|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   suradnja s razrednicom/kom
23.11.2008 21:44:02   
Florijan Jakov
Kakvo mišljenje imate o razredniku ili razrednici vašeg školarca? Koliko se trudi uspostaviti dobar kontakt s roditeljima i djecom?Saziva li redovne sastanke i informacije?

Kroz školovanje sam imala izvrsnu razrednicu u osnovnoj i razrednika u srednjoj, oboje su nastojali s nama imati normalan, prijateljski odnos i na taj su način izgradili autoritet i stekli naš epoštovanje!


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: suradnja s razrednicom/kom
24.11.2008 9:04:33   
Nivia
Imam dva školarc. Sa razrednicama stvarno imam odličan odnos... Uvijek su nam na raspolaganju, brižne su... Roditeljski sastanci se sazivaju redovito i stvarno smo sretni da su nam djeca dobila odlične razrednice!!!
Na jesen curica kreće u 1. razred i nasljeđuje razrednicu od srednjeg sinauser posted image
Opet nećemo imati problema, jer je stvarno superuser posted image

_____________________________

Djeca su moja radost i veselje!!!!!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: suradnja s razrednicom/kom
6.12.2008 23:31:17   
božica
mislim sve ok nije bilo većih problema alč nismo imali frendovske odnose to ne nikakouser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Nivia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: suradnja s razrednicom/kom
1.2.2009 20:11:45   
lilas
Imam dva skolarca. Sa prvom uciteljicom nije bilo problema i jako smo fino saradjivale.user posted image A sa drugom.user posted image .. ne mogu opisati.user posted image . . samo toliko reci ... da cemo izdrzati jos pola godine jer sad je moje mladje dete 4 razred.

_____________________________


http://www.youtube.com/watch?v=3ErpUEbjMNM&feature=related

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: suradnja s razrednicom/kom
1.2.2009 20:31:17   
curice
Sa učiteljicom sam više nego zadovoljna,pazi na djecu kao da su njena,svaku srijedu imamo informacije,redovno održava roditeljske sastanke,,,,samo pohvale na učiteljicin raduser posted image user posted image

(Odgovor članu lilas)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!