|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zlostavljanje djece
23.6.2009 17:53:40   
natalijax
neznam dal bi ovako nazvala ovu temu pa nek me ispravi netko ako nisam dobro oslovila post,vec dugo vremena cujemo po tv kako je zabranjeno udariti dijete,u protivnom ako vas dijete prijavi za zlostavljanje nagrabusili ste vi,znaci po takvom nama bi djete trebalo jb mater,i takve stvari a mi bi morali sutit,ja vjerujem da takva dijeca koja su znaci takvog ponasanja je sve stvar odgoja ili se varam,evo primjer moja bivsa sefica je meni pricala njena kolegica ima kcerku i dosla mala iz skole i kaze mama rekla je uciteljica da me nesmijes nikako tuc ako budes da kazem njoj i ona ce prijavit vec kom to ide i mama njoj na to paf samar i kaze onda idi i nek te ona odgaja mala nikad vise nije ni a o tom rekla,po tom njihovom znaci a uostalom nemam pojma vi imate dijecu stomislite o tom

< Poruku je uredio Renata RR -- 23.6.2009 21:24:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:02:18   
twitty
djeca imaju svoja prava i o tome im oni pune glavu ali cesto im zaborave napomenuti da imaju i obaveze pa zato dolazi do konflikata

_____________________________

gibam...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:09:00   
dikac
nisam za fizičko kažnjavanje djece, a ta mama koja je djetetu opalila šamar, mislim da joj je mogla i na drugi način objasniti neke stvari a ne šamarčinom.

što se tiče zakona o zabrani udaranja djece, mislim da je to preškakljivo. djeca to mogu zloupotrebljavati, prijaviti roditelja jer ga u pubertetu ne pusti van sa društvom, a roditelji su skroz ok. po tome bi trebalo donijeti zakon i o zabrani deranja na dijete jer je to psihičko zlostavljanje. što je nabolje od svega s tim zakonom će najverojatnije nagrabusiti neki normalan roditelj, a oni pravi zlostavljači kojih ima ko u priči, proći će nekažnjeno jer se njihova djeca boje zucnuti.


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:09:54   
natalijax
ja kad sam bila mala a vjerovatno i vi njije bilo toga,bilo me sram rec da sam dobila batina ali po ovom danas ti drugi odgajaju dijecu

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:11:52   
natalijax
dikac o tom svemu sam i ja mislila u toj temi nisam ni ja za zlostavljanje sad mislim udarat djete nogom ili sakom,ali da s slazem s tobom slazem 

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:19:08   
ivanaa
radije cu ga ja namlatit neg da ga ubije droga.nek me prijavi.necu ga sigurno tak namlatit da mu ostane oziljak al ak pocne ugrozavati svoj zivot ili maltretirat sigurno cu ga namlatit po dupetu ili pljusnut kad naraste.koje zlostavljanje mos mislit??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:27:04   
natalijax
po njihovom to je a doma garant udara djetutu glavu u zid i oni nest pametuju

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:29:12   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: dikac

nisam za fizičko kažnjavanje djece, a ta mama koja je djetetu opalila šamar, mislim da joj je mogla i na drugi način objasniti neke stvari a ne šamarčinom.


 Ja sam svom Dominiku tumacila svaki dan za stolom, lijepo, kulturno, smireno.....i nista.No kad sam ga jednom skoro sastavila sa zemljom, puno brze je sve savladao.Nisam za nasilje, ali nekad si ne mozes pomoci i sto je najgore, upali user posted image I kao sto kaze ivanaa, radije cu ga ja namlatiti po guzici, nego da ga nesto drugo lupi... I ne smatram to zlostavljanjem, nego ono sto oni nekad rade nama, smatram zlostavljanjem.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 18:38:06   
ivanaa
ma naravno vidis tocno po njemu sta misli i radi..ja danas patriku 15 puta govorim da spremi krevet on ko tele se krevelji vidim da me j e b   i tek kad se izderem ko konj na njego malo se trgo i napravio krevet...sto nece mali andeli,sredit ce mali davoli!!!

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 19:03:16   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: dikac

nisam za fizičko kažnjavanje djece, a ta mama koja je djetetu opalila šamar, mislim da joj je mogla i na drugi način objasniti neke stvari a ne šamarčinom.


 Ja sam svom Dominiku tumacila svaki dan za stolom, lijepo, kulturno, smireno.....i nista.No kad sam ga jednom skoro sastavila sa zemljom, puno brze je sve savladao.Nisam za nasilje, ali nekad si ne mozes pomoci i sto je najgore, upali user posted image I kao sto kaze ivanaa, radije cu ga ja namlatiti po guzici, nego da ga nesto drugo lupi... I ne smatram to zlostavljanjem, nego ono sto oni nekad rade nama, smatram zlostavljanjem.


potpisujem

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 20:27:11   
ZVRK
ja stojim iza toga da djete ako zasluži treba dobiti batine/kaznu
kada su batine upitanju njih više boli kada ih mi roditelji malo,ali stvarno malo udarimo nego kada se oni npr.rasture(padnu)sa biciklom

kod mene se dobije svašta,ovisi šta si napraVIOuser posted image .MOŽE biti dobro i loše

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:20:36   
natalijax
moja sestra kad nalema malu po guzici ona se smije i kaze mama pokidat ces mi hlaceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:22:07   
ZVRK
joj joj
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:24:04   
natalijax
pa takve izjave ima ili bit ce balaja od mameuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:26:06   
ZVRK
koliko je mala stara?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:26:29   
natalijax
4god

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:28:57   
ZVRK
znči isto kao moj zvrkić.
znaju oni iznenaditi sa njihovim izjavama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:30:54   
natalijax
al kad dobije bibera onda zna zast je dobila ,sam sto ima te neke izjave

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:32:25   
ZVRK
znaju oni koga,koliko i kako mogu da ''vrte''naokolo

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zlostavljanje djece
23.6.2009 21:34:00   
mirna
IZVORNA PORUKA: dikac

nisam za fizičko kažnjavanje djece, a ta mama koja je djetetu opalila šamar, mislim da joj je mogla i na drugi način objasniti neke stvari a ne šamarčinom.

što se tiče zakona o zabrani udaranja djece, mislim da je to preškakljivo. djeca to mogu zloupotrebljavati, prijaviti roditelja jer ga u pubertetu ne pusti van sa društvom, a roditelji su skroz ok. po tome bi trebalo donijeti zakon i o zabrani deranja na dijete jer je to psihičko zlostavljanje. što je nabolje od svega s tim zakonom će najverojatnije nagrabusiti neki normalan roditelj, a oni pravi zlostavljači kojih ima ko u priči, proći će nekažnjeno jer se njihova djeca boje zucnuti.




potpisujem.

ova mama koja je dijete udarila zbog takve bezazlene stvari je totalno primitivna... bez komentara sam..user posted image

Svi ponekad izgubimo živce... Puno lakše je udariti dijete nego smisliti neku drugu odgojnu metodu...  Po guzi izbjegavam koliko je to moguće, ali ponekad i moja ruka završi na maloj guzi. Obično kada sam i sama loše volje ...user posted image Barem kod nas su batine totalno neučinkovita metoda.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:34:07   
natalijax
moja svekrva radi u skoli i jako puno toga ima  mislim klinaca koji rade piz,,,,,a nesmijes im nista jer ih zakon brani a to je sve stvar odgoja samo sto je meni najgore kad mati i otac kaze ah sta moje dijete to neradi i onda ti trpi psovke ili zbilja poludi pa opleti po njima

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:41:20   
inna
od mog muža frenda je sin prijavio policiji da ga ovaj tuče i zlostavlja, a u biti mu je tata samo zabranio da igra playstation. Policija došla, ali skužili su da je frajer normalan, a mali da je zaj... i rekli mu da ako ga sad tata ne na lupa da će ga oni. Ja umirala od smijeha kad mi mm pričao user posted image user posted image , ali kad malo bolje razmislim baš mi i nebi bilo smješno da mi to Domi jednog dana napravi

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:44:13   
ZVRK
može se taj naš ''zakon''svakako protumačiti i da dijete i roditelj skupa nastradaju-nažalost

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:46:34   
natalijax
je gadne situacije naprosto  nesmijes djetetu nist ,moj sogor prica njegov susjed ima sina balonja 11god i mami i tati si jb...mater pokazuje srednjaka ovaj ga tuce tuce on se smije i pokazuje mu ponovo prst i mali nazvo socijalno kak mu nedaju jest dosla socijalna i vidjela da mali laze i onda je rekla da ga stave na promatranje jer je prehiperaktivan i onda mu nakraju sin kaze dabogda ti pocrkali svi u obitelji ,user posted image user posted image user posted image user posted image svom ocu

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zlostavljanje dijece
23.6.2009 21:49:14   
ZVRK
puno toga se ''pokupi''u svojoj familiji
dijete je sve to šta radi čulo ili vidjelo od nekoga

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!