|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šibensko rodilište!
12.2.2009 19:46:01   
mara27
bok cure, ja sam iz Šibenika, ovdje sam rađala i porod mi je bio dosta kratak i uredan, tim u bolnici i je bio super: doktorica Milena Junaković, a sestre su bile gđa Dragana i gđa Nataša.
molim vaša iskustva, jer uskoro bi trebala natrag tamo user posted image user posted image user posted image user posted image , pa da se psihički pripremim.
hvala


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Šibensko rodilište!
12.2.2009 22:15:16   
mališa
Ja sam rodila 01.08. u Šibeniku iako nisam iz te županije.Porodila me je doktorica Tomić a na porodu mi je bila Anđa i I Dragana i same rijeći pohvale za cjelokupno osoblje i samu atmosveru u rodilištu.
Za razliku od splitskog rodilišta gdje su rodilje samo""brojke""u Šibeniku sam se osječala kao kraljica

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Šibensko rodilište!
4.5.2009 13:50:39   
kalita
Evo i mene,

prošlo je nešto više od mjesec dana od mog poroda. Nisam dobila epiduralnu. Na moju veliku žalost, primija me je dr.Mengele, iscrpija 48 h bez hrane u bolovima, nije dozvolija Žaji da mi da epiduralnu. Porod horor!!!!
Još uvijek ne mogu sjediti i hodati normalno.
Slijedeće dijete SIGURNO neću roditi u Šibeniku, ma ne znam kako modernizirali rodilište.
Svaka čast osoblju, svim sestrama i ostalim liječnicima, u neljudskim uvjetima, rade odlično svoj posao

(Odgovor članu mališa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Šibensko rodilište!
4.5.2009 13:54:01   
mirna
žao mi je kalita zbog tvog iskustva... ne bi trebalo biti tako...user posted image Nadam se da je user posted image u redu i da sada uživate!user posted image

(Odgovor članu kalita)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:01:34   
ornela.nely
ajme meni,ja triban rodit u šibeniku.čujem svakakve priče ali to šta san vidila kad sam bila na kiretaži...triba i radit i rađat u takvin uvjetima.u sobi je bila jedna klimava stolica.po mojoj procjeni iz 1945.godine,a nas petero u sobi sa 4 kreveta.jedna je morala sidit na tom antikvitetu.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:04:41   
ornela.nely
da ima privatno rodilište išla bi ali dobro da imamo i to.nikako da se organizira neka humanitarna akcija za šibensko rodilište.ne misle na nas.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:25:17   
malizia
Od dr. valja jedino dr. Hemerich i Dr. Tomić, dakle samo žene, muški, nisu vridni spomena.Od sestara valja samo jedna do dvije i obavezno čistačica mislim da se zove Neda jer mi je soba bila nasuprot kužine, a ona bi svako jutro kuvala meni i još jednoj Super curi iz sobe (pozdrav IVANA )kavu, Bog je blagosovija. Jedino valja sestra Živana, drugoj neznam ime, sve ostale su SHITTTTTTTT!!!!!, bezveznjače!!!!!!! Rodila dva puta, ja bi još jedno ko Bog da, obožavam svoju djecu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! I jopet bi rodila u Šibeniku jel ne želim da mi niti jedan grad piše u rodnom listu djeteta osim ŠIBENIK.


(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:44:12   
malizia
Kalita kako je dr. M argumentira nedozvoljavanje epiduralne, čisto me zanima, tom dr. nije misto da više radi, to je tvoja slobodna volja šta ćeš ti koristiti.
Jel on čuja za Hipokratovu zakletvu, da je pacijent na prvom mjestu i naravno da što manje pati, a patila je i jadna bebica s tobom. Idiot, ljuta samuser posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:44:42   
ornela.nely
ja se molim da sve bude u redu i da ne moram u zg jer želim da mi se dite rodi u šibeniku.a kakav je dr.Anić na porodu?meni je na kiretaži bio o.k.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:45:55   
ornela.nely
ko je taj M.?

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:47:32   
ornela.nely
jel to onaj G. ili Ž.?

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:47:44   
malizia
Ja sam jedno bila privatno kod dr. Anića učinija mi se jako ozbiljan, onako ko osoba od povjerenja, ali šta da kažem nekako više virujen ženama, dr.Hemerich dr. Tomić.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:50:50   
ornela.nely
meni je anić privatno isto o.k.,a šta se žena tiče,zbog J. san skoro slom živaca dobila,javila se tu pa me ringerajke smirile.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:50:54   
malizia
HA-HA Ornela to ti je Ž!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:54:10   
ornela.nely
ajme,to je oni luđak šta se potuka sa kolegicom na odjelu!!!???još radi tamo?jooooooj....

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:54:17   
malizia
DR. J čula sam od masu ljudi ona ti je je zmija otrovnica, ona ti svaki dan mora ispušat dozu otrova, a ako ne, otrovat će se sama od njega, viruj mi, to sam čula i od njenih bliskih suradnika!!!!

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:55:59   
ornela.nely
more biti sretna da je mm nije ošiša na ćelavo kad sam mu u suzama izišla iz ambulante,nisam se dva dana smirila.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 17:56:47   
ornela.nely
oću ja zvat moju babu da me kući porodi?

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 18:01:32   
ornela.nely
najbolje da mi posudimo na godinu dana Čehoka da nam uredi rodilište sa svojom ekipom,ovi kod nas ništa ne poduzimaju.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Šibensko rodilište!
14.5.2009 18:02:35   
malizia
Iša se tući sa ženom, ženomrzac, puštat ženu da se muči 48 sati, nedat DR.Žaji da dođe, jel ti to mš virovat, a žena lipo sa Žajom dogovorila.
Meni je moj lipi Žaja bija na porodu, da mi epiduralnu Bog ga blagosovija miljun miljuna puta. Prvi porod mučila se ki beštija, rekla ja neš tako drugi put i drugi porod fantazija. Kada idem u zubara dadu ti aneseziju, ne vadiš zub Prirodno kako se voli kazat, pa ko ne podnosi bol, a rađanje Boliiiii, onda epiduralna lipo. S menom i prvi drugi put bile žene došle rodit, ko na izlet da su došle, blago njima, a štaš pa nismo sve iste, neko lako, neko Teško.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 16:42:24   
zrno pameti
Drage moje zene! Citam s pozornoscu sva vasa pisma jer sam i ja nedavno bila pacijentica Sibenskog rodilista. Moram vas razocarati jer sve to sto pisete nije tocno. Roditi u Sibenskom rodilistu jedno je predivno iskustvo jer su i lijecnici i madicinske sestre prekrasni i stoje vam na usluzi 24 sata. Zao mi je ako ste imale losa iskustva, ali mislim da nije lijepo vrijedjati osobe koje nam spasavaju zivote. Svaka od vas bi trebala znati da nam je zivot ugrozen, a tu su ljudi koji nas hrabre i pomazu nam u svakom trenutku. user posted image  Drago mi je da je na svim mojim dosadasnjim porodima bio dr. Zivkovic jer takvog lijecnika kad upoznas, dobijes sve detaljne savjete, a osim toga ulijeva samopouzdanje i sav strah oko poroda nestaje. Zao mi je sto neke lijecnike oslovljavate pogrdnim imenima jer to zaista nisu zasluzili i ne znam otkud nekome tolika hrabrost da takvo nesto napise. Mislim da svaka zena prolazi porod na svoj nacin i vjerujem da nijedan nije lagan, ali opet ponavljam tu su ljudi koji se brinu da sve projde kako treba. Ne znam kako zahvaliti predivnim babicama koje su me hrabrile i dr. Zivkovicu koji mi je pomogao u svakom pogledu. Zao mi je kad procitam lose price o covjeku koji je nedavno magistrirao i koji vodi jedan takav odjel na kojem se  radjaju mala bica. user posted image  Ne znam otkud potreba opisivati detaljno svoj porod. Mislim da je to zenska intima i da se ne bi trebalo o tome javno raspravljati. Jos jednom kazem da mi je iskreno zao kad se nekog naziva ruznim imenima, a to najmanje zasluzuju. Jedino sto mogu reci je da se pomolimo za zdravlje nasih dr  da nam pozive sto dulje i da nas i dalje jednako strucno i savjesno lijece. Puno pozdrava od zrna pameti.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 16:50:51   
novamama
zrno p., ovdje ti svatko može iznositi svoja mišljenja i iskustva, zato se nemoj čuditi što su neki puta različita od npr. tvojih.

uostalom, o šibenskom rodilištu ima više pozitivnih postova nego negativnih, ne bih se ja uzrujavala na tvom mjestu.

a što se dotičnog dr. tiče, bože moj, ne mogu ga svi voljeti, a lijepo je vidjeti i pozitivna iskustva.

nego, dobro ti nama došlauser posted image

i no sikirikiuser posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zrno pameti)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 21:53:48   
kalita
Ma moram nešto dodati na ovi post od zrna pameti. Doktor kojeg spominje ima običaj zvati svakog ko o njemu nešto loše napiše na forumu i zahtjevati da on/ona to demantiraju ili da napišu nešto lipo,da se slika o njemu promini. ( je,je doktore, čujem se ja sa ženama i pp) Pa se eto nadam, da njen post nije rezultat jednog takvog "poziva na red", nego da za doktora M ( kako ga ja zovem od "milja"),još ima nade. Mada je moje mišljenje je dotični user posted image .

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 21:57:34   
novamama
vrlo zanimljivo kalita....

svašta ljudima pada na pamet....ma zamisli ti, ako je to istinauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu kalita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 22:03:40   
kalita
Uz mene, znam za još dvoje kojih je zvao. Prijetio i policijom i tužbom, kao da se tako mijenja nečije mišljenje. Bar u mom slučaju, ono nije bazirano na pročitanom članku iz novina, nego na osobnom, žalibože,iskustvu.user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!