|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sto je 500 kn?
21.8.2009 16:40:08   
ivanaa
jucer sam kupila prasak pelene omeksivac malo mesa i neke sitnice.500 kn i nis??nemrem vjerovati

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:40:59   
natalijax
da tako je to,da su barem puna kolica

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:41:38   
mirna
500 Kn: moja boravisna dozvola i to svake godine...user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:43:56   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image .ti si još dobra...ja iz Kozma od kad imam zver ispod 1000kn ne izlazim....sjećam se kad se Getro tek otvorio u njemu sam za mjesec dana kupila špeceraj u vrijednosti 100DM ili onda 400kn...di su ta vremena....

uplačuješ životno, vrijednost novca naočigled pada...taman kad mi istekne dobila bum van love da si kupim plavi oglasnik kako bi našla honorarni posao kao penzioner!!!..

užas!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:45:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mirna

500 Kn: moja boravisna dozvola i to svake godine...user posted image


i meni draga...a nesto manje od toga mi je zdravstveno osiguranja svakog meseca!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:51:35   
joszde
mi zato odemo dva puta mjesečno u lidl kupim sve što mi treba za cijeli mjesec a obišla sa hvala bogu sve trg.centre i tamo mi je najjeftinije potrošim do 1000kn,mirna cijeli mj.tako da po ovim manjim dućanima ne kupujem ništa jedino na šta trošim svaki dan na kruh ali od ovih stvari ne jer su jako skuplji i tu si ušparam.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:51:52   
ivanaa
da isla sam sam po prasak i pelene kad idem po speceraj jos je vise
IZVORNA PORUKA: FIONA

user posted image user posted image user posted image user posted image .ti si još dobra...ja iz Kozma od kad imam zver ispod 1000kn ne izlazim....sjećam se kad se Getro tek otvorio u njemu sam za mjesec dana kupila špeceraj u vrijednosti 100DM ili onda 400kn...di su ta vremena....

uplačuješ životno, vrijednost novca naočigled pada...taman kad mi istekne dobila bum van love da si kupim plavi oglasnik kako bi našla honorarni posao kao penzioner!!!..

užas!



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:54:26   
buduća mamica
a ja? kupujem namirnice za 200 kn svaki mjesec, nema više, nekada ne mogu ni toliko potrošiti jer nema...ne pitajte kako....nekako user posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 16:56:15   
svegra
ma da
pa ne možeš preživjeti s namirnicama u vrijednosti 200kn
kako??

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 17:07:19   
ivanaa
kaj je touser posted image
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: mirna

500 Kn: moja boravisna dozvola i to svake godine...user posted image


i meni draga...a nesto manje od toga mi je zdravstveno osiguranja svakog meseca!! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 17:23:12   
buduća mamica
IZVORNA PORUKA: svegra

ma da
pa ne možeš preživjeti s namirnicama u vrijednosti 200kn
kako??



pa ako pišem znači da sam živa, kupujem stvarno nužno, nema luksuza kao što su sokovi, grickalice,slatkiši, alkoholna pića, povrće uzgajam sama, meso dobijem od svojih jer oni uzgajaju, šampone kupujemo one velike obiteljske da nam dugo traju. sredstvo za čišćenje je univerzalno, eto ide nekako...user posted image

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 18:54:53   
Lady3
uf bolna točka svakog kućanstva..Još kad imaš klince lova samo klizi niz prste...user posted image
Katastrofa,a bojim se da tek najgore slijedi..ta kriza i harač će nas strpati u grob ranije neg što treba..Sramota ..user posted image


_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 20:27:46   
mariola
500kn nije ništa kad odeš u dućan a teško se zaradeuser posted image
mm i ja sami pa samo "pojedemo i popijemo" 2000-3000kn.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 20:35:54   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: mariola

500kn nije ništa kad odeš u dućan a teško se zaradeuser posted image



slazem se, stvarno mi dodje ponekad zlo kad dodjem na kasu, platis 200-300kn ali nemas nista u vrecici. a da ne spominjem odlazak u dm, tamo sam ostavila para i para i to ne kupujem neki marke nego Balea i ostale jeftine proizvode, malo sto me tjesi su naljepnice bar mogu i pokoji shopping obavit s popustom.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 21:26:20   
MaTana
IZVORNA PORUKA: mali_macic

IZVORNA PORUKA: mariola

500kn nije ništa kad odeš u dućan a teško se zaradeuser posted image



slazem se, stvarno mi dodje ponekad zlo kad dodjem na kasu, platis 200-300kn ali nemas nista u vrecici. a da ne spominjem odlazak u dm, tamo sam ostavila para i para i to ne kupujem neki marke nego Balea i ostale jeftine proizvode, malo sto me tjesi su naljepnice bar mogu i pokoji shopping obavit s popustom.



macicu cekaj da dodje mrvica - svaki treci shoping u dm je sa popustomuser posted image


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 21:31:10   
Marta j
Ja kod nas vise i ne kupijem nista osim kruha.

Danas smo isli po stvari za kuci i za Matu u hercegovinu i sve za cijeli mjesec smo kupili za 600kn.

nije mi jasno kako moze biti razlika u cijenama istih proizvodauser posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 22:01:09   
FIONA
može...uzmi ovako vegeta kod nas u HR na veliko od Podravke direkt može se za malu trgovinu kupiti po 10KN u tu cijenu Podravka mora uračunati i porez....mali trgovac kupi od njih po deset stavlja gore svoj rabat i ti kupiš po toj njegovoj cijeni...kada ista ta vegeta ide u Bih ili Slo ili tko zna kuda, tada cijena nije 10Kn več manje jel se na izvoz ne plaća PDV samo na uvoz robe!...što znači da cijena vegete malom kupcu iz Bih koji od Podravke kupuje kupuje po 7kn...kad stavi svoj rabat i porez koji je u Bih ispadne manje...standard je niži samim time i rabat na proizvod a i porez koliko me sjećanje služi oko 16%...drugim riječima ista vegeta u zemlji kojoj se proizvodi je skuplja zbog davanja državi!...

nisam ekonomista po struci ali prema mom poslu to sam si tako protumačila...ako griješim molim da me se nauči!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 22:08:06   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

IZVORNA PORUKA: svegra

ma da
pa ne možeš preživjeti s namirnicama u vrijednosti 200kn
kako??



pa ako pišem znači da sam živa, kupujem stvarno nužno, nema luksuza kao što su sokovi, grickalice,slatkiši, alkoholna pića, povrće uzgajam sama, meso dobijem od svojih jer oni uzgajaju, šampone kupujemo one velike obiteljske da nam dugo traju. sredstvo za čišćenje je univerzalno, eto ide nekako...user posted image




buduća mamice nečemu si me naučila...hvala ti...mogla bi se ugledati na tebe jer ja kupujem i sto treba i sto ne treba,a ustvari se moze proći sa manje novaca kad malo bolje razmislim.....takođe meso dobijemo od roditelja i povrce isto tako da bi se stvarno mogla malo pripaziti šta kupujem i možda uštedim koju kunu u kasicu prasicu....user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 22:14:27   
FIONA
kad se mora mora....ja kupujem sranja da se smrzneš...obzirom da radim, da muž radi, da imamo podstanare koji nam plačaju najam stana, imamo starce koji pomažu od stvari za malu do povrća, voća i mesa...

ja si volm priuštiti kobasice koje stoje preko trideset kuna četiri komada zavakumirano ili Podravkine krastavce...ne kupujem druge jel mi ne pašu...volim kupiti čips, kave svih vrsta...od hladne za sada do nessa i bez kofeina i sa kofeinom...naravno da su kerefeki...ali kad vidim da netko da za jednu ribu 200Kn...ili kad vidim da netko kupi začin koji možda jednom u godini upotrijebi za 50Kn...ili kad vidim da netko kupuje samo marketinški dobro izbrendirane marke a da ne kuže da ima kvalitetnijih i manje skupih...

hoću reči da ne moram hvala bogu paziti da ne kupim neki kerefek...ali da mogu bacati šakom i kapom to nikako...i ono najbitnie volim kupiti kaj mi paše pa makar je pakovanje duplo manje...

buduća mamica svaka čast na borbi....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 22:59:59   
lavica81
stvarno je sve poskupilo užas!a kod nas u Dubrovniku je sve po zlato, još skuplje nego u unutrašnjosti.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:04:16   
lema
Meni je iskrano a mi smo 6 ćlana obitelj 500 kn 10 dana hrane dobro prostudiram šta ću kuhat recimo paštu sa gulašom i tako kupim pašata meso sva što mi treba za taj rućak!!! Tako puno uštedim jer si isplaniram 10 dana šta ću kuhati imam notes u koji sam si zapisala jela i pogledam i tako radim!!!user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:09:43   
lee
ja u dm potrošim 700kn na malenog....užas..dodje mi da zaplačem..user posted image .

nama nije novac problem ali ja ipak pazim kako trošim...na hranu najviše potrošim...morati ču i ja do trsta ili slovenije kažu mi susjedi da je tamo puno jeftinije sve...bili smo mi sad u bosni jeftinije je nego kod nas i to puno.ipak je njihov pdv 17% a kod nas 23%.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:14:10   
lema
Ma ja kontam dok platim benzin i ostalo sam na istom . Ja i tu jeftino kupim malo promozgam i to je touser posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:22:54   
Ruža
Okrenem ih 10 puta, a opet odu u trenu.user posted image  Od kako imamo Đurca nema više neplanske kupovine, samo ono što treba.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sto je 500 kn?
21.8.2009 23:29:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanaa

kaj je touser posted image
IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: mirna

500 Kn: moja boravisna dozvola i to svake godine...user posted image


i meni draga...a nesto manje od toga mi je zdravstveno osiguranja svakog meseca!! user posted image user posted image user posted image




to znaci biti stranac, bez zaposlenja, nemam prava ni na porodiljnu naknadu iako je mala rodjena i zivi ovde!! a da budem bez zdravstvenog ne mogu, kad sam imala konjuktivitis, otisla na hitnu jer nisam znala jos sta je i obican pregled od 3 minuta su mi naplatili 50 eura!! sta bi tek bilo da sam bez zdravstvenog a nesto mi se ne daj boze desi??!!  user posted image user posted image

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Ilona
ninucka



ilona (13%)

lana (42%)

leona (44%)


Broj svih glasova: 156

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!