|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   veliki i mali
16.1.2009 12:35:55   
ninolina
Slušam svoje klince. Mali ima 7 a mala 5. Ne mogu reći da su isti po ponašanju ali da su vezani jesu. Upravo ih slušam svi tri sjede za kompom i Tin kaže kako si mora sejvati igricu a mala pita šta to znači. Theo (2 god) viče gasi a on njemu objašnjava da je to spremi. Opčenito sve rade zajedno. Tako naprimjer Tin piše zadaću ali mu je dosadno računati jer mu je to lagano pa da da to radi Iva. Iva je već sada toliko napredna da su ju htjeli staviti u malu školu kao i Tina u drugi razred. Dajte savjet dali da ih razdvajam kod takvih situacija ili..user posted image Nisam uopče pametna jer vuku i Thea u to, na komp, uz knjige... Poludit ću s njima ako tako nastaveuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: veliki i mali
16.1.2009 12:38:28   
tonkica
Nemoj ih razdvajat, bolje da su skupa. I ja sam dosađivala svom burazu (5 g. je stariji od mene) kad je pisao zadaću, kad sam krenula u školu znala sam sva slova, brojeve, škola mi je bila baš fora. Samo nek se druže i uče zajedno. Mislim da im to ne može naškoditi.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: veliki i mali
16.1.2009 12:38:34   
tikica_69
Oni su si stvorili neku vezu i ja bih pustila. Meni zvuci bratski i slozno koliko god na prvi pogled nekad izgleda grub taj odnos user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: veliki i mali
16.1.2009 12:40:45   
Florijan Jakov
baš je lijepo čuti da zajedno rade takve stvari i da pomažu jedni drugima, a ne da se otimaju i ne zbližavaju. smatram da strija braća i sestre mogu biti vrlo poticajni prema mlađima, pa to je dobro. vjerujem da se tako i brže osamostaljuju. lijepo je da iva i theo znajuda u starijem bratu imaju pomoć i podršku, kao i on u njima.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: veliki i mali
16.1.2009 12:43:03   
ninolina
Oduvijek su vezani ali bojim se toga Tin jako odskače od svojih vršnjaka u učenju i teško mu je u školi jer mu je dosadno a učiteljici sve jedno, pa me prpa kakva će biti Iva koja to sve prati od njega i isto radi šta i on. Na engleskom je u naprednoj grupi, čitanje, pisanje..user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: veliki i mali
16.1.2009 12:58:15   
ninolina
Hvala curke

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: veliki i mali
16.1.2009 13:01:45   
Ruža
Ninolina budi ponosna na svoju dječicu.user posted image Baš je lijepo što su si tako složni i međusobno si pomažu bez obzira na razliku u godinama.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: veliki i mali
16.1.2009 13:03:24   
FIONA
ninolina ja ne bi jer se i tvoje starije djete uči kako na kraj sa klincima i komunikaciji sa njima! Sve to ima zašto!!!
Znaš kak vele u africi je potrebno cijelo pleme da odgoji djete..tako i ti imaš malo pleme!!!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: veliki i mali
16.1.2009 13:28:31   
Anoniman
nemoj ih razdvajati, ninek, nek samo budu skupa. Ak kojem postane dosadno otići će sam po neku drugu igračku i zanimaciju. Njima je buraz sad najveća faca, jer sve zna i od njega mogu puno naučiti. Kaj kažu cure, budi sretna i ponosna na njih.. a i dobro će ti doći kad rodiš, znaš da se mogu sami malo zabaviti dok ti premotaš/nahraniš/uspavaš bebu...

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: veliki i mali
16.1.2009 13:30:10   
ninolina
Znaš kak vele u africi je potrebno cijelo pleme da odgoji djete..tako i ti imaš malo pleme!!!
 user posted image user posted image user posted image user posted image ha ha istina. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: veliki i mali
16.1.2009 17:25:56   
božica
ninolina super su djećica neka neka samo neka su zajednouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!