|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trikovi
1.10.2009 19:53:19   
natalijax
ja cu sad bubnit jedan,nisam probala al sam rekla da cu podvalit jednom,muzu,Znate li da ako skuhas malo pluta,i poslije u toj vodi kavu,ili juhu,,,,imas vjetrove al one glasneuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trikovi
1.10.2009 19:54:59   
m600
jesi ti blesavauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trikovi
1.10.2009 19:55:49   
natalijax
zasto,to sam cula davno e sad ak nebude dobar cut ce si pa nek se osramotiuser posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trikovi
1.10.2009 19:58:07   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image de zamisli bruke

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trikovi
1.10.2009 19:59:13   
buduća mamica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi luda ženo, da te nema trebalo bi te izmisliti, e kad sam tužna samo tražim tvoje postove i odmah mi se popravi dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je presmiješno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image javi kako djeluje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trikovi
1.10.2009 19:59:32   
natalijax
ajde zene sad vi,da vidim trikove,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trikovi
1.10.2009 20:00:35   
natalijax
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a jesi luda ženo, da te nema trebalo bi te izmisliti, e kad sam tužna samo tražim tvoje postove i odmah mi se popravi dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovo je presmiješno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image javi kako djeluje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cuvam ga u ladici vec godinu dana,a kavu pijemo zajedno pa bas nebi sebi htjela priustit takvo zadovoljstvouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trikovi
1.10.2009 20:01:43   
buduća mamica
ja ti ne bih došla na kavu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trikovi
1.10.2009 20:02:42   
natalijax
 
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

ja ti ne bih došla na kavu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti kad dodes kod mene,ja bum ti dala đezvu pa kuhaj samauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trikovi
1.10.2009 20:07:19   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: m600

jesi ti blesavauser posted image user posted image user posted image user posted image


To bi bilo krasno...iovako ih stalno ima user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: trikovi
1.10.2009 20:35:53   
MaTana
Ni mome ne treba kuhati takvu kavu, moze on to i bez plutenog čepauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: trikovi
1.10.2009 20:49:26   
Thea
IZVORNA PORUKA: tikica_69


To bi bilo krasno...iovako ih stalno ima user posted image



I moj!!user posted image user posted image Daj nato neki trik protiv vjetrova!!!!!!!!!!


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: trikovi
1.10.2009 20:51:31   
Anoniman
Thea, skuhaj mu Ciciban! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: trikovi
1.10.2009 20:52:38   
natalijax
neznam ni jedan,osim onaj stari stisni guzuuser posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: trikovi
1.10.2009 21:26:48   
Viky
nato,ti si stvarno legenda...

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: trikovi
1.10.2009 21:33:26   
ELISABETH
IZVORNA PORUKA: Viky

nato,ti si stvarno legenda...


samo ću potpisati jer mi svaki dan popraviš raspoloženje user posted image


_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: trikovi
1.10.2009 21:36:25   
tiha
IZVORNA PORUKA: Viky

nato,ti si stvarno legenda...





stvarno si legendarnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: trikovi
2.10.2009 9:00:08   
Kika83
Ajme Nato user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: trikovi
2.10.2009 13:47:14   
lavica81
natalija ti si legenda. kako ti samo ovakve stvari padaju na pametuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: trikovi
2.10.2009 17:05:49   
CallamityJane
ja sam cula da ako napravis rijetku kafu da odmah dobijes trckalicu user posted image
tako moja mama kada joj se neko nameci u goste kaze dodje mi da im napravim sikterusu user posted image
sad ne znam je li to istina....
ako cujem za jos koji javim...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: trikovi
2.10.2009 17:09:36   
natalijax
a jel,to nije lose,bum i ja i rijetku i plutenu kavu skuhalauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: trikovi
2.10.2009 17:17:12   
CallamityJane
i neka sasvim slucajno tariguza nestane u wc-u user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: trikovi
2.10.2009 17:23:56   
CallamityJane






 Ovo je aukcija za jednu bočicu tekućeg smrdljivca-bježite ljudi
Najbolja i najstarija podvala ikad, koncentrirana tekućina koja prilikom stavljanja na bilo koju površinu počinje širiti nesnosan smrad identičan “vjetrovima” ili ti po domaćem “prdežu”.
Vrlo tih i učinkovit počinje širiti poglede i upitnike po prostoriji…traje sigurno do kraja radnog vremena
Želite li spriječiti neki dosadan sastanak, podvaliti frendu, otjerati neželjenu osobu ili ste jednostavno skloni podvalama OVO je idealna stvar za Vas
Komentar mog jednog kupca: “isprobao sam ga na jednoj cjepidlaki tako što sam mu polio par kapi po radnom stolu i tako mu uništio cijeli dan”
Bezbroj mogućnosti



evo nato kupi ovo pa uvali muzu u dzep kada na posao krene user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: trikovi
2.10.2009 17:23:58   
mama mery
o da... znam za tu kavu mi je zovemo proterušauser posted image

znam je sebi napravtit kad nemam redovitu stolicuuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!