|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Di sa odjecom??
7.10.2009 10:16:46   
paolina
Upravo sam  slagala odjecu od moje malecke .. i pogađajte.. nemam  ju di stavit... zauzela je sve latice u ormaru.. a ja nemam vise prostora da stavim njenu odjecicu jer ja i muz imamo sve pretrpano.. imam u hodniku jedan ormaric gdje mi budu dekice, pa sam stavila klokanicu i tak nesh.. no nebi sad tu izdvojila mjesto jer neznam onda di dekice.. joj dali da kupim sad neki novi ormaric.. i da sam se pitam " na sto sam razmisljala pa sam kupila previse odjecice kad ce sarah   za mjesec dva sve omanjat"?.. no kad bolje razmislim.. ja sam joj najmanje kupovala.. sve je dobila ..  kaj da radim???????

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:19:17   
mariola
Ja sam kupila spase bag. Nadam se da će biti od koristi. Još ga nisam upotrijebila. Namjeravam ovih dan u njega stavit ljetnu robu.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:21:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam kupila spase bag. Nadam se da će biti od koristi. Još ga nisam upotrijebila. Namjeravam ovih dan u njega stavit ljetnu robu.


draga molim te javi da li valja, jer i ja imam problem sa stvarima! user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:22:03   
paolina
Razmisljam o ormaricu koji je pretrpan bezz stvarima pa tu cu stavit ove ljetne rukavcice i nesto odjece  koja bum joj mogla sledece godine.. taj ormaric je najmenjen za kupke jer je to u sklopu stolicica  di se bebe raspremaju.. ma do kraja dana budem nesto smislila..a di si kupila te vrecice?

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:23:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam kupila spase bag. Nadam se da će biti od koristi. Još ga nisam upotrijebila. Namjeravam ovih dan u njega stavit ljetnu robu.


draga molim te javi da li valja, jer i ja imam problem sa stvarima! user posted image


Ja ih koristim i meni su super,ja svu njihovu robicu spremim u to....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:25:28   
paolina
Stvarno?? drage di ste kupile te vrecice... no i one moraj imati neki prostor za stavit.. iako manje zauzimaju prostora.. moras ih u neki ormar stavit.. dali imaju zakacke.. ??

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:26:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: mariola

Ja sam kupila spase bag. Nadam se da će biti od koristi. Još ga nisam upotrijebila. Namjeravam ovih dan u njega stavit ljetnu robu.


draga molim te javi da li valja, jer i ja imam problem sa stvarima! user posted image


Ja ih koristim i meni su super,ja svu njihovu robicu spremim u to....user posted image


jel to ima samo ono preko tv-a da se naruci?user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:27:34   
paolina
Sigurno ima u tr. centrima 

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:27:54   
pepeljuga
Ja kupila u merkura a mislim da imas u st ducan i to ako se nevaram u bihackoj ulici al ti nisam 100 posto sigurnauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:31:28   
Bebys
pa kupi jos jedan oramar i negdi ga uguraj...ona ce rasti i uvijek ce joj trebati mjesto za odjecu...to je jos jedno zivo bice...pa treba prostora i za nju...user posted image

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:33:01   
Bebys
kao sto rekoh to je zivo bice pa neces valjda u vrecu stavljati cijeli zivot njene stvari...kako hoces...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Di sa odjecom??
7.10.2009 10:33:58   
paolina
To si upravu.. ja nisam bas za te vrecice.. zato mi je potreban jos jedan ormar..

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 10:34:16   
tikica_69
Pokloni nekome kome treba ako imas viska

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 10:35:44   
paolina
A znas to ce cekati prasinu jer nemamo zasad nikome pokloniti jedino nekim siromasnim.. no sad u susjedstvu niko nema bebicu, ali dobra ideja ..

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 10:38:06   
tikica_69
Mozes pokloniti buducoj mamici...onda ima problem sa financijama i molila je pomoc...evo tu mozes vidjeti http://www.ringeraja.hr/forum/Popis_stvari_za_budu%C4%87u_mamicu/m_275072/tm.htm 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 10:38:15   
mariola
Ja sam ih kupila preko tv-a. I mislim da su praktične jer ću sad spremit svu ljetnu robu u njih i složiti sve na jednu policu a inače ljetna roba od mm-a i mene zauzima cijeli 5-krilni ormar. A i bit će zaštićena od moljaca idr. beštija. E baš idem odmah se bacit na taj posao.user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 11:05:08   
Anoniman
E pa to, meni i treba za moje stvari od pre trudnoce u koje jos ne mogu da udjem user posted image , a imam ih brdooo.samo mi bzvz zauzima mesta...

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 11:10:10   
Marta j
Nellyce ja sam ti te vrece kupila u primi 3 dole u prizemlju i super su ja sam nase i matine stvari,deke i poplune koje ne koristim spremila u njih.

Kosta ti komad 16kn.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 12:11:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Marta j

Nellyce ja sam ti te vrece kupila u primi 3 dole u prizemlju i super su ja sam nase i matine stvari,deke i poplune koje ne koristim spremila u njih.

Kosta ti komad 16kn.



pa to je skroz jeftino, superrr user posted image hvala draga user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje sa odjećom?
7.10.2009 23:54:53   
mariola
Posložila sam cijelu moju ljetnu robu koje imam tonu u 2 vreće, isisala zrak i sad zauzimaju tako malo mjestauser posted image user posted image user posted image
Tako ću i neke poplune koje ne koristim.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!