Jamesmc u 17:28
na temi Aesthetics and Weight loss solutions products available.
Božićni duh u potpunosti je ispunio ringeraja.hr pa vas jedostavno ne možemo prestati uveseljavati novim nagradnim igrama i poklonima :)
Ovaj put radi se o zaista vrijednom poklonu - inovativnom hrvatskom Noona dječjem krevetiću, koji se prilagođava dobi djeteta od rođenja do 10 godina, uz kojega dobivate i Baby i Mini madrac s podnicama te plahte Baby i Mini.
U nagradnoj igri mogu sudjelovati samo registrirani korisnici portala ringeraja.hr, tako da najkasnije do 23.12. u 23.59h, odgovore na pitanje postavljeno na forumu na ovoj temi. Još jedan uvjet za sudjelovanje je i minimalan broj od ukupno 20 objava na forumu.
Sretnog dobitnika biramo putem random.org i objavljujemo 24.12. na forumu i portalu.
Noona je hrvatski proizvod, kolijevka i krevetić za dijete u tri veličine, a dolazi u jednom kompletu. Noona doslovno raste sa djetetom od rođenja do školskih dana, pružajući djetetu uvijek poznatu i sigurnu okolinu za spavanje i igru. Noona je izrađena od masivnog drveta bukve, a dolazi u tri boje; bijelo tonirana, natur i smeđe tonirana.
Složena u najmanjoj varijanti, kao kolijevka, Noona vrlo lako prolazi kroz vrata vozeći se na silikonskim kotačima s kočnicom, te visina madraca u gornjem položaju omogućavaju stalnu prisnost s bebom u prvim mjesecima života.
Slaganjem Noone u veći krevetić i pozicija madraca se pomiče na niže, pružajući djetetu i dalje poznatu ali i sigurnu okolinu kada se već podiže na noge, a kasnije i samostalno ulazi i izlazi iz krevetića.
Noona nije rezultat industrijske serijske proizvodnje već su svi drveni elementi ručno završno obrađeni, a prirodne “nepravilnosti” drveta ne ispravljamo. Elemente toniramo, ne lakiramo, u bijelu ili smeđu boju kako bi uvijek do izražaja došla prirodna tekstura drveta. Rezultat je da je svaka Noona zapravo jedinstvena i savršena u nesavršenosti prirodnog drveta i ručne završne obrade.
U tijeku je i posebna božićna ponuda za kupnju Noona krevetića, posjetite www.noona.hr i provjerite kako do popusta i poklona uz kupnju.
Pozitivan test
Autor: sana12
Nalaz spermiogram
Autor: Lidija242
Nalaz
Bebać No3
Autor: ninamurkovi
31 tjedan
Nasa srecica broj 2
Autor: dad@
40+3
Autor: mali andeo
Evo nas na samom kraju... Ali mojoj pri
Rad od kuće za mame
Autor: JelenaRel
Beba.
Admin
Za bebinu guzu, koristite li samo kremu ili samo puder ili obadvoje istodobno?