|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dojenje poslije poroda
20.3.2009 9:06:14   
valeri
Mene zanima tema dojenja poslije poroda,Toliko toga se može pročitati o važnosti prvog podoja odmah poslije poroda da me baš zanima da li je netko od vas odmah u rađaoni dojio.Meni kod prva dva poroda nisu dozvolili;sad sam razgovarala o toj temi sa liječnicom pa mi ona rekla da treba samo inzistirati u rađaoni da želiš dojiti;jaka mi je želja da sad uspijem jer jako puno pozitivnih stvari piše o tome.Nije mi jasno zašto ističu koliko je važano prvo dojenje nakon poroda ako to ne dozvoljavaju?

< Poruku je uredio valeri -- 20.3.2009 9:07:20 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 11:05:42   
troubled
ja sam dojila u rađaoni user posted image user posted image user posted image
i to je bilo prekrasno...za razliku od prvog puta kad su mi paulu pokazali na minutu i odmah je odnijeli user posted image

žalosno je što nisu sva rodilišta "prijatelji djece"...
ovako, u onima koja jesu, kad rodiš ostave bebu s tobom sat vremena i tada je dojiš...
u ostalima mislim da ne...

mi smo imali sreću jer u rađaoni nije bilo nikoga...rodila sam u 4 i 20, a ostavili su i magdu i tatu sa mnom do 6 i 30...čarobna dva sata user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 12:45:52   
mirna
Odmah čim su ga pregledali i obukli stavili su mi ga na dojku i odmah je počeo sisati. user posted image user posted image user posted image

Valeri mislim da ti to nitko ne smije zabraniti. Budi odlučna!user posted image


< Poruku je uredio mirna -- 20.3.2009 12:46:47 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 12:48:16   
Florijan Jakov
meni su ga dali u naručje, malo smo se pomazili i odnijeli su ga, a mene ne operaciju. drugi put ću pitati da mi ga odmah daju na podoj, možda onda produkcija mlijeka bude bolja nego prvi put.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 13:38:36   
Ruža
Dojila sam tek nakon sat vremena, poslje šivanje i njegovog grijanja.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 13:53:22   
Anoniman
Rodila sam u 16h, a dojila sam tek tamo oko ponoci. Tako je valjda pravilo u splitskom rodilistu, sta znam user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dojenje poslije poroda
20.3.2009 14:30:36   
valeri
Ja ne znam zašto u osiječkom rodilištu to ne prakticiraju,ali kad su mi sina odnijeli kao da su mi odnijeli komadić srca s njim:Baš vam svima zavidim koji su imali tu čarobnu priliku da dojite odmah poslije poroda.Ja ću se boriti iz petnih žila da ovaj put podojim svoje bebice.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!