|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   split sa djecom
18.3.2009 18:28:19   
leda
pozdrav slovenske rr-ovke,

za početak se izvinjavam zbog (lošeg) jezika ali ja sam još generacija koja je učila hrvatsko srbski u školi, tako da sorry. s porodicom u ponedeljak dolazimo u split, a normalno nemoguče je nači djeci prilagodžene vodiče. tako da sam se odlučila pitati rr zajednicu: šta bi nam priporučili u splitu: imamo djete od pola godine (koja samo da se voza, pa je sve ok) i 3 i pol godišnjicu; koja je največi razlog za ovo pitanje.

znači od dječjih igrališta, do ljepih šetalica, muzeja, možda simpatične biblioteke,...

hvala vam puno!

led
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: split sa djecom
19.3.2009 6:00:27   
Ruža
Stvarno ne znam što bi ti preporučila? Ali vjerujem da ima cura iz Splita koje će se javiti!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu leda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: split sa djecom
19.3.2009 6:15:08   
leda
pa hvala ružo; barem vidim, da nisam nevidljiva user posted image

a i ja sam se nadala, da je puuuuno roditelja male djece iz splita na rr-ju, koji samo čekaju, da pokažu simpa strane svog gradauser posted image

pa možda još dolaze...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: split sa djecom
19.3.2009 7:24:30   
mlada mama
ja sam bila prosle god u splitu, isto tako nisam nista imala pojma,pa sam buljala po korzu, dino je trcao za golubovima i to nam je bila najveca atrakcija...sjecam se da je bila neka trgovina s igrackama,ali nije radila kad smo bili,a ostalo ja mislim da nismo ni puno gledali eee da ima ti Mcdonalds valjda se tako pise to ce joj sigurno biti zanimljivo,a pricekaj jos malo sigurno ce se javiti cure iz splita, i mene zanima jer i mi planiramo skoknuti do splitauser posted image

(Odgovor članu leda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: split sa djecom
19.3.2009 18:08:06   
kitty
malo cu vas razocarat,split imma jako malo mjesta namjenjenih bas djeci,mozete otic na znjan(plazu) dole imaju neki sadrzaji za djecicu, na zvoncac,marjan ili bacvice ali samo ako vam bude lijepo vrijeme.
mozes joj pokazat dioklecijanovu palacu,staru salonu...
ne znam koliko imate namjeru ostati,ako vam bilo sta treba javi se preko ppuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: split sa djecom
13.4.2009 7:00:40   
leda
kasno...
hvala kitty. na kraju smo zbog grozne vremenske prognoze u poslednjem trenutku promenili planove i otisli na slovensku obalu (prvi put na duže vreme nakon parti izleta u srednjoj školi user posted image ) i bili super zadovoljni. najsavremenija i brojna dječja igrališta, bazeni za djecu...tako da je povratak u ljubljanu opet bio: "pa zašto samo ljubljana nije ništa promenila na dječjih igralištih u poslednjih 20 godina??!!"

tako da split nam ostaje u planu.



(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!