|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vrtić
9.8.2010 22:46:43   
natalijax
Ja se nadam da se nitko neće uvrijedit na ovu temu,Danas slušam sve više mama ,a ponekad čujem i di kojeg tatu,e ići če moje djete u vrtić,postalo je nemoguće,neče se s nikim igrat,sve igračke baca,jednostavno je nemoguć,Zanima me jel su roditelji toliko uvjereni da če se njihovo dijete poboljšati,U ovo neubrajam djecu koja su prisiljena ići u vrtić zato što moraju jer im roditelji rade
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
9.8.2010 22:51:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vrtić
9.8.2010 22:57:06   
njanja
ne mislim da se djecu treba dati u vrtic da bi ga tamo odgajali, ali da ce dijetew nauciti neke stvari koje doma sigurno ne bi, to je istina. Tamo postoji red i djeca se tome prilagode i primjer ti je sto je jan 10 -dana doma i totalno je bez reda i mislim da mu fali vrtic.
Ja sam za to da se dijete pristedi do 2-3 god ako ikako moze, ali od 3 sam za vrtic.
Mi nismo imali 2., opciju, i koliko god bilo tesko, ja sam ponosna na mog malog jaslicara....



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vrtić
9.8.2010 23:06:15   
MiniMama
IZVORNA PORUKA: natalijax

Ja se nadam da se nitko neće uvrijedit na ovu temu,Danas slušam sve više mama ,a ponekad čujem i di kojeg tatu,e ići če moje djete u vrtić,postalo je nemoguće,neče se s nikim igrat,sve igračke baca,jednostavno je nemoguć,Zanima me jel su roditelji toliko uvjereni da če se njihovo dijete poboljšati,U ovo neubrajam djecu koja su prisiljena ići u vrtić zato što moraju jer im roditelji rade



imam osjecaj da su danas mame puno manje vani sa svojim klincima nego kad smo mi bili klinci.. i doba je drugacije. npr. ja u zg definitvno ne mogu pustiti dijete samo da se igra s klincima u ulici. u st bi jos i mogla. i bas iz tog razloga klincima fali druzenja i vrtic im super dođe. u vrticu naravno nauce dijeliti npr. igracke. kad je doma naravno da ide skroz drugacija prica. doma su mama i tata na raspolaganju i sigurno ce naci vec neki nacin da te uvjeri da ipak bude po njegovom..

jao, krepana sam i znam sto hocu reci i u mojoj glavi ima smisla, ali nemam pojma jel itko razumio o cemu ja tu tipkam. sutra cu pojasniti :)

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vrtić
9.8.2010 23:22:24   
njanja
postoji onaj prekrasan citat, mislim da je r. Fulhnam-sve sto znam naucio sam u vrticu, mudrost me nije cekala na vrhu planine, nego u pjescaniku djecjeg igralista....
Ne znam tocno kako ide, naci cu na netu pa staviti...

Htjela sam samo reci jos da se vrticari nekako prije uvedu u zivot, jer stanje u vrticu je manje vise stanje kakvom smo mi svakodnevno izlozeni....




_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
9.8.2010 23:25:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vrtić
9.8.2010 23:40:58   
njanja
da cvrki ako gledas u odnosu s djecom....ali ako gledas u odniosu s tobom, ako sam mogla primjetiti, mala se itekako zna izboriti za sebe :) :)
Vidi mene, ja dana nisam bila u vrticu, a cijeli zivot sam prodorna i borbena....




_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
9.8.2010 23:45:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vrtić
10.8.2010 7:54:49   
niina
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Da.Mislim da vrtić pozitivno utječe na klince. Nauče se "redu"u smislu  da ih je puno,ne može biti odmah,socijaliziraju se,nauče dijeliti i da nisu u centru pažnje 24h na dan. Tamo vladaju pravila "čopora"user posted image  Znaju se pravila koja su kod kuće ipak malo labavija jer čuvaš jedno dijete,a ne njih 25.
A kod kuće im je i dosadno pa su i zbog toga nemogući. Govorim iz vlastitog iskustva. kad joj je dosadno to je za poluditi,a kada je s drugom djecom dijete za poželjeti.




user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vrtić
10.8.2010 8:23:52   
pincirotvajler
nemam pojma, samo znam da je moj brat koji nije išao u vrtić nit se baš igrao s drugom djecom jer ih nije bilo u selu kad je trebao u školu-razbolio se od šokauser posted image  cjeli 1.razred je to bila živa muka..
a mm zahtjeva da dario ide sa 1.5g u vrtić radila ja il ne,,jer ga hoće socijalizirat..ja bi da pričekamo bar 3g..user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vrtić
10.8.2010 8:51:53   
sm_h
ja sam oduvijek za vrtić.kako nemamo druge opcoje,morat ćemo ga dati i u jaslice.
ali ja sam potpuno pozitivna na to,tamo vlada red,rad i disciplina.tamo jako puno toga nauče,socijaliziraju se,i što je najvažnije imaju ritam.a to je djetetu najbitnije.


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!