|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Udžbenici za djevojčicu s PP
7.3.2011 23:11:08   
gugolina
Pomažem jednoj romskoj obitelji gdje je jedna djevojčica s PP. Ona ide u 2. razred, ali nema udžbenike koji su specijalizirani za djecu s PP. Znate li gdje mogu kupiti rabljene sljedeće udžbenike ili ima li ih netko od vas?

1. Sunčani dani 2 (udžbenik i radna)
2. Moj mali matematički svijet 2 (1. i 2. dio)
3. Volim zavičaj 2 (udžbenik i radna)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Udžbenici za djevojčicu s PP
8.3.2011 8:45:55   
mamicaa
Ja vi se na Osnovnu školu Suvak ili Pod lipom i pitaj možda ima koji roditelj da još prodaje ja tamo kupila za moju curku.user posted image  Sretno i lijepo je što joj pomažeš.

(Odgovor članu gugolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Udžbenici za djevojčicu s PP
11.3.2011 12:18:41   
gugolina
Hvala puno! user posted image

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Udžbenici za djevojčicu s PP
18.1.2026 13:37:06   
Leslie
Slažem se s tobom, integracija je jako važna za svu djecu. U razredu mog djeteta ima djece sa različitim posebnim potrebama i vidim koliko to pozitivno utječe na međusobno razumijevanje, empatiju i prihvaćanje različitosti. Djeca brzo nauče pomagati i zajedno graditi prijateljstva. Mislim da bi trebali imati još više edukacije i podrške za odgajatelje kako bi integracija bila što bolja za sve uključene.

(Odgovor članu gugolina)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Diraju li se vaši dečki tamo?
пеперутка16

Moj troipolgodišnji sin neprestano dodiruje svoj kurcic i ne prestaje. Pokušala sam razne načine da ga odvratim, ali ne djeluje. Voljela bih da mi netko tko je imao sličnu situaciju napiše kako ju je riješio. Hvala.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!