|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   usta moja-hvalite me
28.10.2009 12:26:10   
zaba
evo malo mjesta gdje se možemo pohvaliti.Svi smo u nečemu dobri,lijepo je kad nas drugi pohvale,ali zašto se nekad nebi same pohvalile.Evo,FJ radi odlične kolače i torte,Anne je vješta sa fotoaparatom,ajmo cure...krenite.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 12:27:13   
FIONA
pojma nemam kad da izdvojim...user posted image user posted image user posted image user posted image ...u svemu sam the best....eeeeeeeehhehehhehehee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 12:28:30   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: FIONA

pojma nemam kad da izdvojim...user posted image user posted image user posted image user posted image ...u svemu sam the best....eeeeeeeehhehehhehehee....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I ja potpisujem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sala mala

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 12:32:55   
Thea
Ma mi smo sve SIMPLY THE BEST !!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=aIrCFrFpHvw


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:00:30   
Florijan Jakov
Fi dela prefine kiflice od dizanog tijesta i što je najvažnije - kad ju tražiš recept da ti onaj pravi i onda i meni ispadnu savršene kiflice.

A, da, ja sam stvarno uvjerena da radim fine torte/kolače .. još se vježbam kako bi i isto tako lijepo ukrašavala.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:06:02   
Bebys
a joj u cemu...pa neznam recimo u reakciji na nesto sto se dogodi svi mi kazu da sam vrlo brza u reagiranju..osobina je to za pohvalit jer se ljudi u situacijama raznim izgube....ali ja imam post..sindrom zato...kad sve zavrsi onda padam u komu...pa neznam sta je sad bolje ili gore...
a kuhati...sve pomalo....za extra pohvaliti... neznam...nist...valda sve je relatnivno o.k. ili nije...zavisi kak kome...user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:07:44   
zaba
mm se zeka daje Odred za čistoću ustvari moj projekt.user posted image   Trebala bih otvoriti agenciju za čiščenje.user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:16:50   
Bebys
zaba tu smo iste...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:24:01   
Krky
Zaba, nemaš pojma koliko bi posla imala. Tu u Gorici su prije par godina otvorili servis za čišćenje i peglanje, otad su se proširili i grcaju u poslu. I ja bih rado takvu sposobnost i da mi sve blista i da mi je sve uredno. Nažalost tak sam neorganizirana da sama idem sebi na žifce. A čim da se hvalim, da sam hrabra i luda da bih mogla rodit još kojeg user posted image user posted image . Eto, izgovorih

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:49:06   
karoca
Uh, teška tema za mene, mm me vazda viče kako mene ništa ne zanima (on pjeva u crkvenom zboru i u još jednom, prije je balo u linđa), a ustvari nije istina jer mi žene nemoamo vremena ko i oni (ipak radim,dvoje djece, kuća itd.)
Kad sam se nakukala, da vidim, možda sam dobra u davanju lekcija iz engl.jezika. To sam radila dok sam bila studentica, sitno za đeparac.Pohvalile bi me mame kako dobro tumačimuser posted image


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:51:44   
pincirotvajler
ja jaaako volim sex user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 13:55:37   
mirna
hmmm...user posted image
dobro sam naucila hrvatski u dvije godine.user posted image user posted image teski sam diplomat...user posted image dobro se snalazim kada smo s malim sami...

user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 14:10:03   
Kika83
Ja sam dobra u čiščenju user posted image Ako se sjetim još čega javim

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 14:14:04   
natalijax
ja sam fenomenalna u zuvciranju na svekrvuuser posted image user posted image user posted image user posted image dobro pecem palacinke,dam se i u dobro pecenje kolaca i torti,al ih nemam kome peci kad ih kod mene nitko nejede

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 14:50:54   
zaba
IZVORNA PORUKA: mirna

hmmm...user posted image
dobro sam naucila hrvatski u dvije godine.user posted image user posted image teski sam diplomat...user posted image dobro se snalazim kada smo s malim sami...

user posted image user posted image user posted image user posted image

  imaš i dobre živce i djeluješ naj cool od svih ljudi koje sam upoznala,još nisam srela osobu koja uvijek djeluje tako smireno i kao da baš sve konce drži u rukama.Svaka čast,jel tebe išta može izbaciti iz takta?


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 15:09:38   
sanjalica
imam dojam  - što sam starija da sam sve manje dobra u bilo čemu.... možda sam samo nervoznija.... mm hvali moje pekarske sposobnosti... valjda je to nešto ....

al nekad se dalo više toga nabrojati ... ajme.... samu sebe bacam  u depru.....

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 15:46:13   
mirna
IZVORNA PORUKA: zaba


imaš i dobre živce i djeluješ naj cool od svih ljudi koje sam upoznala,još nisam srela osobu koja uvijek djeluje tako smireno i kao da baš sve konce drži u rukama.Svaka čast,jel tebe išta može izbaciti iz takta?



nemoj me zezati...user posted image to mi jos nitko nije rekao... valjda zbog nicka...user posted image da si me vidjela ove dane ne bi me prepoznala...user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 15:52:35   
zaba
činjenica je da tebi tvoj nick najbolje pristaje,ali nije zbog njega,meni zaista tako djeluješ.A iskreno,dugo sam živjela u zabludi što se tvog imena i nicka tiče user posted image .

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 16:04:51   
inna
ja sam najbolja u preokretanju teških situacija u smiješne...rekli su da mi tu nema ravne osobito kad se radi o situacijama koje mene osobno pogode...

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 16:11:59   
lueman
dobra sam u uvjeravanju(provjerenouser posted image )dobra sam u odgoju djece(eto što ne bih i sebe i njih pohvalilauser posted image )dobar sam prijatelj, najbolja bivša žena(eto i to postoji)najbolja žena(puno važnija titula)dobra u organiziranjuuser posted image po ovome ja sam zapravo jako doooobra user posted image user posted image user posted image lijepo mi je to sad pročitat.hm, budem pronašla još svojih kvalitetauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 16:20:26   
maja
IZVORNA PORUKA: zaba

A iskreno,dugo sam živjela u zabludi što se tvog imena i nicka tiče user posted image .


ne kužim, šta mirna nije mirna, daj me nemojte zezatuser posted image


Što se mene tiče ja sam ponosna na to što sam kao hobotnica, radim 100 poslova odjedanput i još dok njih radim već smišljam šta ću drugo radit  (mislim na čišćenjeuser posted image ), organizirana sam i sve mi je planski. Svome mužu idem sa time na živce, ali ko ga šljiviuser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 17:04:57   
tikica_69
ne znam jesam bolja u cendranju ili tjesenju drugih user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 17:21:54   
Ninaa
Meni su uvijek frendice govorile da bi morala ići za psihijatra da znam dobro slušati druge, da sam dobro rame za plakanje i za udijeliti pametan savjet.
Kaj se čišćenja tiče mm me zove odred za čistoću i živciram ga s tim tak da sam i u tom dobra.
U osnovnoj i srednjoj mi je išlo jako dobro pisanje i uvijek sam cijelom susjedstvu pisala sastavke čak i sad znam pisati ak me netko zamoli. To je moja prva ljubav isto kao i čitanje. Obožavam knjige i htjela sam studirati književnost ali to nema veze s ovom temom.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
28.10.2009 17:30:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: usta moja-hvalite me
28.10.2009 17:33:36   
zaba
cvrle,ne luduj!

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!