|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   2 h nakon poroda
19.3.2009 15:12:19   
anne
U 2h nakon poroda pokažu se moguće teškoće - stanje žene bi se trebalo normalizirati da bude prebačena na odjel babinjača.
U tom periodu bi vas medicinsko osoblje trebalo kontrolirati.
Kod nas se žena najčešće izvede u hodnik i nitko je ni ne pogleda ta dva sata, a onda je prebace na odjel.
Tako je bilo i samnom nakon prvog poroda. Nakon drugog mi je pozlilo pa sam zvala sestre. Dulje su me zadržele u boksu i stalno me provjeravale.
Ako osjetite da bilo što nije u redu zovite osoblje - prejako krvarenje, vrtoglavica, glavobolja, jaka bol... Oni su tamo zbog vas.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:17:28   
mrkvač
Ja sam bila tih dva sata isto na hodniku, ali ne mogu reći sestra me je stalno pogledavala, ispitivala jel mi dobro!
Čak me i doktorica koja me porodila pogledala i pozdravila.


_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:18:49   
Anoniman
Ja sam ta 2 sata lezala u radjaoni, bila sam u nekom polu snu, slabo sam se osecala skroz. ne secam se ni da li me je neko proveravao, zmurila sam sve vreme. kad su me odveli u sobu i kad su me prebacivale u krevet, onesvestila sam se. I onda mi je sestra polomila prst do palca na nozi jer je pokusala da me digne user posted image user posted image  to me je i osvestilo user posted image  sutra sam primila infuziju jer sam bila anemicna...

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:19:28   
Zvonki
I mene su sva tri puta uredno pregledalavali. Ne znam anne, možda si im se zamjerila nešto?user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:19:43   
Florijan Jakov
ja sam dio od ta 2 sata provela u op. sali

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:21:27   
anne
IZVORNA PORUKA: Zvonki

I mene su sva tri puta uredno pregledalavali. Ne znam anne, možda si im se zamjerila nešto?user posted image


user posted image user posted image user posted image
Ko ja???

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 15:30:33   
mamavlatkica
ja sam rodila carskim rezom u općoj anesteziji tako da se nićeg ne siječam , neznam ništa što se događalo , doktorica i Janov kum koji je bio na porudu su mi preprićali što se sve događalo za vrijeme poroda . Rekli su mi da je sve bilo školski i da su me obmah prebacili na odjel babinjaća tako da čak nisma bila niti u šok sobi što je rutinski poslije carskog reza .
Janov kum se pohvalio kaako ga je on imap čast prvi iamti u rukama , prerezao pupkovinu i okupao ga . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 16:15:22   
Wukovarka
Mene su odmah stavili u predradjaonu, odspavala sam dva sata, dosla babica i  pregledala me...
Sve ok, ostavili me da odmaram jos koji sat i onda na noge lagane user posted image

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 16:35:24   
ejmama
Ja sam ostala neko vrijem u rađaoni dok se nije ispraznila boca s infuzijom i rekle su mi da za sve šta trebam moram zvati njih.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 16:47:34   
Ruža
Bila sam u rađaoni ta dva sata, prvih sat vremena kao nadrogirana.user posted image  Još uvijek tvrdim da su mi za šivanje neku tešku drogu dali da zaboravim.user posted image
Obilazila me sestra redovito, čak mi je i Marka nakon sat vremena donjela.
Stvarno za sestre imam samo riječi hvale, one su te koje drže odjele.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 20:02:36   
Dajana
Provela sam ta 2 sata u hodniku, a sestre su me dva puta pogledale, kako sam i kakvo je krvarenje. Tada sam se osjećala sjajno, odmarala sam se i bila presretna što je sve prošlo i što mi je tu bebica.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 20:08:47   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Dajana

Provela sam ta 2 sata u hodniku, a sestre su me dva puta pogledale, kako sam i kakvo je krvarenje. Tada sam se osjećala sjajno, odmarala sam se i bila presretna što je sve prošlo i što mi je tu bebica.
 Isto tako je bilo i kod mene, samo nisam bila u hodniku vec u sobi do radjaone, kao neka postradjaona user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 2 h nakon poroda
19.3.2009 22:02:21   
njanja
ta 2 sata promatranja nakon poroda zovu 4. porodnim dobom....kod nas žena ostaje tada u rađaoni (boxu) u kojem je rodila, ja sam bila nakon carskog u onoj šok sobi pa odmah poslije na inzenzivnoj.. ovo što pričate za hodnik je katastrofa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!