|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zakljucane teme
26.6.2009 15:56:03   
ivanaa
ja nemam pojma zakaj zakljucavate neke teme..npr o breni,jacksomu,neke i od prije.postujem odluke administratora al mislim da reagirate preburno tak brzim zakljucavanjem,ne kuzim zasto se svaka malo temperamentnija rasprava odma zakljuca.svako ima pravo stava i misljenja i izloziti ga.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:00:25   
dominik
potpisujem...trebalo bi prvo upozoriti korisnika zbog cijeg komentara i dodje do zakljucavanja...stavljanje banova na nick je uobicajena procedura na forumima a ovdje nisam primjetila da se to radi

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:02:04   
MILLA
pa ,do sada nisam naletila u temu dok je bila otvorena,nego kad je več zaključana..i čudim se,čudim. meni je osobno drago da se tema zaključa.svi smo različiti,i imamo pravo na svoja mišljenja,do granice ....kad prijeđe u osuđivanje i vrijeđanje,mislim da je ružno.nisam bila na rr par dana i vidim tema l.brena. otvorim,čitam i ne mogu vjerovati! nisam vjerovala svojim očima kako jedan dolazak tamo nekog napravi rat među toplim i dragim prijateljicama rr!? ja vas takve ne poznam i nije mi baš bilo ugodno sve to čitatiuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:02:14   
ivanaa
sta je to ban na nick??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:04:47   
MILLA
IZVORNA PORUKA: dominik

stavljanje banova na nick je uobicajena procedura na forumima a ovdje nisam primjetila da se to radi

e slažem se...npr. mog brata su 2 puta udaljili sa fejsauser posted image ...zbog neprimjerenog ponašanja. ljepo te ukinu i zdravo!


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:12:27   
dominik
IZVORNA PORUKA: ivanaa

sta je to ban na nick??


zabrana pisanja...ima svoj rok trajanja...tjedan dva...ili vise...a mogu te udaljiti tj barem taj nick i na skroz

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:14:01   
Kika83
Ja mislim da je Renata zaključala temu o Jacksonu jer je bila u to vrijeme na rr a ne naše modernatorice

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:14:03   
m600
ja se slažem da se takve teme zaključavaju jer dolazi do vrijeđanja....
ovo nije forum za vrijeđanje nego za majke i one koje će to tek postati...smatram da ako je neka tema zaključana nije uredu da se otvori ista takva....svima nam je žao što je jacko umro, ali čemu sad opet otvarati tu temu ako su je administratori zaključali???
bez uvrede

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:14:50   
Kika83
IZVORNA PORUKA: m600

ja se slažem da se takve teme zaključavaju jer dolazi do vrijeđanja....
ovo nije forum za vrijeđanje nego za majke i one koje će to tek postati...smatram da ako je neka tema zaključana nije uredu da se otvori ista takva....svima nam je žao što je jacko umro, ali čemu sad opet otvarati tu temu ako su je administratori zaključali???
bez uvrede


potpuno te postpisujem

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:15:40   
dominik
zasto ja nebi mogla reci svoje misljenje o jacksonu jer se neka tam sjetila nas vrijedjat a toj temi? nije bio problem u temi vec u njenim postovima...po mome se ju treba upozorit ak nis drugo jer je isla off topic

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:16:45   
Kika83
Nemojte nastavljat jer če opet zaključatuser posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:19:49   
m600
domi takva su pravila...nisam ih ja smišljala...meni je isto žao što su zaključali temu ali ja nisam htjela sudjelovati u njoj jer nemam komentara na onakva ponašanja na forumu...i to jednom ovako dobrom i kvalitetnom forumu...ja samo kažem da radi mira i svega bolje da se takve teme zaključavaju jer da se ne zaključaju vjerovatno ovaj forum ne bi bio ovako miran...to je neko moje mišljenje

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:20:04   
ivanaa
evo,zakaj??nema vrijedanja??misljenje

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:21:16   
MILLA
user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
26.6.2009 16:22:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:23:10   
m600
IZVORNA PORUKA: ivanaa

evo,zakaj??nema vrijedanja??misljenje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo se ja vama smijem vi ste ogorcene kucanice,koje se iskaljivaju po forumu na svakoga tko se miomoilazi s vasim misljenjem,pa prihvatite i moje misljenje to je bit ovoga foruma razmijena misljenja,iskustava,bla,,bla,,bla,,,nego odma napadateuser posted image

ovo ja citiram mayu99 i ja to smatram vrijeđanjem... zašto smo mi ogorčene i jadne i nezadovoljne životom ako smo na forumu...

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:26:09   
Kika83
Ženu je trebalo upozorit na vrijeđanja i ako nastavi isključit je sa foruma ali izgleda da je lakše zaključat temu.
Slažem se da svatko ima pravo nešto napisati na tu temu ali ovo je bilo danas prešlo svaku granicu

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:26:59   
MILLA
al koga briga za tamo neku m...kako  goduser posted image ...ne daš se isprovocirati.jednostavno...preskaćeš njene izjave,ko da je nema.pa njoj je u interesu da napravi baš ono što je i napravila! pobunu u kokošinjcu...šalim se,ženskeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 16:55:12   
vjerae
Ja se ispričavam jer sam i ja sudjelovala u toj raspravi i burno sam reagirala.Žao mi je ako sam pridonjela zaključavanju te teme!

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 17:01:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: vjerae

Ja se ispričavam jer sam i ja sudjelovala u toj raspravi i burno sam reagirala.Žao mi je ako sam pridonjela zaključavanju te teme!


pa naravno da ces tako reagirati ako te netko ide provocirati...jedno je provokacije, drugo iznosenje misljenja a trece vrijedjanje....

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 17:34:51   
ivanaa
ma meni je samo glupo kaj radi neke i jedne osobe sad nema vise diskusije o jacksonu npr..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 17:39:29   
natalijax
slazem se s vama

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 18:13:00   
mala pcelica
ja mislim da se ovde otvara i previse tema koje nisu primjerene za ovaj forum a isto tako nisu vezane za trudnocu,bebe,obitelj.....mislim da bi se ipak trebale drzati tema za koje je ovaj forum i napravljen..... 

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 18:14:51   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja mislim da se ovde otvara i previse tema koje nisu primjerene za ovaj forum a isto tako nisu vezane za trudnocu,bebe,obitelj.....mislim da bi se ipak trebale drzati tema za koje je ovaj forum i napravljen..... 


Pa da......to bi bilo idealno


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zakljucane teme
26.6.2009 18:43:01   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja mislim da se ovde otvara i previse tema koje nisu primjerene za ovaj forum a isto tako nisu vezane za trudnocu,bebe,obitelj.....mislim da bi se ipak trebale drzati tema za koje je ovaj forum i napravljen..... 


Pa da......to bi bilo idealno



I ja se slažem s ovim citatima, ali opet...Nekako se s vama osjećam kao dio jedne velike obitelji, gdje uvijek mogu računati da će me neka dobra duša saslušati i pokušati pomoći. Pa bilo to o dječici ili o nečem drugom što me muči. Osjećam se nekako sigurnije uz vas, kao da imam uza se prijateljice koje su uvijek tu zbog mene. Zbog toga je meni ovaj forum poseban i zato sam često s vama. Što se tiče zaključavanja tema, mislim da je to i držalo mir na ovome forumu, jer jednostavno nije kao drugi. Pa tko voli, nek izvoli. Tko ne voli, neka ide...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!