|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?

Glasaj i ostavi komentar

muško ime
turići

koje vam je lipše?

david (37%)

andrej (35%)

dominik (28%)


Broj svih glasova: 189

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Rezultati ankete

Pomozite
Mala_20

Napravila sam test i sad nemam pojma jesam li trudna ili ne ova - je debela a ajmo rec ovako ! je prozirna stta to znaci da li sam trudna ili ne?

Da (50%)

Ne (50%)


Broj svih glasova: 54
Komentari:

Mala_20, 8.6.2016
A da li to ima veze ako je stojao poslje toga tri sata, ili to nema veze?


PinkyFunkyBirdy, 8.6.2016
Ne razumijem pitanje. Najbolje da ponoviš test i poslikaš ga i staviš nam sliku ili u Albume ili na temu Odbrojavanja pa ćemo ti reći svoje mišljenje. Svaki test nakon 15-tak minuta više nije mjerodavan. U uputama testa bi tebalo pisati razdoblje u kojem je potrebno očitati rezultate i nakon toga test više nije dobar jer nakon nekog vremena može se pojaviti druga crta koja nastaje sušenjem mokraće i nema veze s trudnoćom već kemikalijama na testu koje se otpuštaju sušenjem testića. Sretno!


Mala_20, 8.6.2016
ahaaa, hvala vam, sutra cu dobit nalaz od krvi pa cu vidjeti :D


perlica55, 8.6.2016
Ako crte nisu iste debljine (ne boje) moguće da je evaporacijska crta :-/ Beta će reći svoje i javi nam novosti, obzirom na sve moguće ankete :-p



Komentiraj!




Preskoči ovu anketu i prikaži sljedeću >>
Napravi svoju anketu >>


Anketa

Posjet pedijatru.
пеперутка16

Kada se pojave zdravstveni problemi, što je prvo što napravite?

Odmah idem pedijatru. (100%)

Pričekat ću dan-dva. (0%)

Prvo se posavjetujem s majkama djece iste dobi, a tek onda s pedijatrom. (0%)


Broj svih glasova: 1

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!