|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Popis stvari za buduću mamicu
11.8.2009 16:19:12   
Wukovarka
Da se lakše snađemo, napravit ću popis po onome što mi je mamica rekla.
Slobodno me nadopisujte, pa pored stvari možemo stavljati tko je što nabavio, da joj ne šaljemo hrpu istih stvari.



Beba je sječanjska, znači što toplije to bolje user posted image

Štramplice
Majice
Jaknice
Čarapice
Kapice
Kozmetike
Opreme


Draga, po mojem iskustvu, ne treba ti toga puno do 2 mjeseca...bebe se ne prljaju, a sve na brzinu opereš na ruke.
Ja sam u prva 2 mjeseca koristila par bodića i par odjelaca.
Kasnije ti bude više trebalo...

Ja ću sada krajem mjeseca dobiti puno robe, u 9 mjesecu ti javljam sve što ti šaljem. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
11.8.2009 16:22:44   
kitty
ja cu joj do kraja mjeseca poslati nesto najmanje robiceuser posted image
sad su mi gosti tu pa nemam kad pregledat sve ali vjerujem da ce biti za prvu rukuuser posted image


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
11.8.2009 17:17:00   
tikica_69
A kak da joj ja pomognem...ja nemam tak malih stvari user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
11.8.2009 17:38:04   
Ruža
Moje je sve posuđeno već. Mogu za sad poslati jedino benkice i 10 tetra pelena ako treba, nešto od kozmetike. Kojeg je spola bebica?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
11.8.2009 19:42:17   
BUMBIKA
Nažalost i ja sam sve dala šogorici koja je sad rodila,a druga će roditi u12 mjesecu

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
12.8.2009 14:52:44   
buduća mamica
jao cure vi ste zbilja krasne. volim vas sve puno puno....eto izmamiste mi suze na lice....suze radosnice.....moje maleno se neće pokazati....prenemirno je....i ja bih voljela znati spol, al za to još uvijek ima vremena....pusa svima vama dragim ženama i vašim malenim anđelima

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
12.8.2009 16:58:41   
Wukovarka
Samo ti nama uživaj u trudnoči, što god ti treba reci....budemo skupile.

Evo...zauzela sam se za humanitarnost i voljela bih pomoći svima koje trebaju pomoć

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
16.8.2009 21:58:46   
Ninaa
Moja Katarina je proljetna cura, ali imamo i zimske robice koju smo dobili pa nam je premala, imamo i ljetne koju nismo nosili,pa kad ćete slati i kako javite mi i mi ćemo nešto poslati imamo i novog i rabljenog.Samo smo mi sve dobili rozasto i za curicu tak da ak je dečko to baš nije nosivo.
Draga nemoj se živcirati i uživaj u trudnoći, sve ostalo će nekako. Nemoj da te muče novci, jel beba je najvažnija od svega i ak ima dovoljno ljubavi i pažnje njoj je svejedno da li će nositi novo ili posuđeno. Vjerujem da ti je teško jel joj ne možeš priuštiti kaj bi htjela,ali nemoj o tome misliti rr cure će pomoći koliko mogu. Neznam kak je kod vas običaj za babinje, mi smo dobili robe do 1 roćkasa, većinom nam se sve i sviđa.Ja samo prikupim bodiće i čarapice i ak mi se baš nekaj tak jako sviđa da nemrem odoljeti inače imamoi previše. Ak je curica poslat ćemo vam,a ak je dečko onda ćemo pronaći nekaj kaj bi mu moglo odgovarati. pusa draga i uživaj u svojoj bebici.

< Poruku je uredio martina ks -- 16.8.2009 22:02:40 >


_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
17.8.2009 11:39:46   
buduća mamica
IZVORNA PORUKA: martina ks

Moja Katarina je proljetna cura, ali imamo i zimske robice koju smo dobili pa nam je premala, imamo i ljetne koju nismo nosili,pa kad ćete slati i kako javite mi i mi ćemo nešto poslati imamo i novog i rabljenog.Samo smo mi sve dobili rozasto i za curicu tak da ak je dečko to baš nije nosivo.
Draga nemoj se živcirati i uživaj u trudnoći, sve ostalo će nekako. Nemoj da te muče novci, jel beba je najvažnija od svega i ak ima dovoljno ljubavi i pažnje njoj je svejedno da li će nositi novo ili posuđeno. Vjerujem da ti je teško jel joj ne možeš priuštiti kaj bi htjela,ali nemoj o tome misliti rr cure će pomoći koliko mogu. Neznam kak je kod vas običaj za babinje, mi smo dobili robe do 1 roćkasa, većinom nam se sve i sviđa.Ja samo prikupim bodiće i čarapice i ak mi se baš nekaj tak jako sviđa da nemrem odoljeti inače imamoi previše. Ak je curica poslat ćemo vam,a ak je dečko onda ćemo pronaći nekaj kaj bi mu moglo odgovarati. pusa draga i uživaj u svojoj bebici.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo su suze radosnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
puno hvala na pomoći i na podršci user posted image user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
17.8.2009 11:41:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu buduća mamica)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
17.8.2009 11:46:17   
buduća mamica
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam sve što sam mislila dala kumi i šogorici, tako da-sorry


cvrči nemoj se sekirati user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
17.8.2009 12:08:08   
natalijax
mamice ja sam ti vec napisala,imam sad samo jesensko ljetnu robu,zimske bas ne 

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 21:49:41   
Wukovarka
Ja sam sada dobila jako puno robe...ja ću ti poslati robe od 6 mjeseca na dalje...jer vjeruj do tad ti neče trebati baš puno.

Kad budeš znala spol, javi...tako da se mogu dogovoriti sa curama tko što šalje

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 22:49:17   
natalijax
ja cu mamici urucit u ruke i ja sam nesto odvojila sto sam dobila,tako da ce bit i za njenu bebu,i za bebu sto tikica moliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 22:53:25   
dominik
zao mi je sto nemam sta za polati jer dorinu robu direkt saljem frendici...sretno sa bebom i uvjerena sam da nece moja donacija faliti jer puno je cura siroke ruke...prave ste

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 22:55:08   
CallamityJane
 ja imam sigurno dve velike kese pune robe, pa sada samo da raspodjelim po pola za buducu mamicu i za onu drugu bebanu.  Samo daj recite mi kako da to posaljem ja nikako slala nisam nesto tako veliko, eto sad ispadoh pravi kreten user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 22:57:05   
dominik
mozes city expresom...kutijetina iz varazdina za zg kostala 30 kn....inace cijene su od 30 do 50 kn...ja osobno postom obicnom nebi jer su mi vec dva puta zeznuli dostavu iz beca i robica se zagubilauser posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 23:00:42   
CallamityJane
a sta to stavim u kutiju ili? evo ja sutra dopisem na spisak sta ide buducoj mamici i samo da napomenem da sam svu robu do 4-5 mjeseca odnijela kod mame pa ako ima neko za te prve dane da da, za dalje neka se ne brine. Rekoh vec moja Kiki ima odjece za 5 djece user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 23:01:24   
natalijax
hej a ta kutija kak je umotan u bijjeli papir iliuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 23:04:34   
Zvonki
Mi iz Zagreba se možemo dogovoriti pa stvari poslati autobusom? Ali malo poslije kad saznamo spol, jer ja nemam za dječake a za curku će se naći nešto s obzirom da robicu moram dati prijateljici.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
25.8.2009 23:14:26   
nancy
ajme ja sam isto bila u teskoj situaciji pa sam svu robicu posudila.ma svasta sam ja njemu oblacila.bilo je stvari koje su mu bile velike za dva broja al sta se moze.kad nemas bolje.a svoga imam sasvim malo a i to nije neka debela robica jer je moj mali proljetna bebica.
tako da mi je bas zao jer i nemam sta za dat.a nekako mi je glupo i pomalo neugodno user posted image sad slat 4 benkiceuser posted image




_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
27.8.2009 14:59:58   
buduća mamica
ništa od spoznaje danas ( mislim na spol moje bebice), dok reče da je prenemirna, a da nagađa na mahove ne želi da se ne uhvatim toga, isto tako kaže teško da će i sljedeći put biti promjene jer je beba jednostavno takva, zvrkasta user posted image user posted image ...eto mm će se veseliti toj činjenici jer ne želi znati do rođenja a izgleda da će tako biti, meni je najvažnije to što je zdrava beba

a sve drage cure koje će mi slati robicu: ako ćete mi poslati  plavo i za dječaka a bude curica neće meni smetati, ionako mi je glupo ono dječak u plavo a curice u roza, moje najdraže boje su ljubičasta, žuta i zelena i da imam para tako bih i kupila

do sada sam kupila jedan zeleni bodi, jedan žuti, prugastu majičicu i zelene plišane šlapice, od kume dobila tri para čarapica veličine 0 i tri bodija veličine 86

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
27.8.2009 15:13:31   
Zvonki
Ja bi da je curka pa da ti mogu poslati i ja nešto. Ok je plavo za djevojčice ali ljubičasti i roskasti bodići na dečecu...A ne...Bude me tvoj muž zagušio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
27.8.2009 15:14:56   
CallamityJane
buduća mamice ja sam ti odvojila dosta plavih stvari posto i moja kiki je nosila plavo ginic je do zadnjeg dana govorio da je musko a meni je preslatko vidjeti curu u plavom
1 jorgan rozi
1 deka roza
1 bijeli skafander sa rozim patkicama
5 pidzama ima ih plavih zutih zelenih
7 majica ima ih rozih plavih smedjih ljubicastih zelenih
4 hlacice bijele smedje zelene
8 bodija vecinom su bijeli  ima sa rozim srcima,zuti sa auticima i cisto zeleni
1 plavi kompletic
1 roza trenerkica
3 strample i sitnice kao kapice,carapice, sipercici, trakice, cucle, rezervne cucle flasica.
Buduca mamice sada mi reci kako da tebi ovo posaljemo a ako ti bude cura imas od moje Kiki sve za ljeto. Ne moras se nista brinuti imaces more haljina i stvarcica za cure a ako bude decko isto ce se naci nesto user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Popis stvari za buduću mamicu
27.8.2009 15:16:33   
CallamityJane
eh da brojevi od 62 i 68 manje brojeve sam kod mame prebacila sada mi krivo bas

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!