|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hrana u bolnici
24.10.2009 16:02:25   
mali_macic
Ne znam da li sam ovu temu stavila na pravi forum ako nije slobodno je premjestite user posted image .

Posto smo mm i ja bili po raznim bolnicama u lijepoj nasoj znam otprilike kakva je hrana za "obicne smrtnike" tako da sam za svoj boravak u bolnici zbog poroda odlucila nesto isprobat.
Odlucila sam ovaj put bit vegiterijanka u bolnici. Inacee nisam neki ljubitelj mesa ali ga isto ponekad pojedem s gustom, no htjela sam vidit da li cu mozda bolje proc u bolnici ako sam vegiterijanka. I mogu rec da se fakat isplati. U mom slucaju se radi o dubrovackoj bolnici i nisam uopce bila gladna niti sam imal potrebu da mi se donese hrana. Dobila sam svaki dan za rucak jabuku i salatu (sto obicni ne dobiju), glavno jelo je uglavnom bilo nekakvo povrce ili riza, cak je i juha znala bit jestivo, za veceru bi isto dobila neko povrce ili rizu, opet jabuku ili kompot (kojeg inace ne volim) a za dorucak klasika kruh i neki namaz ali sam isto znala dobit uz caj ili kavu i toplo mlijeko i petit beure keksi. E da dva puta (za rucak ili veceru, ne sijecam se) sam dobila i palacinke (jednom s marmeladom i jednom s cokoladom).
Tako da sve u svemu sam se najela i nije mi ni falilo meso a da i je, narucila bi si iz doma da mm donese ili bi posla u restoran preko puta bolnice.

Za mene se isplatilo bit vegiterijanka pogotovo kad sam vidila kakvu hranu dobiju obicni pacijenti, ponekad je to bas bilo bljak. Eto moj savjet ako morate bit u dubrovackoj bolnici budite vegiterijanke user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 16:07:32   
Zvonki
Osim što si vjerojatno dobila juhu u kojoj se kuhala mesina i palačinke pečene na masti od gice, mislim da si dobro prošla. user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 16:11:09   
mariola

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Osim što si vjerojatno dobila juhu u kojoj se kuhala mesina i palačinke pečene na masti od gice, mislim da si dobro prošla. user posted image



user posted image user posted image
Lako za nju, a kako su prave vegićke to podnijeleuser posted image

Meni je prijateljica baš jučer rekla da je u zadarskoj bolnici ok hrana.
Šta kažete vi na to? Pepeljuga? Pikachu? Mlada mama? Nova mama?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 16:51:10   
pepeljuga
Ja sam bila zadovoljna sa hranom u zadru,inace sam malo kao i izbirljiva al tamo mi nije nista smetalouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 20:54:15   
natalijax
nisam nikako zadovoljna,u biti mozda je to sve i ukusno,al fali soli,vegete i kako kad salata,al koliko sam primjetila oni koji moraju djetu držat ti dobiju bolju hranu

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 20:59:28   
mišica 666
ja stvarno volim jesti skoro sve ali kad sam bila u st u bolnici to je bilo grozno od sastojaka koje ja inaće volim napravili bi živo sruser posted image . ma to nije ni za životinje. jedino dobro sto sam smršavila. da nije bilo doručka kojeg nisu mogli pokvarit ( kruh i namazi ) umrla bih od gladi.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 21:04:23   
Nika 24052006
Joj,meni je hrana u brodskoj bolnici bila katastrofa,ništa tamo nisam mogla jesti,a inače nisam baš izbirljiva,onda si zamislite kako je to bilo bljak,što bi moja Nika rekla. Najjače su mi bile one riblje glave petkomuser posted image ...To je bilo prije 3 i pol godine,možda je sada štogod bolje.Sigurno će se m600 javiti,ona sad ima najsvježije informacije iz naše bolniceuser posted image ...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 21:09:04   
nancy
IZVORNA PORUKA: mišica 666

ja stvarno volim jesti skoro sve ali kad sam bila u st u bolnici to je bilo grozno od sastojaka koje ja inaće volim napravili bi živo sruser posted image . ma to nije ni za životinje. jedino dobro sto sam smršavila. da nije bilo doručka kojeg nisu mogli pokvarit ( kruh i namazi ) umrla bih od gladi.


ja sam skoro mjesec dana jela za dorucak maslo i marm. i jos dan danas nakon 7 mj nisam to kuci pojela.ma smucilo mi se.a one blitve s  korijenjem......uh uh katastrofa.jos mi je bila najbolja musaka i kad bi bio doslovno komadic pecene koke.ma meni su svaki dan donosili moji nesto za jest a isto sam izgubila kila dok sam bila na bolnickoj spizi.


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 21:11:12   
Zvonki
Meni su porcije bile male i hrana neslana, ali tješila sam se da ću izgubit koji gram pa nisam bila jako tužna user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hrana u bolnici
24.10.2009 23:18:00   
MaTana
Kad sam ja bila u bolnici (prije godinu dana) u Du bolnici je hrana isto bila ok, kao sto je m.macic rekla meso nekad neprepoznatljivo, ali cula sam da su se pogorsali, jedino sto mi je falilo bila je sol i maslinovo ulje, kad bi imali blitvu ili zelje - to je bilo nejestivo, ali taj problem sam rjesila sa zalihama soli i maslinova ulja u ormarićuuser posted image ...
Inace, ako bi mi se nesto posebno jelo donjela bi mi mama (u mjesec dana 2 puta), jednom smo mi cure iz sobe narucile pizzuuser posted image user posted image user posted image i svercale je pokraj sestara ali to je bilo vise zbog druzenja, a i tu vecer je bio neki dobar film pa smo grickale uz film tu pizzu....
Inace meni su veci problem bile kolicine koje su za trudnicu bile bas male...


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hrana u bolnici
25.10.2009 15:55:43   
karoca
I meni je količinski bilo malo jer dojim ali ni ukus nije bogzna kakav pa je mm svaki dan motorom donosio objed.
Nije se baš pretrgo,to je samo 3 danauser posted image . Ali kako vidim hrana je dosta loše u mnogim bolnicama.


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hrana u bolnici
25.10.2009 16:26:17   
m600
meni je isto hrana bila ok....malo neslano i količinski malo ali ok...najviše sam se obradovala piti sa sirom koja je bila savršena i tekući jogurt uz touser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hrana u bolnici
30.10.2009 16:23:15   
elina
S menom je u sobi bila jedna zena koja je rodila u Zg(neznam kojoj bolnici)uglavnom usporedila je hranu i kaze da je u Zd prvorazredna kuhinja,a i osobno mogu reci da je bilo dobro!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hrana u bolnici
30.10.2009 16:26:20   
FIONA
ja ne bi postala vegetarijanac...ja imam drugu taktiku...kako u bolnici ostati sit...ili bolje reči postati sit...
skompaj se sa čistačicama i kuharicama, vodi trač partije i dobiješ ekstra namaze, kruh, bolje meso i porcije...inače ja sam se fino najela tako da ne znam zakaj svi kukate....klopa je bila za deset...a najbolje mi je bilo kad je došla teta pašteta kak sam ju od milja zvala i vikala...curke hoćte još paštete ostalo mi toga...hehehehheh...nahranila sam cijelu sobu zahvaljujući dugim jezikom...user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hrana u bolnici
30.10.2009 16:32:17   
zaba
ja se više ne sjećam,ali se sjećam da me dragi Bog nije mogel nahraniti,stalno su mi dodatno nosili.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hrana u bolnici
27.11.2009 23:08:13   
Mishek
umirala sam od gladi između obroka. Za poludit! Doručak u pol 9, neki namaz, nešto, pa ručak u pol 1, meso i prilog, eventualno salata, i večera tek u pol 7. A između nisam ništa smjela jesti jer sam bila radi šećera tamo. Za večeru dječja porcija nečeg. Do jutra sam izgladnjela. 

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hrana u bolnici
28.11.2009 9:00:35   
Ruža
S obzirom da raspolažu sa pnih 12kn po pacijentu za sva tri obroka, moram priznati da su pravi čarobnjaci što se hrane tiče.Sa tim budžetom dobro se i jede.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hrana u bolnici
28.11.2009 17:06:59   
Mishek
nemoj zezat! Samo 12 kn?! Onda su fakat čarobnjaci, nema kaj.

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:02:45   
pincirotvajler
meni je bilo ok, jedino je veliki razmak između večere i doručka-večera oko 17h, doručak oko 9h, pa umrešuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:06:37   
Domy

IZVORNA PORUKA: FIONA

ja ne bi postala vegetarijanac...ja imam drugu taktiku...kako u bolnici ostati sit...ili bolje reči postati sit...
skompaj se sa čistačicama i kuharicama, vodi trač partije i dobiješ ekstra namaze, kruh, bolje meso i porcije...inače ja sam se fino najela tako da ne znam zakaj svi kukate....klopa je bila za deset...a najbolje mi je bilo kad je došla teta pašteta kak sam ju od milja zvala i vikala...curke hoćte još paštete ostalo mi toga...hehehehheh...nahranila sam cijelu sobu zahvaljujući dugim jezikom...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image u pravu si

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:08:09   
Domy
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

meni je bilo ok, jedino je veliki razmak između večere i doručka-večera oko 17h, doručak oko 9h, pa umrešuser posted image

pa zar ručak niste imaliuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:11:33   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

meni je bilo ok, jedino je veliki razmak između večere i doručka-večera oko 17h, doručak oko 9h, pa umrešuser posted image

pa zar ručak niste imaliuser posted image user posted image user posted image


pa je, al preblizu je bio doručku-u podne, pa pregladniš i do večere(koja je za pod zub), a kamoli ne još i do doručka user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:15:41   
Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

meni je bilo ok, jedino je veliki razmak između večere i doručka-večera oko 17h, doručak oko 9h, pa umrešuser posted image

pa zar ručak niste imaliuser posted image user posted image user posted image


pa je, al preblizu je bio doručku-u podne, pa pregladniš i do večere(koja je za pod zub), a kamoli ne još i do doručka user posted image

a upravu si da..umjesto da nam daju da jedemo da bebice budu napredne oni štede na nama..

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:18:34   
pincirotvajler
e da, najžešće mi je bilo dva dana na intenzivnoj nakon carskog, doručak i večera je oba ta dana bio griz bez šećera rijedak ko juha i čaj..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Hrana u bolnici
30.3.2010 22:19:21   
ninolina
vjerovale ili ne ja u bolnici nisam mogla ni jesti...nekako sam gadljiva po tom pitanju...recite da sam luda ali evo sad s iris živjela sam s tri jogurta koja mi je mm donesao i dvije jabuke...i da puno, puno vode i soka..najela sam se tek kad sam doma došla...a kaj se tiće soli moje cimerice su se napapale ja sam sol i čačkalice nosila sa sobom

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!