|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dorucak i vecera...
25.1.2013 13:50:34   
ana85
Evo da se i ja javim. I ja sam već luda jer Ema više neće jeti ni ono što je prije jela, a jela je samo kruh i nutelu ili pekmez, to je strašno. Sada neće ni to. Ja više ne znam što da napravim, prođe i po par dana da ništa, ali baš ništa ne pojede. Inače voli juhu, pa joj u juhu svega natrpam, ali ni to više neće. Inače, u vrtiću sve jede i tete me blijedo gledaju kada im kažem da ema doma ništa ne jede. Navečer prije spavanja joj dam mlijeka, bar nešto da dobije, ali to je to. I ujutro nije gladna, nevjerojatno. Bilo je jedno vrijeme kad je fino papala i dobila je na kilaži i kako je sad opet bila bolesna( ali je ozdravila) i dalje ne jede već par dana. Probala sam i sirupe ali nije nam to pomoglo. Izluđuje me. Koliko dijete može bez hrane? Mislim ovo je katastrofa. Ja sam već na rubu živaca s tom njenom prehranom...Gledala sam i jelovnik u vrtiću i probala joj davati to isto i neće. Ne znam više što da napravim. Čak sam ju prestala i tražiti da jede, mislila sam da ako me vidi da ja jedem i ne nudim, možda će sama tražiti, ali ne. Niti ju više pitam, niti ona traži....user posted image user posted image

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dorucak i vecera...
25.1.2013 17:31:53   
Renata RR
Ana jesi li pročitala ovaj članak: http://www.ringeraja.hr/clanek/kada-dijete-ne-zeli-jesti_497.html

Možda će ti pomoći..

Ako stvarno ništa ne jede, onda bi možda trebala potražiti stručnu pomoć...user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 25.1.2013 17:35:40 >

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dorucak i vecera...
25.1.2013 19:26:58   
ana85
Na početku sam ju forsirala, onda kad sam skužila da je od forsiranja još gore, onda sam prestala, ali ona vjerojatno osjeća to što se ja živciram, iako se trudim da ona to ne primjeti. Pedica mi je rekla da ju ne silim, da ak hoće jest nek jede ak neće, ne mora, rekla mi je da ni jedno dijete nije umrlo od toga i da ak će biti stvarno gladna da će sve pojest, mada se ja nisam baš uvjerila u tu teoriju. Krvna slika je sasvim ok (čudo), nije čak ni anemična, ali to je vjerojatno zato što bar u vrtiću jede.. Pročitala sam valjda sve članke na netu, i moguće je da neće jesti zato što sam ju forsirala na početku, ali kako da sad to popravim, to ne piše nigdje? Ne možeš joj niš objasnit, ima 18 mj.

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dorucak i vecera...
25.1.2013 19:29:04   
ana85
A meni je stvarno dosta nakuhavanja, po 3-4 jela i na kraju sve bacim...jer neće ni probati, samo viče ne, ne, ne

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dorucak i vecera...
25.1.2013 19:57:14   
Renata RR
Trebala bi se družiti s mojom curicom. Ona cijeli dan hoda za mnom i žica hranu...user posted image user posted image

Probaj posuditi knjigu iz koje je taj članak, možda je tamo odgovor. Možda bi trebala potražiti odgovor kod psihologa... Nadam se da će se javiti netko tko ima iskustvo s tim...

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dorucak i vecera...
11.12.2013 15:52:39   
bubi13
moja jede najradije čvarke i slaninu, ne želi nikakve namaze a ima 3 i pol godine. user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dorucak i vecera...
12.7.2015 20:34:17   
FIGICA FIFINANKICA
za večeru kuhano a za doručak ili na kruh abc sirić ili čokolino ili prstiće i pije mlijeka

(Odgovor članu bubi13)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dorucak i vecera...
12.7.2015 20:47:42   
Ela28
Ujutro obavezno bocica mlijeka i tost sa margom i marmeladom ,a za veceru griz ,cokolino ,kruha i lino lade ,kajgana ,peceni krumpir ili sto je ostalo od rucka user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dorucak i vecera...
22.7.2016 11:27:21   
suncicaa
moja obično jede čokolino, griz, kruh i sirni namaz Philadelphia, ili puter kiflice :)

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!