|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vrtići u Rijeci
19.1.2011 10:35:28   
BabyKate
drage mame i tate,
ovog ljeta moje zlato puni 3 godine i potom kreće u vrtić.
muž i ja radimo u centru grada, nismo se još odlučili koji vrtić bi odabrali. user posted image
u obzir bi došli: Kalvarija (Kvarner se zove?), Belveder, Vidrice.
imate li kakvih iskustava s ovim vrtićima? ili bi preporučili neki drugi vrtić blizu centra?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 10:47:50   
modesty blaise
Meni nema boljeg od "veseljka"....al to ti je u Janka Polić Kamova.....moja prva curka je tamo išla
Prezadovoljna sam bila.....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu BabyKate)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 10:53:21   
BabyKate
hvala, modesty!
nažalost to nam je van ruke, živimo od centra prema zapadu... :)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 11:05:54   
njanja
babykate....
ono što te mogu savjetovati je da ako živite u zapadnom dijelu grada, da date dijete negdje blizu kuće...npr mi živimo na rastočinama i ja sam si isto mislila da dam Jana negdje što mi je blizu posla, ali smo super napravili da smo ga dali u Rastočine, tik iznad naše zgrade jer Jan zadnji dolazi u jaslice (taman ga ja ostavim prije posla), a muž malo ranije krene s posla pa ga do 16.15 h pokupi da ne ostaje zadnji i onda pješke odu doma i još malo prođiraju po okolnim parkićima...ako si tako nešto možeš naći, to je jako zgodna solucija.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu BabyKate)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 11:08:03   
modesty blaise
slažem se u potpunosti s njanjom.....    user posted image user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 12:48:27   
BabyKate
hvala na savjetu, razmišljala sam o tome...
ali: planiramo za kojih godinu dana kupiti veći stan, a tko zna gdje će taj biti. zato bih radije da mi je blizu posla, pa možda sljedeće godine da mijenjamo vrtić, ako bude zgodno.

i nema šanse da netko izađe ranije s posla, po tome mi je bolje da je vrtić bliže radnom mjestu, onda će mići manje vremena tamo provoditi.

njanja: kako je u Rastočinama, zadovoljni s vrtićem?

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 12:53:02   
njanja
jesmo, samo smo imali malih tenzija sa 1 od naših teta, ali je i to riješeno...
vrtić je super, sviđa mi se jer vladaju super pravila, npr moraš dijete dovesti do 8.30, ako ne dolazi moraš javiti na tel, ako kasniš isto tako, hoću reći nije divlji zapad da svatko može kad i što hoće...Prostor im je lijep, jako velik i super je što te sve tete poznaju, čak i one i vrtićkih skupina, sve znaju i jana i nas i svakom se možeš obratiti za sve....imaju i vrtićkog psihologa koji im dolazi 1 x tjedno...sve i svemu, super!!!

p.s. prostor na Potoku mi se nikako ne sviđa, male prostorije, jan bio 2 tj ljetos jer im je to bio dežurni vrtić..

BabyKate, se znamo???
čujemo se na pp??

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu BabyKate)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 14:03:01   
ejmama
Moja je isla 2mj u jaslice u Vidrice i bila sam zadovoljna.Sad cu ti reci koje su måne. Zgrada je stara,prostorije male

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vrtići u Rijeci
19.1.2011 14:06:00   
ejmama
Ako vodis dijete autom moras zatvoriti jednu traku ceste i onda se spustati stepenicama na ulaz i onda dijete i stvari nositi gore na cestu. Tete su bile super

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vrtići u Rijeci
20.1.2011 13:13:53   
BabyKate
hvala, ejmama - ne zvuči baš privlačno... ali opet, tete su najvažnije.
ide li netko u Belveder ili Kalvariju?

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vrtići u Rijeci
28.1.2011 21:24:57   
Gogule
hm, ja se javljam mada nemam recimo pravo user posted image , no da sam u Rijeci moji klinci bi išli na Rastočine.... he he možda bi Klara i Jan bili skupa u grupiuser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu BabyKate)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vrtići u Rijeci
1.2.2011 15:28:59   
BabyKate
čujem danas pohvale za Delfin... ima li i tu neka hvalibaba?

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vrtići u Rijeci
17.2.2011 22:11:10   
fiumanka
Ima li netko iskustva sa vrtićima od časnih sestara jer bi voljeli tamo upisati malenu? A i savjet: kako upisati dijete u vrić ako je samo suprug u radnom odnosu? Planirali smo prvo nju smjestiti pa da se zaposlim a i kad počnem raditi neću biti prijavljenauser posted image

(Odgovor članu BabyKate)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vrtići u Rijeci
21.2.2011 10:03:50   
e_l_p_i
Moja ide u Z. Cviić i jako sam zadovoljna sa tetama koje je čuvaju. Inače, kada smo ju upisivali prošle godine, prilikom upisa bitna je bila adresa stanovanja tj. prebivalište jer su imali nekih problema. Mislim da je bila pokrenuta neka tužba roditelja protiv dj. vrtića Rijeka jer su oni roditelji sa stalnim zaposlenjem i prebivalištima u blizini samih vrtića nisu mogli upisati svoje klince u isti, a iz predgrađa i drugih dijelova grada su upali bez problema. To sam tako čula, a sada - jel` istina ili nije - ne znam, ali imaj i tu informaciju u rukavu.
Fiumanka - misliš na onaj vrtić na Drenovi ili u gradu?! Kod časnih na Drenovi mi je neko vrijeme radila i jedna poznanica pa ju mogu priupitati.

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vrtići u Rijeci
21.2.2011 21:21:25   
fiumanka
Mi smo na gornjoj Drenovi i jako bi nam odgovaralo da nam upadne u taj vrtić jer ja ne znam u kojem djelu grada ću raditi a ovako ju uvijek može pokupiti iz vrtića i baka ili djed.Poslali smo upit i rekli su nam da dolazimo u obzir 2012.god (?????!!!!!!). Ali ako ne tamo nemamo izbora nego bilo kamo...

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vrtići u Rijeci
16.5.2011 14:56:56   
Ninjago
Evo da malo podignem temu ako nekom zatreba,moj malac ide u vrtic Maestral na Kozali i prezadovoljni smo,pogotovo s tetama.Ispred je veliki parking tako da se nemora parkirat na cesti .Ovo je prva godina kako je krenuo i brzo prilagodio,tete stvarno puno rade s njima,a imaju i veliko dvoriste tako da su vani svaki put kad je vrijeme lijepo.

(Odgovor članu fiumanka)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!