|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   upis u jaslice djeteta samohranih mama
16.10.2008 20:03:53   
mamavlatkica


Drage moje evo da vsa pitam dali samohrane mame /roditelji imaju olakšica pri upisu bebaća u jaslice.
Moje zlato Jan-Renato je trenutačno na listi ćekanja za upis u jaslice s obzirom da mene čeka posao u Oriflameu (ugovor o djelu) .

Pozdrav od Jana-Renata i mene

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
16.10.2008 20:08:48   
troubled
ja nisam imala nikakvih povlastica....
radi toga je paula išla u privatne jaslice, koje su bile više nego dvostruko skuplje....
kasnije, u vrtić je također upisana bez ikakvih povlastica....
jednaki uvjeti, jednaka cijena....
možda se do danas nešto promijenilo nabolje user posted image

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
16.10.2008 20:13:37   
Mrvna
Trebala bi imati prednost kao samohrani roditelj. Mislim da to što tebe čeka posao ne bi smjela biti otežavajuća okolnost. 

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
16.10.2008 22:41:01   
FIONA
meni frendica niije mogla upisati malog sa navršenih godinu dana jer nije bilo mjesta...u vrtiću joj bezobrazno dali letak privatnika i rekli vi ste obrtnik i možete ga priuštiti a drugi roditelji ne i to ju je stajalo mjesta! Po meni bezobrazno ali po toj logici ti bi mogla imati privilegiju!! Pitaj, kaj buš zgubila...nekad moraš biti i malo dosadna user posted image user posted image user posted image ...opet mislim da je to od vrtića do vrtića i kako se ravnatelj odnosi prema tom problemu a ne kakav je zakon!

(Odgovor članu Mrvna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
17.10.2008 9:05:22   
Puli
evo mama vlatkica i tebi i ostalima

da znate tko ima prednost pri upisu u vrtić

prednost pri upisu u redovite programe imaju djeca roditelja žrtava i invalida Domovinskog rata, s oba zaposlena roditelja, samohranih roditelja, djeca uzeta na uzdržavanje, djeca bez roditelja i odgovarajuće roditeljske skrbi. Ovu privilegiju koriste i djeca iz obitelji s troje i više djece, koja žive u teškim socijalnim i zdravstvenim prilikama, djeca s teškoćama u razvoju te djeca u godini prije polaska u školu.

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
17.10.2008 12:34:40   
mamavlatkica


Draga Puli

Hvala ti na obavijesti , ja sam to negdje pročitala ali više nisam bila sigurna .


_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: upis u jaslice djeteta samohranih mama
21.10.2008 13:58:41   
PRINCEZINA MAMA
Mamavlatkica , moram te odmah baciti u ba što se tiče samohranih roditelja . Nije lako ali mora se odmah u startu pripremiti da od naše drževe ne možeš očekivati ništa , baš ništa. Ja za moju Petru primam dječiji doplatak od 249,00 Kn mjesečno i to je to . Sad je nedavno grad ponudio pomoć u plaćanju vrtiča i škole (pola iznosa) obiteljima sa potrebama . Naravno nadobudno sam skupila sve papire i potvrde (kojih kao i uvijek u ovakvim situacijama nije malo), javila se i dobila rješenje da ne zadovoljavam uvijete . Halo ljudi samohrana sam majka sa prosječnim primanjima od 1.600,00 Kn svaki mjesec !!! Pa kakvi su ti njihovi uvjeti??? Naravno da sam se žalila pa sad čekam odgovor iz Županije....

(Odgovor članu mamavlatkica)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!