|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krstili smo Mateja...
27.4.2010 10:34:01   
osobno
Drage moje, zadnjih sam dana rijetko navraćala jer sam do grla bila u pripremama za krštenje. Sve je već odavno dogovoreno, no kako se sve događalo u svekrvinom stanu jer je naš premali, možete mislit kakva je zbrka i strak bila, jer je moja svekrva najveći paničar na svijetu.user posted image user posted image . Uglavnom, da ne duljim s tim, i da vas ne gnjavim kukanjem kako ništa šta sam ja napravila nije bilo dobro i sl.
Mama mi je došla rano ujutro, i donila pet vrsta kolača i predivnu tortu. Matej je od petka malo prilađen, ali jučer mu je bilo grozno. Uz to mi je po ure prije mise došla strina od mm, i dok sam držala Mateja koji je već počea plakat, vukla mi dite bar pet puta iz ruku, "daj ja ću ga, ja ću gaaa" i sl. user posted image user posted image user posted image
Popuser posted image sam i zamalo je poslala u rodno misto.user posted image user posted image user posted image
Čim smo došli isprid crkve, ista priča. Žena me doslovce izludila i priznojila sam se od muke već prije samog početka.
Na ručku su bili stariji, koji su relativno brzo otišli, a posli je došla mlađa ekipa, ali ja se nisam baš puno družila jer sam bila u našem stanu do s Matejem koji je bija nervozan i živčan i non stop je plaka.user posted image
Moram pohvalit svećenika koji je čak i mene, koja nisam neki vjernik natira da stanem i malo se zamislim, i Mateja koji je ipak bio miran sve do samog kraja mise.user posted image
Sve je napokon bilo gotovo ali Matej je bolestan.user posted image
Jučer smo bili kod pedi, dobili smo kapi za nos, sprej i kapi za otapljanje sluzi nakupljene. Bio je na inhalaciji 10 min, jadan toliko je puno plaka da sam i ja plakala s njim, ma kako to sad glupo zvučalo. user posted image
Uglavnom, jutros smo vadili krv za provjeru leukocita, nadam se da će sve bit ok, mrvica moja mala.
I najsretnija sam jer je sve to iza nas.

< Poruku je uredio osobno -- 27.4.2010 10:35:24 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 10:41:50   
ZVRK
neka nam mišić brzo ozdravi
user posted image user posted image user posted image
a ''muke'' pokušaj zaboraviti da lakše funkcioniraš sada kada je to prošlo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 10:42:20   
curice
čestitam malenome
i nadam se da će brzo ozdravitiuser posted image user posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 10:53:35   
pako
iskrene čestitke malenom user posted image šaljem user posted image user posted image da nam brzo ozdravi

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:05:07   
ninolina
čestitke malenome.....i neka brzo ozdraviuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:10:39   
natalijax
čestitke za krštenje,i malenom želim da brzo ozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:46:51   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: pako

iskrene čestitke malenom user posted image šaljem user posted image user posted image da nam brzo ozdravi


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:48:09   
leilany
IZVORNA PORUKA: natalijax

čestitke za krštenje,i malenom želim da brzo ozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:54:22   
Anoniman
Čestitam na sakramentu krštenja!user posted image

Da, hoće se to tako naslagati kad je neki lijep i važan događaj... napast..

Nadam se da će nalaz biti ok i da će virozica brzo proći i ne pretvoriti se u ništa drugo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  držite nam se!

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:58:28   
maja
Samo neka nam Matej brzo ozdraviuser posted image

Čestitam na krštenju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 11:59:45   
Bebys
user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 12:00:21   
Bebys
neka misic  brzo ozdravi....user posted image user posted image user posted image user posted image cestitke na krstenju sada je maleni boziji andjelcic....

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 12:01:11   
ejmama
Čestitam malom princu i nek nam što prije ozdravi.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 12:45:21   
Ninaa
Malenom dečkicu iskrene čestitke na prvom sakramentu i neka vas Božji blagoslov sve prati!A i neka brzo ozdravi miš maleni!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 15:24:13   
cuba
Malom Mateju (jeli krsno Roko?) iskrene čestitke na primljenom sakramentu...i neka mrvica brzo ozdravi...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
27.4.2010 15:24:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 16:15:43   
osobno
I da, ipak je uz Matej dobio i ime Roko (to za moju dušu, a na opće zgražanje moje svekrve)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čini mi se da mu je danas malo bolje, vidit ćemo još sutra kakav će bit.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 16:41:14   
novamama
čestitke za krštenje, glavno da je prošlo, i neka mali mišić ozdravi čim prijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
27.4.2010 16:42:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 16:49:24   
Anoniman
cvr user posted image  - pa mogli ste onda reć - Anja Lucija. Meni je to bez veze, kaj on ima s tim koje ćete ime dati djetetu? To valjda ovisi od svećenika do svećenika, ovi naši ne prave probleme. Čak me je pitao hoću li Paulini dodati još koje. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
27.4.2010 16:57:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 17:36:47   
osobno

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Na onom dogovoru prije krštenja je izričito rekao da moramo reći ime koje smo dali djetetu po rođenju.
Nije bitno,samo onako usput kažem.

user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
baš čudno.

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 17:40:32   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Na onom dogovoru prije krštenja je izričito rekao da moramo reći ime koje smo dali djetetu po rođenju.
Nije bitno,samo onako usput kažem.
mozda se drzi zakona...jer danas oni imaju veze s drzavom i kod vijencanja...pa mozda nece da bude drugacije...mislim da je zato...inace...znam da svi tako...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 17:40:34   
danery
svašta za svećenika...

a malenome i obitelji čestitke na velikom danu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krstili smo Mateja...
27.4.2010 17:41:11   
Bebys
a imas ih...ajme...svakakvih....nazalost...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!