mjeseci, kada je počelo ljeto, i kada je svaki dan bio na podu, počeli smo se kupati svaki dan i tako je danas...

isto mu je to super ritual prije spavanja, sada zimi mu kosicu peremo svaki drugi-treći dan (a sad više ni nema kose, kad sam ga maherski ošišala, sad samo pređem vodom prekouser posted image )...

ne mogu zamisliti da ga ne okupamo, jer ipak dira svašta, pimpilin i guza su u peleni, pa mislim da mu baš dobro dođe malo slobode...user posted image

ipak, svaki dan kaka, i to dobrano, tako da....maramica nikada to ne može oprati kao voda...

to su moji argumenti...a i ne volim vidjeti djecu masne kose...neke moje frendice kupaju djecu jednom tjedno i to ako...

ali niš to ne znači....moj ima neurodermitis, a njima ni vragauser posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:16:48   
mirna
slažem se s pakom, slicne su i preporuke vani... jer u suprotnom koža gubi zaštitni sloj...

njanja kod nas imamo odgovor na tvoj zasto: ima izrazito suhu kožu, kada ga tuširam svaki dan sve ga svrbi... iako bi on volio svaki dan brckati se u kadici... svaki dan mu operem intimne djelove, ali tusiranje svakodnevno izbjegavamo...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:22:24   
njanja
IZVORNA PORUKA: mirna

slažem se s pakom, slicne su i preporuke vani... jer u suprotnom koža gubi zaštitni sloj...

njanja kod nas imamo odgovor na tvoj zasto: ima izrazito suhu kožu, kada ga tuširam svaki dan sve ga svrbi... iako bi on volio svaki dan brckati se u kadici... svaki dan mu operem intimne djelove, ali tusiranje svakodnevno izbjegavamo...

 jan isto ima atopijski dermatitis....poslije tuširanja mu kožu namažem sa a derma kremom za mazanje i već se on i sam mazaka po trbušiću...nakon kakanja ga obavezno tuširam....meni je to čas posla, a on je čist... Ne žilim nikoga osuđivati, ali to kupanje je tako malo vremena, a djeci toliko zadovoljstva...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:24:36   
pako
I mi se sada kupamo svaki ili svaki drugi dan jer njega izbavit van iz kade je umjetnost, ali ja sam rekla za male bebe da ih nije potrebno kupati svaki dan.

Možda ste me krivo shvatile kad sam rekla male bebe jer je moj Patrick još beba ali pošto čekamo još jednu bebicu za mene je Patrick već prava momčina, pa se to kupanje nije odnosilo na njega već na stvarno male bebice!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:32:16   
leilany
ja se slazem sa njanjom...ja svoju kiru kupam svaki dan.....
iako onaj period dok je bila malo smrkava i prehladena,i temperatura dobrano na -,kupala sam je svaki drugi dan...
ali i ja sam stajalista da ak je nama lijepo kad se otusiramo i tako legnemo u krevet,da onda i djeci je isto tako...user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:34:20   
Bebys
IZVORNA PORUKA: boba125

mi se kupamo svaki dan
i onda on zaspi pol sata nakon kupanjauser posted image
  takkodjer...svaki dan..pogotovo sada jer je veca i kaka cesto i jede svasta...fuj ne mogu zamisliti da ju ne okupam isto kao i sebe i to mi je OSNOVNI DIO HIGIJENE...za svakoga...

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:36:21   
Bebys
IZVORNA PORUKA: mirna

slažem se s pakom, slicne su i preporuke vani... jer u suprotnom koža gubi zaštitni sloj...

njanja kod nas imamo odgovor na tvoj zasto: ima izrazito suhu kožu, kada ga tuširam svaki dan sve ga svrbi... iako bi on volio svaki dan brckati se u kadici... svaki dan mu operem intimne djelove, ali tusiranje svakodnevno izbjegavamo...

  suha koza ima ULJE ZATO....samo malo sipni u vodu kada se kupa djete i nema problema..taj savijet mi je dala babica u bolnici i ovdje svi rade tako FANTASTICNA KOZA je samo par kapi ulja u vodu za kupanje i rijesen problem...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:44:11   
ninolina
suha koza ima ULJE ZATO....samo malo sipni u vodu kada se kupa djete i nema problema..taj savijet mi je dala babica u bolnici i ovdje svi rade tako FANTASTICNA KOZA je samo par kapi ulja u vodu za kupanje i rijesen problem...

ja kupam svoje svaki dan  ali vjeruj da nekoj djeci ulje u vodi nije dovoljno za fantastičnu kožu.
neka su djeca osjetljivija


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kupanje - svaki dan ili?
17.2.2010 11:45:36   
mirna
IZVORNA PORUKA: njanja

jan isto ima atopijski dermatitis....poslije tuširanja mu kožu namažem sa a derma kremom za mazanje i već se on i sam mazaka po trbušiću...nakon kakanja ga obavezno tuširam....meni je to čas posla, a on je čist... Ne žilim nikoga osuđivati, ali to kupanje je tako malo vremena, a djeci toliko zadovoljstva...


a-derma kod nas nije pomogla, imamo avene trixera, ali... ako ga ne tusiram svaki dan crveni fleki nestaju, koža mu je mekana i zdrava.. poslije tusiranja, a pogotovo poslije kupanja se opet pojave fleki iako mu ih mažem. s kremom samo malo smanjim iritaciju kože... kod nas zimi definitivno voda s ogromno klora pogoršava suhu kožu. Ljeti je to drugacije jer nemamo probleme s kožom... Njanja možda ti ima jan atopijski dermatitis bas zbog svakodnevnog kupanja...user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!