|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
perlica55
 (12.3.)


Pišem komentar: 'Hipo, na današnjoj su boje jednake, što bi značilo...' u album LH trakice (7.1.)
Pišem komentar: 'Super mama, čestitke :-*...' u album Testić :) (6.1.)
Pišem komentar: 'Pinky, super se vidi crta :-) Jaaakooo mi je drag...' u album Dvije crtice (6.2.)
Pišem komentar: 'Crta se vidi iz aviona, čestitke :-*...' u album Pozitivni test (3.2.)
Pišem komentar: 'Jupiiii, čestitke od srca!!!!...' u album Ponovila i drugi (19.1.)
Pišem komentar: 'Ikaa, preslatka je :-*...' u album Anđi (14.10.)
Pišem komentar: 'Ja ju vidim, zbilja je jako svijetla al tu je :-) ...' u album Testic (9.10.)
Pišem komentar: 'Ma predivne, vide se iz aviona.. :-*...' u album Moje crtice. :-) (9.10.)
Kreiram novi album za vitezicu (14.9.)
Pišem komentar: 'Super crte, čestitke <3...' u album moja bubica (28.6.)
Korisnik LourdessPadme i ja smo postali prijatelji (2.6.)
Pišem komentar: 'Jupiter draga super izgledaš, pa nisi se niš udebl...' u album Trudnoca (14.5.)
Pišem komentar: 'Ahahaha, genijalna je sličica <3...' u album Princ L (2.5.)
Pišem komentar: 'Baby klinci su predivni :-*...' u album Princ L (2.5.)
Pišem komentar: 'Winkiceeeeee, pa čestitam od srca na dečkiću, pred...' u album nakon dugo godina truda...moj momak je stigao (5.4.)
Pišem komentar: 'Uživajte, zaslužili ste :-*...' u album nakon dugo godina truda...moj momak je stigao (5.4.)
Pišem komentar: 'Tajci, haha raste polako buša :-) Neka, tak i tre...' u album Nasa buškica (11+2) (29.3.)
Pišem komentar: 'Jupiter super ti je bušaaaaa :-)))...' u album Trudnoca (29.3.)
Pišem komentar: 'Čestitam i ovdje, vide se dvije crte iz aviona :-)...' u album testić (24.2.)
Korisnik Kazimira i ja smo postali prijatelji (4.2.)

Prikaži sledećih 10 zapisa
Imam 25 prijatelji
Koristiš pretraživač?
Prijatelji
Moj poslednji album
  
0
0