|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doručak i večera....
1.3.2011 10:02:53   
martina87
sto dajete svojoj djecici za dorucak i veceru??ja cu poluditi s P nece skoro nista jesti.malo salamice i hrenovke i tvrdi sir.nece pastete,sirne namaze,margarina,pekmeza...ma sve sam probala.e da i kruh uopce nejede nuz nistauser posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:17:21 >


_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Doručak i večera...
1.3.2011 10:06:05   
m600
moja jede čokolino ujutro i zadnji obrok

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:17:43 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Doručak i večera...
1.3.2011 10:08:29   
martina87
moja nece ckolonino vec jako dugo,jela ga je jedno vrijeme ali samo na kasikicu.pa i griz.a sad nece ni to.navecer nekad malo popije kakao.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:18:10 >


_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Doručak i večera...
1.3.2011 10:09:12   
Njofra
Nestle čokoladne kuglice s mlijekom, cornflakes s mlijekom, čokolino, griz, čaj i pecivo makovnjača, obična pletenica, slani štap, puter kiflice s orahom lisnati forneti s sirom (u tom slučaju čaj skoro ne popiju već se pojede pecivo), omlet, kajgana, gavril. posebna (iako znam da to nije baš najzdravije no kaj sad) mali voli to s kečapom, hrenovke isto gavril nekad puris, mlijeko za piti, toast sendvić, dukatela (klinka ju voli a mali ne) ili rjetko pašteta na kruh, kraš ekspres obavezan. E da zaboravila sam pohani kruh. Fin im je i kukuruzni kruh miješani ili onaj kruh sa sjemenkama taj je isto zdrav.
Eh sad vidim tvoja je još malena al nema veze može ona ovo papati
Moj mali doma ne jede jogurt a veli da mu je fin samo u vrtiću. Mislim si ja daj Bože da bar negdje popapa jogurt jer je zdrav.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:18:37 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Doručak i večera...
1.3.2011 10:10:24   
pincirotvajler
moj kruh obožava(kukuruzni) tak da mu namažem ili abc sir ili pekmez neki,mada mu je najbolji sam user posted image
navečer obično linić neki
nejede svaki dan isto,ugl jogurtići,keksići,sireki,voćke

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:18:57 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE:Doručak i večera...
1.3.2011 10:18:37   
martina87
njofra jel vjerujes da sam to sve probala i neces vjerovati ali nista od toga neceuser posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:19:29 >


_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 10:37:14   
Njofra
Draga vjerujem ti. Moja kćer je tvrdoglava bila za hranu pa i sad izvađa s vremena na vrijeme al joj stalno ponavljamo da bez hrane ne ide. Ok. Gle, mora da je takvo djete za jelo. Neka djeca jedu više neka manje i to im je dovoljno da se normalno razviju i rastu. Ako ti misliš da dovoljno ne jede a da joj probaš kupiti neki sirup za apetit ili tak slično ali najbolje da se posavjetuješ s pedijatricom prije nego kreneš u kupovinu.
Npr. ma imali smo ti temu negdje nedavno, malom sam neko vrijeme davala Dr. Theisa i maloj i to dosta dugo vremena pomaže sirup kaj se apetita tiće, mala sam ima neke Mudrice Omega-3 ko žvakice tabletice a kanim i malom kupiti iste. Djeca su zafrkanti veliki kod svega tak i kod hrane, doći će dan kad će sama reči probala bi ovo, daj da probam, znam, jer meni je mali nedavno počeo govoriti kaj kuhaš mmm miriši, ili kaže to volim ili to nevolim al ga zasjednem za stol kad nas je najviše za stolom on najviše pojede. I tu ima nekaj. U društvu je slađe jesti. E sad ak ste same više puta za jelom možda da ju hraniš dok gleda neki crtić više će pojesti (nije baš za pohvalit tehnika al sve sam da se jede).


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 11:05:00   
LUNA000
Moj mlađi jede sve..čak ono što ne možete ni zamisliti da bi dijete od 4 godine pojelo...i ima naviku probati sve. sve , sve..s njim nema problema..a stariji je na slatkome..i siru...katastrofa..al dobro..tjesteninu samu obožava ili sa naribanim sirom, juhu če pojesti, meso kad smo u gostima (kod kuće jako malo, eventualno batak ili tako nešto), kruh jede, pomfri, kuhani kumpir, a od povrča taj ne jede ništa osim slanutka (to mu je zanimljivo kao bobice, samo skuhan i začinjen s maslinovim uljem i tjesteninu s fažolom(čučkuuser posted image ), doručak mu je prije vrtića (jer u vrtiću ništa ne voli)..kroasan s čokoladom, kinder pingvi, kruh i sir, nekad palačinke s nutelom..pije samo sok..mlijeko neče ni okusi..jedino ako je čokoladno..hrenovke hoče, i to je to...uvijek muku mučim s njim..voče ne voli osim jabuke...a kad je bio maleni jeo je sve..povrče, voče..svašta..tako da..pokušam mu odabrati od onog što voli nešto što je zdravije..

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 12:48:20   
cuba
Moj R za doručak i večeru na žličicu jede neki lino (svaki mu je dobar) ili Nestle žitarice.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 12:56:34   
Marta j
Nama je jos uvijek ujutro i navece glavni obrok boca lina.
Kasikicom ga nece a na bocu pijeuser posted image

Al navece prije boce jos vecera s nama sto i mi jedemo.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 13:12:33   
.dada.
U jutro najčešće popije šalicu mlijeka, a navečer nekada Nestle žitarice s medom (za bebe),nekada čpkolino i tak...user posted image Uglavnom s njim oko jela nema problema. 

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 13:22:23   
mariola
Moj započinje i završava dan s bocom nekog lina. Između jede sve, ali sve što je jestivouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 13:26:23   
sarah_zg
Moj nije htio mlijeko i ja ga nisam tjerala. Rekla sam teti u jaslicama nek mu ponudi pa ako hoće. Inače ujutro i nevečer jede hipp ab 12. monaten. Dođem jutros u jaslice i pitam jel mu možda nudila mlijeko, a ona meni veli: joj, ja zaboravila reći. Mali već dva tjedna jede mlijeko i pahuljice!user posted image user posted image user posted image
Tako da mu uskoro namjeravam izbaciti bocu i uvesti mliječni doručak na žlicu i tako i navečer


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 13:29:28   
mariola
Ja ne znam kako ćemo mi kad T izbaci bocu jer on mora jesti odmah čim oči otvori. Ko će se s njim ujutro natezat pola sata oko doručka, ionako smo u žurbi svako jutrouser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dorucak i vecera...
1.3.2011 14:00:42   
Bebys
martina mislim da su to faze..i MOJ R je imala isto tako fazu....jednostavno nece...kasnije kada je to prodje...neznam koliko traje...zavisi bude opet ok..

savijet ti samo pokusavaj pa koliko pojede pojede...znam kako ti je prosla sam kroz to...

ja sam davala kasiku meda...da ima energije i NUTELU je htijela to sam joj davala da ima snage bar malo...i bilo je ok

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dorucak i vecera...
2.3.2011 9:50:15   
keksić
moja još uvijek cica, tako da ujutro i navečer joj je to glavno, a inače joj da kašicu s jogurtom i voćem još plus moje mlijeko. user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dorucak i vecera...
2.3.2011 10:24:52   
ema55
moja pojede lino ujutro i navečer, baš i nije oduševljena s mlijekom, pa joj poslije dam još nešto obično sira i kruha. inače sve jede samo mlijeko baš i neće

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dorucak i vecera...
2.3.2011 14:10:17   
pula25
Martina jesu li joj izasli umnjaci ili kutnjaci. znam da su nam curke tu blizu i sječam se prije nekih mjesec dana i moja N nije ništa htjela jesti, čak ni ono što je prije obožavala, dok jedan dan nisam slučajno primjetila da joj izbijaju kutnjaci. i dok nisu izašli jadničak nije skoro ništa niti jela samo pila. kad su izašli onda je 7 dana jela po cijele dane kao mašina.
probaj to škicnuti
vjerovatno je faza

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dorucak i vecera...
19.3.2011 9:54:11   
Marta j
Evo ga i mi imamo problema s papanjem.
M nece vec par dana da pije bocu a na kasikicu takoder.
Prije nam je ujutro bila boca al sada nece nece.
Pojede jedan vocni dukatino i to je sve do rucka sto hoce,ja sam luda vise od njegova odbijanja hrane jer ni ovu drugu hranu bas nece.Nema sto nisam probala mu dati al rijetko sto da ce pojesti pojede svega par zlica i to je to.Jedino mu nekada u snu uspijem dati da popije malo boce al ni to nam neide svaki put.
Jos mi oko mene govore da nije dobro da odmah ujutro jede jogurt sto je po meni bedastouser posted image

I upravo sada mozgam sto da mu napravim jesti.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dorucak i vecera...
19.3.2011 13:50:53   
mamicaa

IZVORNA PORUKA: martina87

sto dajete svojoj djecici za dorucak i veceru??ja cu poluditi s P nece skoro nista jesti.malo salamice i hrenovke i tvrdi sir.nece pastete,sirne namaze,margarina,pekmeza...ma sve sam probala.e da i kruh uopce nejede nuz nistauser posted image



Ja dajem dvije banane + šalica sojinoga mlijeka, avokado s vilicom izdrobljeno, nasjeckan na sitno luk, unutra na komadiće namrvim kruha, sve dobro izmješaš, da se kruh natopi, dodaš malo limuna + šalica čaja, Jaje smučeno s šečerom + soyin yogurt. To je za doručak.
Večera uvijek juhica s nasitnjenim bezglutenskim kruhom, + čokolino, ili koja druga kašica s pergaminom.


Napominjem moje dijete je na posebnoj bezglutenskoj i bez mliječnoga proteina prehrani.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Doručak i večera...
19.3.2011 18:55:09   
pticica
dorucak mi se popeo na glavu, par stvari se vrti i krug , jede hrenovke sa jajima, cokolino i majonezu i salamu, ponekad palacinke, mlijecne namaze nece, ma nista ostalo nece
za veceru je slican meni, s tim da cesto pravim ustipke,uljevak(ne znam kako vi to zovete) sa kukuruznim brasnom jer palentu nece ni blizu, cuspajiz,topu...
pije caj ili sok, jogurta vrlo malo


< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:21:06 >

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Doručak i večera...
19.3.2011 22:36:45   
MaTana
kod nas je doručak skoro uvijek isti - kad se probudi pojede čokolino (ne jede puno nekih dec - dec i po mlijeka) i nakon cca  sat još sa nama malo pojede kruha sa mliječnim namazom ili sirom ili šunkom, salamom... Jako voli maslac...
Nekad ujutro odbija čokolino , s obzirom da sam ja bila prisiljavana piti mlijeko koje mi se gadi - ne silim je, ako pojede super, ako ne ist ok, dam joj ili monte ili sendvič...
Večera je uvijek drugačija, nekad jede isto kao i za rucak (npr. juhu - ako ostane dam joj jer je voli), jako često jede jogurt u koji namače kruh (gogoč ca kuhomuser posted image user posted image ), palačinke, hrenovke, kruha sa sirom... Ma sve zavisi od njezinog raspolozenja, pretprosli tjedan je 3 dana za redom jela kruha i jogurta...

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:20:39 >


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Doručak i večera...
23.11.2011 13:12:35   
čokoladna
doručak imamo samo vikendom i onda prolazi nekad špekec, ili piko, tost sa putrom, paštete na kruhu, ribani sir, nekad hrenovka. Popije Cedevitu, nekad čaj ili mlijeko, povremeno jogurt. Večera 7 korn koji ona zove keksolino, samo moram gore posuti malo kraš ekspresa u oblik smajliča koji ima začuđeno liceuser posted image . Drugačije nema šanse.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 23.11.2011 14:22:44 >

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Doručak i večera....
24.1.2013 19:08:45   
Renata RR
Cura jede obično za doručak zobene pahuljice s jogurtom, medom i bananom, ponekad kruh, maslac i med ili marmeladu. Sin koji je stariji i ne jede više sve što mu se stavi na tanjur obično jede kuglice od čokolade s mlijekom, voli i kruh, maslac i med ili kruh s nutellom. Oboje piju čaj s medom i limunom. Vikendom često jedu kuhana jaja.

Za večeru mala jede gris od pira ili običan, palentu s jogurtom, slatku kašu od prosa, tjesteninu sa sirom i slično.. Dečkić bi najviše volio svaku večer pojesti topli sendvič i jogurt, ponekad radim palačinke, ponekad pojede čokolino ili ono što je ostalo od ručka.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dorucak i vecera...
24.1.2013 19:18:14   
cuba

IZVORNA PORUKA: cuba

Moj R za doručak i večeru na žličicu jede neki lino (svaki mu je dobar) ili Nestle žitarice.

Evo skoro 2 godine poslije, doručak je još uvijek istiuser posted image
Zdjelica čokolina ili Čokolino medići (cornflakes) su pod obaveznouser posted image user posted image
Za večeru kruh sa namazom (Abc, dukatela, pašteta), sir, maslo, kakao ili samo mlijeko, Dukatino voćni jogurt (2kom) ili Dukat puding od vanilije 2kom, tost i jogurt, kako zaželi i što mu se jede.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!