|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 13:49:34   
dinnka
hejj zdravo cure ...:)

Čitala sam puno o slavnoj un dijeti  a kako mi je još od poroda ostalo 10-tak kila viška a skinula sam 20 kg . Bila sam se udebljala skoro 30kg u trudnoći :) ludnica:) Prije 15 dana krenula sam na un dijetu ...i ništa ...možda 1kg vode da je izišlo ...totalno sam se razočarala jer kako čitam svi gube 10, 15,20 kg --------šta je onda samnom ...razmišljam da prekinem ...pa da se vratim na neku svoju dijetu ...smanjen unos hrane a više vode i tako to .
Neznam šta vi mislite ako neka ima iskustva s tim ? MOžda na moj organizam to ne djeluje :(
Dali da prekinem ili da pokušam  još malo ?

veliki pozdrav
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 13:54:32   
mamacita
Dijeta treba biti uravnotezena koju mozes provoditi cijeli zivot. Takodjer, tjelovjezba je isto jako vazna za skidanje kg.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 13:55:38   
pincirotvajler
nemam pojma,,user posted image user posted image user posted image user posted image
nisam za razvikane dijete
ja počela prošli tjedan(imam za skinuti 25kg) :5 malih obroka u danu,jedem sve osim kruha,tjestenine,slatkiša i pohanog,i teretana triputa tjedno
meni je bitno da ne gladujem,zasad dvije kile dolje

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 29.1.2011 13:56:01 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 14:06:08   
dinnka
ma joj pojma više nemam ...najvjerojatnije da odustajem i da se vraćam na neku "svoju" dijetu ....Mozda je kod mene problem što sam na poslu do 16h...tamo sjedim za stolom cjeli dan  i kad dođem kući tek onda prvi put jedem tj.oko 16.30h

_____________________________

Deni <3 <3 <3 ...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 14:37:22   
leilany
 i ja sam na un dijeti...i ne djeluje ni na mene....smrc....
isto imam nekih 10-ak kg za skinut...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 16:32:40   
mišica 666
ja sam već u par navrata napisala un djeta je štetna za zdravlje ruši bubrege i okanite se toga. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 16:40:05   
bubaMaja
problem je kod skidanja kila što zadnje (čak i zadnjih 10) idu puuuno teže nego ostale kile.. un dijeta će djelovati, ali nije čarobna, treba joj vremena čak i do tri mjeseca prije dobrih rezultata...

ja sam prije trudnoće bila na dijeti onako za sebe i skinula sam 17 kila bez posebnih problema.. pila sam puno zelenog soka (miksano sirovo voće i povrće u blenderu) te jela samo lešo, maneštrice i tako, rijetko paštu ili nešto konkretnije... uz to sam jako puno trenirala i nisam jela poslije 5 sati... kile su otišle bez problema, tijelo mi se full učvrstilo, a nikad nisam bila gladna.. s obzirom da volim slatko jela sam indijske oraščiće i grožđice umjesto čokoladi i toga, ali kad mi se nešto baš jako jelo, pojela bih bez obzira makar to bio i masni burek ili cijela Milka...

sad čekam porod i imat ću 30 kila za skidanje... čim uspostavim normalno hranjenje bebice krećem na tu istu dijetu... zeleni sok je zakon!!

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
29.1.2011 16:57:39   
crex
IZVORNA PORUKA: dinnka

ma joj pojma više nemam ...najvjerojatnije da odustajem i da se vraćam na neku "svoju" dijetu ....Mozda je kod mene problem što sam na poslu do 16h...tamo sjedim za stolom cjeli dan  i kad dođem kući tek onda prvi put jedem tj.oko 16.30h

Dinnka, pa nemreš prvi puta jesti u pol 5! To uopće nije UN dijeta :)
Ja sam na nekoj svojoj dijeti: prestala sam jesti špek i kobase, čokoladu i čips, meso svaki dan...jedem redovito ali pokušavam jesti manje. U ponedjeljak će biti tri tjedna kako sam na toj "dijeti" i imam 2,1 kg manje. Svi mi se smiju na tih 10 dkg manje ali ja se važem svaki dan ujutro i vidim da je kazaljka sve više u lijevo :) :) Pa mi to daje snage!
Ne želim na neku dijetu s popisom hrane jer se ne želim tako cijeli život hraniti. Jednostavno sam odlučila ukloniti junk-food iz svoje prehrane i čini se da funkcionira.
Sad imam 73 kg a htjela bih za 4-5 mjeseci imati tak 65.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
30.1.2011 9:04:03   
mikasb
ja pazim na dnevni unos kalorija. meni su kile išle ko lude, sad sam nakon 2 mjeseca na staroj kilaži. nisam bila nikada gladna, izbacila sam iz kuhanja ulje, mast, nisam jela čokoladu, nisam pila sokove, od mesa samo perad (jer je najmanje kalorična) i meni je bilo super. i sada se držim toga da pazim na kalorije samo sam malo povećala unos kalorija jer nastojim sad održati težinu ne smršaviti niti se udebljati nego održati. i održavanju zadnjih mjesec dana sam skinula čak 2 kg... :) (puno sam trošila)

_____________________________

EMILY 15.03.2008.
FILIP 06.08.2010.

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
30.1.2011 14:25:35   
Monica
Ja osobno nikada nisam bila na toj UN dijeti i ne mogu ništa reći što se skidanja kila tiče samo mogu upozoriti da ne idete na tu dijetu jer nije zdrava,to sam čula od liječnika.....a i navodno da se kile vrate ali svatko neka osluči kako misli da je najbolje
Sretno u skidanju kguser posted image

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu mikasb)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 14:36:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Monica)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
30.1.2011 14:39:52   
Mirjana J.
prija mi je bila na toj dijeti i skinula je dosta kila koje je opet vratila nakon šta je prekinila sa dijetom.i ja sam čula da ta dijeta nije zdrava a po pravilu bi tribalo samo kilu do dvi misečno skidat jer nisu te viška kile ni došle u misec dana nego je ipak tribalo više vrimena.


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
30.1.2011 16:20:17   
dinnka
Definitivno danas odustajem i vraćams  ena neku "svoju dijetu" ...jedem prvi puta u pola 5h jer tad dolazim s posla a na poslu na pauzi u 10h jeden voće ma grozno ...baš sam se izgladnjivala i ništa al bukvalno ništa za dvije sedmice ......::::::)  od sutra na neku svoju dijetu koja mi je i prije nekad davno hahah pomagala pa vidjećemo ...nema čarobnih rezultata iz te un dijete kako piše po raznim forumima :(

_____________________________

Deni <3 <3 <3 ...

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
30.1.2011 21:21:22   
drugasrecica
ja ne volim dijete (hahaha a ko ih voli) jer općenito ne volim nikakve rasporede hranjenja, ali mislim da svatko sebi mora nać neki način mršavljenja koji mu paše, nismo svi isti. Ja se uvik držim one da moraš potrošit više nego šta uneseš i smršavit ćeš, još ubacit malo fizičke aktivnosti i to bi trebalo bit to... ne volim drastične promjene, mislim da to ne vodi ničemu,ali definitvno se ničega ne bi odrekla, jedem sve, samo triba pazit da se ne pretjera, ma ako se i pretjera pa nije kraj svita user posted image
u svakom slučaju sretno svima koji žele smršavit user posted image user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
31.1.2011 16:47:28   
elle1
a da probas onu 10% kg manje u tri tjedna?
vec je ima na forumu pod temom mrsavljenje---izgleda da su cure prezadovoljne ...

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
31.1.2011 17:00:03   
Mishek
kolko sam vidla po ekipi na poslu koja je bila na UNki, to je najbolja dijeta za jo-jo efekt - skineš 10 kg, pa kad prestaneš s dijetom, vratiš ih natrag.
Meni je u trudnoći puno pomogla dijabetičarska dijeta (imala sam gest. dijabetes) - jedeš svaka tri sata, jedeš kuhano ili eventulano meso na naglo, povrće, light mliječne proizvode, ništ slatkiša ili slatkiši za dijabetičare (nisam mogla bez čokolade user posted image ), krumpir, riža i tijesto - jer te drže sitom (ne misli se pritom na pomfrit user posted image ), puno vode i šetnja. I jako je važno jesti svaka tri sata kako ne bi doživjela hipoglikemiju pa se na kraju obžderala i trpala sve u sebe (da, da, jednom nisam jela 5-6 sati, skoro se skljokala, ošla u pizzeriju i pojela cijelu pizzu user posted image ).


_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
31.1.2011 18:38:04   
bubaMaja

IZVORNA PORUKA: dinnka

Definitivno danas odustajem i vraćams  ena neku "svoju dijetu" ...jedem prvi puta u pola 5h jer tad dolazim s posla a na poslu na pauzi u 10h jeden voće ma grozno ...baš sam se izgladnjivala i ništa al bukvalno ništa za dvije sedmice ......::::::)  od sutra na neku svoju dijetu koja mi je i prije nekad davno hahah pomagala pa vidjećemo ...nema čarobnih rezultata iz te un dijete kako piše po raznim forumima :(


prije bilo koje dijete, uvijek pojedi doručak! radije se digni ranije kako bi pojela nešto nego da do pauze gladuješ.. mnogima je to problem, ali kad se navikneš nećeš moći bez njega, a voće u 10 će ti biti pravo osvježenje. inače možeš donijeti i salatu u padelici ili tako nešto za mijenjati... SRETNO!

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
1.2.2011 8:15:08   
ana*
Un dijeta djeluje, ali nije svaki organizam isti i ne možeš vidjeti rezultate odmah.
Međutim, UN dijeta kao i svaka druga traži tri obroka dnevno u isto vrijeme svaki
dan zato što je najvažnije ubrzati metabolizam a to ne možeš ako ti je prvi obrok
u 17 h. Mora postojati doručak, ručak i večera i bez toga nema dijete sa dugortajnijim
rezultatom.

Moja seka je skinula puno kila sa UN dijetom. Mislim preko 20. Ali dobila je paradentozu
zuba kao direktnu posljedicu neravnomjerne prehrane.

_____________________________

Ljubav se zove Luka- 01. 04. 2011

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
1.2.2011 13:35:52   
Anoniman
nijedna dijeta ti neće pomoći ako jedeš tako (u 17 sati). Ne znam kakav ti je posao, ali stigneš valjda nešto prigristi. Doručak je jako važan, to i vrapci na grani znaju. Stvar je u tome da MORAŠ imati 3 (ili više a onda manjih) obroka jer oni služe za održavanje razine šećera u organizmu. Tako nećeš biti bezvoljna i stalno umorna. Razmak među obrocima barem 5 sati, nemoj grickati između i vidjet ćeš kako kile idu dolje. Vjeruj mi, ja sam ih skinula more. Teško je na početku, ali poslije se navikneš. Bila sam na dijeti (ne un, ali svejedno) skoro 5 mjeseci. Sad jedem više, puno više nego kad sam bila na dijeti, ali držim se strogog rasporeda (9 doručak, 14 ručak, 19 večera) i ne debljam se.
Na kraju ću reći da nijedna dijeta nije zdrava za organizam, ali isto tako nije zdravo za organizam imati 35 kg viška. Toliko sam, naime, ja imala.
Sretno ti u svakom slučaju i ne zaboravi doručak! user posted image

< Poruku je uredio Kejt -- 1.2.2011 13:36:17 >

(Odgovor članu dinnka)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
1.2.2011 15:12:30   
bubaMaja
Vidjela sam da si ti skinula nekom divnom dijetom brdo kila, ali da ju ne stavljaš javno?? Možeš li mi poslati na pp ili nešto? Ja imam jednu svoju koja je bila uspješna, ali uvijek sam za nove stvari... i još jedno pitanje: kad si počela nakon poroda s dijetom? ja sam nakupila +30 a još imam nekoliko dana čini se )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
2.2.2011 17:08:24   
dinnka
počela sam nešto drugo ....za doručak jedem musli s jogurtom ..to je znači oko 10h ...oko 13h pojedem jabuku, voće neko drugo  ili neki jogurt lagani ...u 16:15h ručam kod kuće ....... nikakve grickalice između ...eventualno možda uz kafu oko 18h nešto malo slatko :))))) pa vidijećemo


_____________________________

Deni <3 <3 <3 ...

(Odgovor članu bubaMaja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
2.2.2011 17:10:51   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
2.2.2011 17:10:58   
diba
Ajme na sreču mi dijete ne treba jer ja volim papati, sve,i puno togaaaaaa!!!! Vama cure sretno sa svim tim dijetema!

(Odgovor članu dinnka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
4.2.2011 22:39:48   
mala99
Za sve one koji se pitaju da li UN djeta djeluje- evo odgovara DA, DJELUJE! Ja sam je osobno isprobala, puna tri mjeseca i izgubila 15 kg, bilo je to prije 3 godine. Treba dobro proučiti djetu i pridržavati se. A prije svega treba znati osnove o zdravoj prehrani, kalorijama i sl. I svaka dobra djeta počinje djelovati tek nakon 20 dana jer se tek tada tope nakupljene masti, a sve šta je do onda otišlo je samo voda. Tako da treba biti uporan i informirati se. Ja znam sve o dijetama i isprobala sam ih skoro sve, najvažnije je jesti umjereno, ne kasno uvečer, dosta voća i povrća.

(Odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: un dijeta ne djeluje ::(
17.4.2018 8:10:10   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!