|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 12:46:19   
Florijan Jakov
Po preporuci prijateljica/ preporuci ginekologa mjestu stanovanje/ nekom poznatom ko radi tamo...??

Zarekla sam se da neću roditi u Petrovoj! Nekako mi se nisu svidjeli, iako su moje obje sestre tamo rođene. U Merkur spadam po mjestu stanovanja, a i ginekologica mi je preporučila jednu ginekologicu tamo. Nisam pogriješila, bila sam zadovoljna i opet ću tamo. 


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 12:51:34   
cokolada
Doktor mi je tamo radio pa sam se zbog toga odlucila i zadovoljna bila, bolnica za preporuciti.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 12:51:53   
cokolada
Merkur

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:24:59   
anne
Pisali smo o tome ovdje.
http://www.ringeraja.hr/forum/Koje_rodili%C5%A1te/m_97702/tm.htm

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:32:54   
Nika 24052006
Ja u biti i nisam imala nekog izbora,rodila sam u Slavonskom Brodu,jer mi je to bilo najblize,a tamo sam i vodila cijelu trudnocu,tako da.... Cak nije tako ni lose,nije bilo problema sa osobljem,kupaona je u sobi gdje smo lezale nas 4,i bebice budu s majkama gotovo cijeli dan,odnesu ih samo na kupanje i na spavanje u djeciju sobu i to tek oko ponoci.Bar je tako bilo. Cula sam da je sada jos bolje,da su renovirali rodiliste,i sto je bilo prijeko potrebno,radjaonu. Ona bas i nije bila neko cvijece kada sam ja rodila....

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:49:00   
Ruža
Kod nas nema izbora, jedno rodilište u koje idu svi!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:49:42   
m600
ružo i kod mene je takouser posted image  blago onima koji mogu birati

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:51:40   
Anoniman
ista prica...a taman sam se nadala novom splitskom rodilistu, kad ono nista...ali i nije bilo toliko lose user posted image

(Odgovor članu m600)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:54:18   
Marta j
Ja se jos uvijek nadam da cu novo splitsko rodilisteuser posted image user posted image ,mada se nisamodlucila bil isla u split roditi ili ostala u makarskoj.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:56:08   
andrea11
Ja sam rodila u rijeckom rodilistu i imam samo rijeci hvale. Inace to mi je rodiliste prema mjestu stanovanja.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 13:59:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja se jos uvijek nadam da cu novo splitsko rodilisteuser posted image user posted image ,mada se nisamodlucila bil isla u split roditi ili ostala u makarskoj.


Zelim ti da do tada bude gotovo, cula sam da je odlicno! pa ako tamo zavrsis, javi utiske. ja sam rekla da cu drugo dete radjati kad budem znala da je novo rodiliste dobro i kad budem cula tudja iskustva user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
20.3.2009 16:28:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 16:35:55   
a.didov
naime danas sam išla po nalaze i šokirala sam se jer sad imam leukocitozu i anemiju.U 28 sam tjednu trudnoće i dosad je sve bilo ok,u ponedjeljak idem na pregled pa Vas molim ako netko ima slično iskustvo da mi se javi.
Da li imam razloga za paniku?

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 16:36:52   
Marta j
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja se jos uvijek nadam da cu novo splitsko rodilisteuser posted image user posted image ,mada se nisamodlucila bil isla u split roditi ili ostala u makarskoj.


Zelim ti da do tada bude gotovo, cula sam da je odlicno! pa ako tamo zavrsis, javi utiske. ja sam rekla da cu drugo dete radjati kad budem znala da je novo rodiliste dobro i kad budem cula tudja iskustva user posted image



Vidjeti cemo mada nemislim da ce se otvoriti za jos mjesec dana,a mozda i hoce sada su izboriuser posted image user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 19:13:39   
božica
U petrovu sam išla jer sam bila sigurna u da ćemi pružiti potpunu njegu
najveći problem je bio šta muž nije bio uz mene dok sam rađala i što moraš ležati ćim dođešuser posted image user posted image

Merkur da nemoram ležati ćim dođem i da muž bude samnom u rađaoniuser posted image user posted image
rooming in


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 19:24:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Marta j

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja se jos uvijek nadam da cu novo splitsko rodilisteuser posted image user posted image ,mada se nisamodlucila bil isla u split roditi ili ostala u makarskoj.


Zelim ti da do tada bude gotovo, cula sam da je odlicno! pa ako tamo zavrsis, javi utiske. ja sam rekla da cu drugo dete radjati kad budem znala da je novo rodiliste dobro i kad budem cula tudja iskustva user posted image



Vidjeti cemo mada nemislim da ce se otvoriti za jos mjesec dana,a mozda i hoce sada su izboriuser posted image user posted image



I to sto kazes, izbori ce uciniti svoje user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 19:46:08   
Thea
Po mjestu stanovanja spadam pod vinogradsku a i doktor je bio iz te bolnice,a i od kad pamtim šta god je trebalo išlo se tamo...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 19:51:34   
zaba
rano sam se otvorila,pa sam ležala skoro 2 mj u petrovoj,htjela sam sv.duh,jer sam ja tamo rođena,al eto ispala je petrova.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
20.3.2009 19:52:19   
lee
mi imamo jedno rodilište u Puli tako da ne možemo puno birati...osim da odemo u neki drugi grad...a najbliža mi je Rijeka...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 11:41:33   
thara
iako sam iz vinkovaca planiram ići roditi u vukovar, nije predaleko, nekih 20ak km. a razlog je taj što imaju status prijatelja djece, a i nije im gužva, imaju u prosjeku jedan porod dnevno pa se mogu posvetiti rodiljama (bar se nadam, a i tako su nam rekli)

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 11:43:22   
Anoniman
Prvi put nisam ni birala jer sam mislila da moram roditi tam gdje spadam po mjestu stanovanja, a kad su me tam skoro dotukli, zaobilazim ga u širokom luku i rađam na drugom kraju grada.... user posted image

(Odgovor članu thara)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 11:48:16   
Cybermama
IZVORNA PORUKA: Marta j

Ja se jos uvijek nadam da cu novo splitsko rodilisteuser posted image user posted image ,mada se nisamodlucila bil isla u split roditi ili ostala u makarskoj.


i ja ti želim da rodiš u novom rodilištuuser posted image user posted image ,jer je stvarno turbo opremljeno,a sestre su prije malo manje godinu dana išle na obuku u rijeku (kad sam ja bila u rodilištu). i da nam onda ispričaš kako ti je bilouser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 11:48:26   
ZVRK
ja sam mogla birati ići u pulu ili rijeku i izabrala rijeku.
zašto?
zato što nam je bliža za posijete i ako nešto treba a i bolje je opremljena nego pulsko rodilište(za nedaj bože lošeg scenarija)

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 12:09:38   
FIONA
tam spadam, tam je moja ginekologica specijalizirala a ja sam sa njenim radom izuzetno zadovoljna, tamo sam se ja rodila, u drugoj bolnici imam loša iskustav...to je bio odabir br. 1 i prije nogo sam ostala trudna...i nije mi žao!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste odabrali rodilište?
27.3.2009 12:12:26   
Zvonki
Po mjestu stanovanja sam rodila sva tri puta u istoj bolnici i nije mi žao.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!