|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 13:49:52   
Marta j
Kod mene uvijek nestouser posted image
Ja vec par dana nemam tek i svaki dan mi se manje jede nego dan prije i jedva se natjeram da nesto pojedem.Do sada sam pojela samo jedan kolac i malo juhe i nisam mogla nista vise jer mi se pocelo povracati..
Na zadnje dvije kontrole nisam dobila ni grama i dr ludiiii i svaki put vice na mene.
Jednostavno kada vidim hranu meni je muka nebi da mi je pocetak trudnoce a ne 32tjedan..
Nemam ni neke zelje za hranom osim neki dan za jagodama.

Ja samo pijem vode muz me zeza da cu se napuhati ko zaba..
Radila sam krvnu sliku ima desetak dana i bila je ok..

Jel kojoj od vas tako bilo?


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 13:51:10   
pincirotvajler
nekad sam poželila da je tak ali..jedino kaj mi se nije jelo je bila zdrava hranauser posted image
drži se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 13:53:56   
ribica1
Meni je bilo tako i prvi put, a vidim da ni sad nisam daleko!
Jednostavno mi ne ide a nisam ni gladna, jedem jer svi oko mene šize pa moram, tako da pojedem nešto al ne ko inače, inače bi samo gutalauser posted image user posted image mislim imam skoro 90 kila nije da se ne vidi, al valjda trudnoća na mene čudno djeluje!user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 13:56:13   
mariola
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nekad sam poželila da je tak ali..jedino kaj mi se nije jelo je bila zdrava hranauser posted image
drži se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 13:57:17   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

nekad sam poželila da je tak ali..jedino kaj mi se nije jelo je bila zdrava hranauser posted image
drži se user posted image user posted image user posted image



_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 14:11:08   
natalijax
nisam imala baš problema ja sam trpala sve u ustauser posted image

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 14:42:58   
lavica81
draga marta kao da sebe vidim. cijelu trudnoću apetit nula, silila se da nešto pojedem, sveukupno dobila 6 kg. čak su me i isprepadali da moram jesti jer sam dobila malo kila. išla u tri različita ginekologa, nikad mi nijedan nije rekao da sam malo dobila, čak su me i uvjeravali da dok beba dobro napreduje nema nikakvih problema. tako ije i bilo. rodila sam tri tjedna ranije moju M sa 3670 i 52 dugu. da smo dogurali do termina bila bi preko 4 kg sigurno. tako da mislim dok god bebica dobro napreduje nemaš brige. samo nastoj, kad već malo jedeš , jesti kvalitetno, pij vitamine i sve 5!

user posted image user posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 15:33:55   
TINAZG
pa bitno da beba raste a ne da se ti debljaš... pa to se vidi na UZV... jedi zdravo i raznovrsno i to je to.. koliko ide, ide...

_____________________________

Paola 13.8.2008.

http://public.fotki.com/tinazg/

Ako se hoćete družiti ma FB, ja sam Dječja Robica

Ima me i na Njuškalu, ja san tinapv, na Kupi Prodaj tinapv1, uglavnom ne možete me fulat

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 16:06:59   
Marta j
Meni je malo zenuto kaze dr sto nedobivam dovoljno jer sam srcani bolesnik pa beba sve uzima sebi sto dobijem a ja se nedobijem dovoljno pa mi bude lose.
Al beba je ok raste i sve je super nego kaze da je za mene malo lose sto nedobivam.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu TINAZG)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 18:24:28   
ikica84
ja imam obrnuti problem user posted image ja bi stalno nesto jela user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
12.5.2011 18:28:17   
mm1209
IZVORNA PORUKA: ikica84

ja imam obrnuti problem user posted image ja bi stalno nesto jela user posted image



Ja stalno želim i jedem user posted image

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
14.5.2011 6:17:09   
Točkica28
Da, potpuno te razumijem, ja sam dobila samo 24 kg i jako malo sam jela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
14.5.2011 8:31:21   
breskvica22
od prvog dana nemam teka!!!! nista mi se nejede i vecinom sam zato jela laganu hranu( zel.salata,rajcica,bijelo grozdje, mljecne proizvode,muesli..........). dobila sam 9kg u trudnoci,ali ne zbog mog jela jer sam jako malo jela i sad jedem jos manje.

ali nebrini koliko puta mi je reko gin da se nebrinem jer beba ima i nije gladna

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
14.5.2011 9:23:56   
Indy
ja pojedem par žlica na silu i osjećam se sito kao da sam se prejela, možda jer beba pritišče želudac?! neznam, ali natukla sam dosad dobrih 10kg.


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
16.5.2012 13:25:49   
andydea
Prva tri mjeseca nisam ništa jela,povračala sam i vodu....završila u bolnici...nakon toga obroci su mi bili niti 200dkg dnevno...užas...sada sam 26tj...i jedem malo...jedva tri obroka i to ako ne zaboravimuser posted image ...da me drugi ne teraju,ne bi ni dobivala na kilaži...imam samo trbuhuser posted image ...ali beba je velika i napreduje..tako da se ne brinem...ako ti je beba ok...ne brini,ali prisili se koji put da nešto ipak pojedeš...sretno

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
16.5.2012 15:12:35   
mala pcelica
moraš jesti da nešto ostane i tebi,beba izvuče ono što njoj treba,a ti ako nedovoljno jedeš oslabice ti krv,kosti i cjeli organizam..tako su meni rekli posto sam ja do 4,5 mjeseca povracala sve zivo,al sam se ipak terala da jedem i kad mi se nije jelo pa koliko toliko uspije se nesto apsorbirati dok ne povratim

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
16.5.2012 15:44:47   
kvaky
od početka trudnoće ne mogu vidjeti meso ni ribu. jedem ih jednom tjedno, na silu.
Jede mi se svježi sir, salate svih vrsta, voće, povrće...sve fino. svježe i zdravo (dakle apetit imam). Na početku trudnoće imala sam 90 kila (175cm) dakle barem 15 kila viška. Danas, u 31 tjednu imam 89, dakle kilu manje nego na početku.
Doktorica nije ni najmanje zabrinuta, djete super raste i razvija se i kaže da nema potrebe da ja dobivam na kilaži, ali ja sam specifičan slučaj jer sam od početka bucauser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
16.5.2012 16:28:09   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: Marta j

Kod mene uvijek nestouser posted image
Ja vec par dana nemam tek i svaki dan mi se manje jede nego dan prije i jedva se natjeram da nesto pojedem.Do sada sam pojela samo jedan kolac i malo juhe i nisam mogla nista vise jer mi se pocelo povracati..
Na zadnje dvije kontrole nisam dobila ni grama i dr ludiiii i svaki put vice na mene.
Jednostavno kada vidim hranu meni je muka nebi da mi je pocetak trudnoce a ne 32tjedan..
Nemam ni neke zelje za hranom osim neki dan za jagodama.

Ja samo pijem vode muz me zeza da cu se napuhati ko zaba..
Radila sam krvnu sliku ima desetak dana i bila je ok..

Jel kojoj od vas tako bilo?



bok kod mene je slicno ostala trudna sa 119kg i u trudnoci jela samo slate i krompire slabo ista drugo (dok nije galamio jer je sve drugo bilo ok posto sam inace bila pretila) i kad sam rodila dojdem kuci sa 101kg koje nisamimala odvno e jbg sad opet nakon 9ipo mj imamistu kilazu mislim da je sve ok dok je bebi i tebi dobro
sretno


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gubitak teka u trudnoci..
16.5.2012 16:46:51   
seraphyme
ono što bebi treba za rast uzima od majčinog organizma. ustvari, ružno za reći, ali su bebice parazitiuser posted image user posted image   bez brige dok god bebač lijepo napreduje

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!