|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:16:37   
plavka
supač lema!!!
baš ću probat i ja....
ja sam na početku prošle godine bila na UN dijeti i u mjesec dana skinula 6kg pa sam je prekinula jer mi je to bilo sasvim dovoljno... sad sam u trudnoći nabacala kila te je dosta ostalo i pitam se kako ih riješiti!!!

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:20:21   
lema
Evo ovo je super naćin za to!!! Sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:25:26   
Anoniman
pretpostavljam da ne mogu da se uzimaju dok dojis???!! ili mogu??? (obradujte me i recite da mogu user posted image )

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:26:08   
ket
PITANJCE...PROŠLO MI JE SAMO 3MJ OD PORODA,DA LI TO IMA VEZE?SMIJEM PITI?

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:32:19   
plavka
ja sam rodila prije dva mjeseca te ne dojim, imala sam premalo mlijeka a i žabica mi je alergična na kravlje mlijeko i stijecajem okolnosti i ono malo je nestalo....
kupila sam kutiju pa ćemo vidjeti, na kutiji piše da nije namjenjen trudnicama i dojiljama!!!

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Herbafast advanced
24.8.2009 14:35:43   
lema
Pa sad neznam 100 % je prirodan neznam zašto se nebi smio uzimati!!! Imateuser posted image na netu pa si proćitajte o njima!!!

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 16:17:33   
Lady3
Evo cure i ja sam podlegla svim dobrim komentarima o ovim tabletama i jučer ih kupila.Kod mene koštaju 84.00 kuna u apoteci...Danas sam popila 1 tabletu i nemam nikakvog osjećaja manje gladi,traži me jesti el je to sad još rano ili ne djeluje na mene ne znam...user posted image Ali muči me nešto drugo,naime boli me glava danas i trbuh,el je moguće da je to od toga ili je to posljedica ovog šašavog vremena,naime osjetljiva sam na promjene vremena.Na netu sam čitala o njima i nitko nema neke nuspojave na 1 forumu..Ima tko kakve nuspojave kao ja...Malo sam zabrinuta..user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 20:02:31   
scarlet
Ne vjerujem da te od njih boli glava, a što se tiče smanjenog apetita to sam skužila tek za par dana ne odmah nakon prve tablete. Ja sam zadovoljna s njima, izgubila sam par kilica otkako ih pijem ne puno jer jedem sve samo malo manje i ne stignem vježbati i dalje ću ih piti jer sam manje gladna od njih i jednostavno ih je piti; popijem jednu ujutro čim se dignem i više ne razmišljam o njima tokom dana za razliku od nekih preparata koji se piju više puta dnevno i prije ili poslije obroka, samo moraš piti puno puno vode!

_____________________________

LUKA 31.03.2009. - moj život

druga srecica stize za Bozic!!!

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 20:09:14   
MaTana
IZVORNA PORUKA: Lady3

Evo cure i ja sam podlegla svim dobrim komentarima o ovim tabletama i jučer ih kupila.Kod mene koštaju 84.00 kuna u apoteci...Danas sam popila 1 tabletu i nemam nikakvog osjećaja manje gladi,traži me jesti el je to sad još rano ili ne djeluje na mene ne znam...user posted image Ali muči me nešto drugo,naime boli me glava danas i trbuh,el je moguće da je to od toga ili je to posljedica ovog šašavog vremena,naime osjetljiva sam na promjene vremena.Na netu sam čitala o njima i nitko nema neke nuspojave na 1 forumu..Ima tko kakve nuspojave kao ja...Malo sam zabrinuta..user posted image user posted image


Piješ li dovoljno vode? Nekad dehidracija izaziva glavobolju


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:20:19   
Zvonki
Ja isto kupila. I mogu vam reći da su super...Jedem isto kao i prije njih user posted image user posted image user posted image
(mužu to ne smijem ni u ludilu priznati. Krv sam mu popila dok mi ih nije kupio. Rekla ja kako cijela raja lakša bar za 100 kg otkad smo saznale za ovo 8 svjetsko čudo. A u noći, dok dragi spava mirnim snom pravednika ja tamanim po čajnoj user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:22:12   
Zvonki
I MaTana, da me nisi pitala pijem li dosta vode. Vodovod šalje opomene da će nas privremeno odrezati s glavnog voda jer ostali građani nemaju što za piti.user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:23:48   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: Lady3

Evo cure i ja sam podlegla svim dobrim komentarima o ovim tabletama i jučer ih kupila.Kod mene koštaju 84.00 kuna u apoteci...Danas sam popila 1 tabletu i nemam nikakvog osjećaja manje gladi,traži me jesti el je to sad još rano ili ne djeluje na mene ne znam...user posted image Ali muči me nešto drugo,naime boli me glava danas i trbuh,el je moguće da je to od toga ili je to posljedica ovog šašavog vremena,naime osjetljiva sam na promjene vremena.Na netu sam čitala o njima i nitko nema neke nuspojave na 1 forumu..Ima tko kakve nuspojave kao ja...Malo sam zabrinuta..user posted image user posted image

jao ja sam jedno tri puta procitala ovaj post i kazem sebi ma nemoguce da tablete kostaju 840 kuna, ma kakve su to tablete user posted image
definitivno mi je vrijeme za djozluke user posted image

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:26:52   
MaTana
user posted image - izvoli

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:30:13   
CallamityJane
Hvala Andjo ako su od tebe mora da su kakve skupe i markirane, nece tebi onaj tvoj svasta user posted image

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Herbafast advanced
8.9.2009 23:32:00   
MaTana
nema na cemu! Naravno da je marka, dobra marka - dobar vid

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Herbafast advanced
14.9.2009 20:27:55   
Lady3
Evo pijem ih već nekih 6 dana i ok su ,al prvo moram nešto malo pojesti pa ih onda tek popijem.Imam osjetljiv želudac i na prazan mi  je bilo zlo od njih.Zato preporučujem svima vama koji imate isti problem da nešto malo pojedete pa tek onda ih popijete..Od njih sam jako žedna to je istina ali jedem kao i prije pa sad ..to me malo muči..ili sam imuna na njihuser posted image ili treba još vremena da djeluje..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Herbafast advanced
14.9.2009 20:32:27   
Marta j
Cijela raja na istim tabletama bas smo komauser posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Herbafast advanced
19.9.2009 22:45:07   
koka
e ovako, ja sam išla neki dan do apoteke po fiziološku i pitala apotekarku dli imaju te tablete, a ona meni da su ih povukli s tržišta jer da ih ispituju, kao da nešto nije bilo ureduuser posted image ,

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Herbafast advanced
20.9.2009 8:17:52   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: koka

e ovako, ja sam išla neki dan do apoteke po fiziološku i pitala apotekarku dli imaju te tablete, a ona meni da su ih povukli s tržišta jer da ih ispituju, kao da nešto nije bilo ureduuser posted image ,

to mi je prvi glas.
nisam čula ništa loše o njima

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
20.9.2009 8:25:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Herbafast advanced
20.9.2009 8:26:59   
ZVRK
po meni bi to trebalo još da se raspita za one koji piju,ali može biti i samo jedna velika KONTRAreklama jer se probaju jako puno pa .....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Herbafast advanced
24.10.2009 19:40:28   
ejmama
Od jučer sam na dijeti ,a dans sam popila prvu tabletu i glaaadnaaa sam. Javim vam dali sam šta izgubila.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Herbafast advanced
24.10.2009 20:38:20   
FIONA
IZVORNA PORUKA: ejmama

Od jučer sam na dijeti ,a dans sam popila prvu tabletu i glaaadnaaa sam. Javim vam dali sam šta izgubila.


mora proči par dana da počnu djelovat...bar je meni tak kbilo...tri ili četiri pa pomalo buš sve više...-ne dođe to naglo...hehehhe


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Herbafast advanced
8.11.2009 15:32:32   
marketićka
hej,evo ja sam nova!!!Da se nadovežem na herbafast.I ja sam ga kupila,ali me zanima mogu li se uzimati istovremeno sa cactus dijetom???user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Herbafast advanced
8.11.2009 17:55:16   
Florijan Jakov
ne znam smije li se kombinirati s kaktus djetom, najbolje pitaj u ljekarni.

pitanje - jeste li za vrijeme korištenja imali kakvih "nuspojava" ili bolova koje niste imali prije .. pitam jer mene nekaj boli i probada u desnom djelu trbuha (sredina) zadnja dva dana, a ovo mi je 6ti dan uzimanja ..


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu marketićka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!