|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hrana u rodilištu
13.1.2009 23:21:47   
anne
Je li vam hrana bila ukusna?
Jeste li se uspjele najesti u rodilištu?

Meni je okus bio ok, ali količina daleko premala.
Doručak tek u 8, a bude te u 5:30. Večera u 18h pa do 8 ništa.
Bila sam ludo gladna i žedna.
Moji su mi nosili uz sokove i vodu, voće i gomilu energetskih grickalica. Ne znam kako bi bez njih preživjela.
Najbolja mi je fora bila što su nam svaki dan davali mahunarke ili nešto što napuhava - haloooo dojimoooo!

< Poruku je uredio anne -- 13.1.2009 23:29:38 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hrana u rodilištu
13.1.2009 23:25:37   
Lady3
Mooolim.Užas.Da nije bilo muža i njegovih paketa hrane krepucnula bi od gladi.user posted image user posted image Hrana je bila koma i jedva da je bilo jestivo-kao napoj.To je stvarno sramota.MI dojilje trebamo raznoliku i kvalitetnu hranu a oni nama davali tek toliko da zaprljaju tanjure.Kad mi je mlijeko naišlo stalno sam bila gladna i žedna..user posted image A kud nevolje morala ostati 7 dana...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 0:23:43   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...zato sam se ja skompala sa tetom iz kuhinje koja mi je svaki dan dala ekstra svega!!! od kruha, namaza, čaja...ma kaj sam htela....kad sam išla doma rekla sam da ju bum uzela sa sobom!!! Obožavala sam ih i kuharice i čistačice!!!...nosili mi jedino sokove i voće!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 4:18:53   
koka
Bila je odsta ok, to što kažeš količina je možda bila upitna, al isto tako mi nije jasno ta neka hrana koja kao se nebi smjela. Prvi dan sam imala punjene paprike ??? malo previše začinjeno čak, Roko je tu noć bio užasan, i zato sam rekla da ću pripazit šta jedem...čak prije nego što sam rodila se sječam da sam navečer znala imati žgaravice od pre začinjene hrane, al ajde sve u svemu za bolničku hranu bilo mi je ok. user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 7:29:31   
dominik
sjecam se samo prvog obroka (vecere) i to je bila pileca juha, sa tri zrna graska i malo korjena celera i unutra je plivao batak sa zabatkom...izgledalo je kao da je netko to meso u vodu stavio i tri zrna graska ali kako je pasalaaaaa....nisam gumdjalo sto se hrane tice tako da sam jela sve ali ovog puta cu zaposlit muza neka nosi paketice  s posla

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 8:29:38   
božica
naravno da sam bila gladnauser posted image user posted image
moji su mi i kolača nosali i ppohanog mesa ma svegauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 9:17:26   
Ruža
Za 12 kn dnevno koliko dobiju za sva tri obroka, hrana je fenomenalna. Meni je bilo dovoljno i ukusno.
O.k. količina nije neka, ali dosta je. Jako su mi išle na živce one prenemagače što ništa od ponuđenog nisu mogle jesti, pa šta te kod kuće jedu??? Ptičje mlijeko???user posted image  Kad se na palentu s jogurtom iščuđavaju.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 9:22:50   
dominik
ruza tu si u pravu...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 9:25:49   
ejmama
Jedan dan je bila super hrana, drugi dan sam sva sretna pomislila kako cu se najesti cikle ali bila je tako gadna da nisam. Na kraju sam prezivjela na keksu i mlijeku, koje mi je prosvercao kum(MM se trijeznio).Bila sam u bolnici za vrijeme gripe pa nismo imali posjete,zapravo smo bile pod kljucem, dok su sestre pile kavicu ja sam otisla do vrata, otkljucala ih i preuzela svoj slatki paketić. Bolnički čaj je bio odličan!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 9:26:26   
ninolina
Sla\em se ru\o s tobom ja nisam gun]alo [to se ti'e hrane nije problem ali ni jednom nisam mogla tamo jesti. Jednostavno knedla u grlu i nejde. Ko i oti;i na wc. Nisam gadljivi tip ali ..... s opro[tenjem gade mi se bolnice i nejde

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 9:27:47   
Florijan Jakov
uglavnom mi je bilo masno i nije mi pasalo, ali ja skoro da nisam jela u rodilištu, uopće nisam imala teka... nosili mi i od doma, ali sve bi podjelila cimkama... ali musaka sa dva prsta masnoće user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 10:22:44   
sanjarica
joj ne volim se toga ni sjecati,posto sam imala hipertenziju,jela sam samo keks s mlijekom,i,neslani pire krompir i jedino sto mi se svidjelo bila je pasirana mrkvica.to mi je bila hrana.grrrrrrrrrrrruser posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hrana u rodilištu
14.1.2009 15:42:20   
piggy
nakon poroda mi je bila fina juha,naravno jer sam bila gladna ko vik,a inače tak tak,zadnji dan mi je bilo sve fino pa sam i sve pojela,al kantina je zakonuser posted image
ili kad ti tvoji nešto donesu user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Komentiranje
mm1209

Da li ikada komentirate svoje vlastite ankete? :)))

Da, uvijek (41%)

Ponekad (21%)

Ne (38%)


Broj svih glasova: 76

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!