|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Inicijativa
1.4.2011 14:50:34   
pticica
Anketa na RR mi je dala ideju za ovom temom.
Moja ideja bi bila da se organizuju druzenja, u nekom gradu ili cak vise njih, recimo jednom mjesecno, gdje ce clanice foruma donositi robicu svoje djecice koju su prerasli, igracke, kolica, tj. sve sto im vise ne treba i prodavati medju sobom, ujedno se druziti i upoznavati.
Novci se mogu naravno i uzimati za sebe, ali bi mozda humanije bilo otvoriti neki racun, skupljati pare, koji se moze darovati nekim udruzenjima, clanicama kada im je najpotrebnije, obradovati se medjusobno za rodjendan, rodjenje bebe, ili cak pokriti dio troskova za neke zajednicke izlete.
Imam puno prijedloga koje bi pisala, ali da ne duzim.
Naravno svi mi imamo nekoga kome bi rado nesto poklonili, to je sasvim ok, al uvijek bi se i pored poklona naslo nesto i za prodati.
Hajde da se dogovorimouser posted image rado bih i ja ucestvovala i potrudila se doci na taj RR market

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Inicijativa
1.4.2011 22:06:24   
pticica
niko zainteresovanuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Inicijativa
1.4.2011 23:59:52   
lilia
Pa meni je ok ideja ali gledajući da se nas par jedva dogovorimo i pet puta promijenimo mjesto i vrijeme susreta onda bi se veća skupina još teže dogovorila.
Što se tiče prodaje određenih stvari u smislu kupujem od tebe komodu jer mi treba, ti zaradiš, ja prođem dobro mi je ok ali skupljanje za rođendane ili izlete nije dobra ideja jer netko će prodati pola dječje opreme a netko jednu majicu i to se ne može stavljati na jednu hrpu.
Barem ja tako mislim.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!