|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 22:19:53   
Florijan Jakov
Ovo je pitanje o kojem često razmišljam. Evo konkreno primjer jedne prijateljice.. radi u velikom trgovačkom magnatu, od jutra do sutra, za plaću od jeb... 2800 km, koju još k tome dobiva na 2 puta. Kad čujem to onda sam sretna sa svojom stabilnom i redovnom (u dan točnom) plaćom, ali se često osjećam potplaćeno.

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 22:21:45   
tikica_69
Za sebe mislim da dobijem tocno onoliko koliko i zaradim. Mada u mojoj firmi ima i ljudi koji rade i vise a imaju manju placu.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 22:28:20   
novamama
ovo od 2800 je ne potplaćeno, nego ispod svakog ljudskog dostojanstva...ali koga briga?
važno je trliti godinu dana po tome oće li se ili ne raditi nedjeljom...shit...

ja sam potplaćena, a imam dosta veću plaću od toga...

baš sam ovih dana o tome razmišljala, mislim da bih bila zadovoljna sa jedno 30.000 kn mjesečnouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 22:55:40   
Ruža
Naravno da smatram da sam potplaćena. I da imam kuda istog trena bi otišla. Ponekad žalim novce i trud koji su moji uložili u moje školovanje. Bolje da su mi za tu lovu uzeli stan u ZG koji bi sad rentala, radila neki sss posao i imala više nego sad. I bez brige i pameti. Uf baš me ubodu ovakve teme.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 23:06:57   
koka
Pa vidi, ja sam do nedavno bila bez srednje i imala plaču ok, a cure u marketima su radile i više sati za manje para. normalno, da imam više nebi bilo loše, i radim na tome...potplačena? jedino domauser posted image ...rdim, radim i nikom ništa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 23:07:58   
dami
Zlatna sredina

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 23:34:15   
pikachu
Ma, znam da nisam, ali bi kao i kod novemame bilo taman kada bi imala 30.000 kn mjesečno... Onda bi valjda prestala gunđati il ne bi...? user posted image

Mao se šalim iako ovoj ženi koja radi za 2.800 kn sigurno nije smiješno... Ona Kneževička bi više trebala nešto napraviti za te ljude, a ne se uhvatila nedjelje k'o pijan plota... Trebaju biti PLAĆENI, sve drugo je pretakanje iz šupljega u prazno...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
24.6.2009 23:37:17   
FIONA
a gle kad gledam takve žene i muškarce da i meni je super ali da sam podplačena...to definitivno..toliko odgovornosti, toliko posla, malo razumjevanja, nekakva prva....ja sam jako razočarana u naš sustav koji to dopušta...totalna degradacija i onda ka mi smo zadovoljni ...ma jesam malo morgen!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 13:23:18   
mirna
Podplacena je ta zena, podplaceni su policajci, podplaceni su ucitelji, podplaceni su lijecnici itd.... Nikako mi nije jasno kako je moguce da su cijene na nivoju zapadnih zemlja i cesto i vise, a ljudi imaju tako niske place. ne cudi me sto u zemlji ima puno korupcije....user posted image

Za sebe mislim da sam totalno podplacena... ali trenutno radim to jer mi odgovara..

sva sreca je MM trenutno pravedno placen (ali za cijenu da nismo zajedno) i nas san o kucici na selu je blize realizaciji... dva i pol dana vani zaradi kao cijeli mjesec ovdje.

< Poruku je uredio mirna -- 25.6.2009 13:24:02 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 17:57:04   
Ninaa
Ja radim ko tajnica kod javog bilježnika, definitivno sam potplaćena radim za 25 kn po satu, a radim uto. i čet. 10, sati,a ostalo po dogovoru, taj dogovor nikak ne funkcionira jel dođem raditi 2 sata, a ostanem deset. Neznam samo kaj bu kad se vratim s porodiljnog jel tak ne mogu raditi. Radim definitivno sve jel je moj šef malo stariji pa mu se ništa neda. Sve ide prek mojih leđa, a najviše me iscrpe ostvinske jel moram sve od skupljanja papira, zakazivanja rasprave, slanja poziva i ispitivati kad dođu kaj definitivno nije moj posao. On samo izračuna kolikoo trebaju platiti. mOgla bi do sutra nabrajati,ali eto. Za sad se ne žalim jel mi je blizu, ali kad diplomiram želim poštenu plaću i normalno radno vrijeme.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 18:14:50   
Puli
s obzirom na težinu i odgovornost moga posla

definitivno potplaćenauser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 18:24:29   
dominik
s bzirom na place ostataka ekipe u firmi jesam potplacena

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 18:32:30   
ivanaa
imam placu relativno ok ali potplacena sam s obzirom na odgovornost i obim posla

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
25.6.2009 23:03:30   
Zvonki
Mislim da nisam. user posted image  Po meni su najviše potplaćeni oni koji završe fakultete i onda imaju plaću kao neki sss. Recimo, ja sam sss i kad razmišljam dići kredit da završim fakultet sjetim se da u mojoj firmi koja je dobrostojeća jer je monopol u državi, vss ima plaću za kojih 500 kn veću. Pa gdje to ima? user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: smatrate li da ste potplaćeni?
26.6.2009 15:25:54   
apika
Neznam jesam potplaćena , recite vi meni,radila sam 9 sati 6 dana u tjednu ,nedeljom i praznikom 6 sati za plaću od 2500 kuna ,naravno kakav slobodan dan-jesam li ja potplaćena???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!