|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Herbafast advanced
11.6.2009 12:24:25   
scarlet
Da li je netko probao ove tablete? I da li djeluju? Moram skinuti 10 kg, krenula sam u teretanu ali svejedno razmišljam o tabletama iako sam u principu protiv toga ali ovih 10 kg me izluđujuuser posted image

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Herbafast advanced
11.6.2009 13:54:04   
tikica_69
Ja nisam a ni ne znam nikoga tko je pa ne mogu dati ni savjet ni preporuku user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Herbafast advanced
14.7.2009 16:25:01   
joszde
ima li tko iskustva sa ovim tabletama sada sam čitala na jednom forumu da su dobre smanji ti apetit i traži te puno tekućine za piti kao u tri tj.10kg manje pa ako koja ima iskustva neka se javi jel goriuser posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Herbafast advanced
15.7.2009 20:26:44   
scarlet
Počela sam ih piti, popila sam dve kutije ( 10 kom u jednoj kutiji ) i do sada je pala samo jedna kila iako primjećujem da mi se smanjio apetit. Čitala sam na netu da tek nakon treće kutije počinju brže ići kile. I mora se piti puno vode, od njih navodno se još smanjuje celulit i izbacuju toksini iz tijela.

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Herbafast advanced
16.7.2009 13:21:23   
lema
Evo i ja sam kupila Herba fast i ćitala sam na netu razne forume svi imaju samo riječi hvale jedna ženA JE PILA 3 MJ. I SMRŠAVILA 20 KG, I PROĆITALA SAM DA IH JE JEDNA ŽENA ODNJELA NA ANALIZU U LABORATORI JER TAMO RADI I DA SU ČIsto prirodnog sastava sa većinom pozntim sastavom biljaka samo ih je par koje nisu toliko poznate i nemaju nuspojava .... To mi je dalo hrabrosti da ih poćnem piti . Jedna cvura je sa jednom turom smršavila 5 kg mislim da je to od organizma do organizma ali u principu ova u ljekarni mi je rekla da 3 kutije ide oko 5-9 kg . Skroz smanjuju apetit i mogu vam reći da je istina ja sam jutros popila prvu i evo još nisam gladna a u 12 uvijek jedem jer budem gladna jer je rućak tada. Ja sam za pa držite nam fige cure a curama koje piju i meni puno sreće. Ja imam 10 kg viška po meni imam 73kg i visoka sam 174 htijela bi imati 63 kg pa se nadam da ću uspijet.!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu scarlet)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:13:29   
lema
Evo informacija iz prve ruke pijem herba fast 10 dana to je jedna tura jer u kutiji je 10 tableta. Prezadovoljna sam osijećam se super i smršavila sam 2 kg .user posted image user posted image user posted image Sada sam kupila još jednu kutiju jer stvarno sam pre zadovoljna preporućam ih svakom tko želi smršaviti. Nema nikakvih smetnji stvarno je superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:14:41   
mariola
bravo lemauser posted image user posted image ja ću dogodine razmišljati o mršavljenju, sad tamanim sve što mi se nađe na vidikuuser posted image

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:15:14   
Zvonki
Lema, gdje se to kupuje i koliko košta?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:20:32   
lema
  Kupuje se u ljekarni obićnoj i košta kutija sa 10 tableta to je za 10 dana 93 kn. Ćitala sam po forumima i kažu da sa 3 kutije možeš smršaviti od 5 - 10 kg zavisno. Pa onda se isplati a dijeluju. Evo svi su pre zadovoljni sa njima ima naravno onih kojima nije toliko pomoglo ali mogu se piti 6 mijeseci i onda pauza od 1 mj. i opet možeš nastavit ovisno koliko želiš smršavit 100% su prirodne.user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:23:10   
Zvonki
Hvala! Nisu baš jako jeftine user posted image . Možda da ipak upotrijebim onu besplatnu metodu skidanja kila? Zamolim mm da me mlatne tavom po glavi kad krenem nešto žvakati user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:26:37   
lema
Ma znam da nisu i ja na to tako gledam ali mi je mm reko tako i onako si ne priuštiš ništa pa ako to želiš kaže ti u 10 dana potrošiš na sebe 93 kn a ja kaže toliko potrošim na cigare pa smo kvituser posted image user posted image user posted image user posted image A kaže ako ne jedeš a stvarno ti ubije apetit skroz onda biš tako i onako pojela 93 kn u 10 dana pa si na istomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image AKO NE I VIŠEuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:30:29   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: lema

A kaže ako ne jedeš a stvarno ti ubije apetit skroz onda biš tako i onako pojela 93 kn u 10 dana pa si na istomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image AKO NE I VIŠEuser posted image user posted image user posted image



E istina, istina.user posted image Nemam ja viška puno. Samo kilu-dvije bi maknula. Ali imam apetit do neba i natrag. Lakše me obući nego nahraniti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 21:37:15   
lema
Pa onda ti je jedna tura dosta ja upeće nemam apetita danas sam se nasilila nešto pojest i to bi bilo za dijete od 6 mj. skinula sam 2 kile to bi tewbi bilo super pa 93 kn. i sretna siuser posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Herbafast advanced
25.7.2009 22:32:04   
FIONA
čak i ja kupila jer sam na moru samo fino žderala...skinula sam uz njih u dvije kure 5 kg...user posted image ...inače da se ne prisilim malo pojeat cijeli dan bi mogla bez ičeg...fakat su mi smanjile apetit...ja sam ostala paf...za njih mi rekla mama koja nikako nije mogla skinuti a uz njih je do sada isto pet kg!!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Herbafast advanced
26.7.2009 16:22:12   
Zvonki
E samo još jedno pitanjce. user posted image Vrate li se kilice nakon prestanka uzimanja?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Herbafast advanced
26.7.2009 17:20:46   
lema
Pa ovo što sam ćitala po forumima nisu se kile vraćale tako su cure pisalee valjda zato jer se smenji želudac pa ti ostane to da manje jedeš jer ja gledam po sebi prije sam mogla pojest vola a sada jedva nešto sitno vijerojatno se želudac smanji...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Herbafast advanced
26.7.2009 18:18:34   
FIONA
tak i ja...prije bi maznula cijele čevape sad nisam uspjela niti pola lepinje ali meso sam prožvakala....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Herbafast advanced
22.8.2009 22:20:02   
lotus
hallo svima!!!vidim da vas je nekoliko(lema,scarlet...)prije mjesec dana počelo sa Herbafastom pa me zanima kakvi su rezultati.Djevojke jeste li zadovoljne?Ja sam danas prvu popila pa me zanima nadam li se uzalud??
Pozdrav

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Herbafast advanced
22.8.2009 22:23:21   
FIONA
draga skinula sam deset kila...nisam gladna, ne patim se...nakon tri dana je meni počelo djelovati ne odmah prvi....mojoj mami odmah...kako tko...sretno!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Herbafast advanced
22.8.2009 22:29:42   
uciteljica
Inntenzivno razmišljam o tome da ih kupim i probam, alimene je strah da mi se ne vrati duplo. Bil sam ja takoina UN dijeti, pa sam dobila duplo natrag. A sad imam 20 kg za skinuti, a nikako se maknuti s mjesta. E ,da uz to me muž ne podržava u kupnji tableta, tako da ću to morati organizirati po skrivećki...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Herbafast advanced
22.8.2009 22:41:51   
angelica
samo da pitam da li sam dobro shvatila; o ovome ste pisale na temi i ja sam odlučila smršaviti, ili? Jer ove sam i ja danas počela piti pa samo da pitam da li je to to

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Herbafast advanced
23.8.2009 23:31:21   
lotus
Ma da to su te iste tablete!Meni je drugi dan i stvarno nemogu vjerovati da me apsolutno ništa netraži da jedem.eto radi reda pojedem paradajz ili krušku ali samo sam žedna i žedna!!!!!!Ma zasad sam prezadovoljna!!!!user posted image user posted image

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 7:15:21   
BEBA13
evo da se i ja javim danas mi drugi dan kako ih pijem,glad ne osjećam,samo sam žedna i znojim se ko luda!

(Odgovor članu lotus)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:06:18   
plavka
curke zanima me vi koje ste od tih tableta pala na kilaži dal ste viježbale???
Ili ste uz njih samo smanjile prehranu???

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:10:22   
lema
Ja nisam viježbala ništa kao hoću ali ono neda mi se pa jedan dan da pa 4 ne i tako inaće popila sam 2 ture 6 kg manje sad sam na 3 kutiji pa ćemo vidjati u struku sam smanjila 5 cm u 20 dana i guzicu malo u biti sve što treba je ok a ono što je bilo viška se smanjilo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!