|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   volontiranje
30.9.2010 11:55:27   
ciba
od slj.tjedna idem na dugoocekivani GO,i dns sam pricala s tetom u jaslicama i dog.smo se da u utorak idem VOLONTIRATI user posted image ,bit cu tamo cjeli dan i igrat se s kikicima koji su u Loreninoj grupiuser posted image user posted image user posted image user posted image ,sta vi mislite o tome,jel tko biouser posted image ,joj bas sam si sretna zbog togauser posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: volontiranje
30.9.2010 11:59:01   
CallamityJane
ja sam u srednjoj i posle volontirala u vrticu i mogu reci jako lijepo iskustvo user posted image
provod ti je zagarantovan user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:02:02   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:04:19   
MiniMama
ja sam u srednjoj volontirala u starackom domu. jest da je bilo super, ali ipak su to stari ljudi na izdisaju pa sad kao mama ne bi ponovila takvo iskustvo.. previse me ubilo u pojam. 

a za vrtic ti se isto divim. ja zbilja volim djecu, ali tete u vrticu su meni pojam konjskih zivaca koje ja definitivno nemam za tako puno djece odjednom... vec sam pisala da je to jedan od poslova koji nikad ne bi mogla raditi.. zato svaka cast!!
mislim da ce i tete i mame  biti zahvalne na jos jednom paru rucica koji brine o njihovim klincima!

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:42:50   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image  za volontiranje, mislim da ćeš uživatiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:48:44   
Zvonki
Koliko sati dnevno? Inače, svaka čast! user posted image  

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:50:20   
mami 36
super user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:57:27   
njanja
to je odlilčno.....bravo user posted image tetama će biti lakše jer će ipak više očiju biti nad djecom,  a i djeca će biti zadovoljnija...mi smo imali prošle god u janovoj grupi (mlađa jaslička) od 2-5 mj po 2 tete ujutro i 2 popodne-mlade cure koje su se izučavale za tete čuvalice (Grad ri je bio sufinancer tog projekta)....Nadam se da će se i ove godine ponoviti.... Jedino me brine kako će se ponašati tvoja cura kada vidi tvoj odnos sa drugom dječicom....Želim reći, kada bi ja volontirala u vrtiću, jedini uvijet bi mi bio da sam što dalje od Jana (koliko sad to grozno zvučalo) jer mislim da bi on stalno tražio moju pažnju i da se na taj način ja ne bi mogla kvalitetno posvetiti ostaloj djeci.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: volontiranje
30.9.2010 12:59:33   
njanja
BTW, za vrijeme faxa sam učila na Platku djecu skijati 3 sezone zaredom, od vrtićara do školske djece 7-10 godina...Bilo mi je prekrasno, iscrpljivali su me, ali punili mi srce i nema povrata ljubavi od nikoga koliko ga ima od djece...Mislim da ćeš biti razgaljena sa svakim osmjehom koji primiš od tih pačića....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: volontiranje
30.9.2010 13:04:34   
livona
Svaka cast!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: volontiranje
30.9.2010 14:49:19   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: volontiranje
2.10.2010 16:31:24   
inna
nisam znala da je to moguće, ali svaka čast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

dojenje?
turići

nakon koliko vremena poslije poroda ste mogle dojiti i koliko dugo?

1 sat (52%)

1 dan (23%)

vaš odgovor (26%)


Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!