|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slanje paketa
10.4.2009 11:17:44   
ZVRK
-zanima me da li kada šaljete(ako šaljete)pakete putem pošte da li uzmete njihove kutije ili ne
-te da li nosite otvorene kutije da vide
-da li pišete istinu ili ne o vrijednosti paketa


ja upravo moram jedan da pošaljem u neckerman.više puta za njih lažem o vrijednosti paketa da ne bi platila poštarinu user posted image .do 100kn nema poštarineuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slanje paketa
10.4.2009 11:19:33   
tikica_69
Ja nazovem City ekpress, oni dodju ja im samo predam sto zelim poslati, oni to ionako motaju u svoje koverte ili kutije i obavezno naglasim da placa primalac user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slanje paketa
10.4.2009 11:20:05   
Lady3
ja sam imala svoju kutiju,kartonsku iz trgovine...zapakiranu i to obavezno špagom jer drugačije ne žele primiti,oni odmah važu u pošti težinu paketa..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slanje paketa
10.4.2009 11:24:56   
uspavana
ovisi što šaljem i kome šaljem...
npr..kad šaljem u inozemstvo trebaš otvoreno donijeti na poštu, jer ako treba platiti carinu trebaju vidjeti što je unutra i ostalo..
ako ne onda ili zatvorim doma u kutijicu, ili tražim tamo neku onu kuvertu s mjehurićima... makar niti njihove kutije nisu skupe..

al sve ovisi i od osobe koja sjedi s druge strane na šalteru.
ja rješavam poštu za firmu u kojoj radim i vjeruj mi već sam svašta doživjela... a većinom neugodna iskustva, makar ima i nešto pozitivnih

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: slanje paketa
10.4.2009 11:30:08   
Ruža
Ako šaljem pakete, šaljem ih busom. Do sad nikada nisam slala poštom.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: slanje paketa
10.4.2009 12:57:01   
dominik
ja vise ne saljem postom jer to je banda lopovska...kad sam rodila iz beca nam kumovi poslali paket...cekali smo punih mjesec dana...kad je napokon dosao papir za preuzimanje muz otisao tamo...naplatili mu lezarinu od 2 tjedna...sad ja vas pitam...oni tvrde nikog nije bilo doma...halo rodila sam djete ne nisam bila doma picila sam po birtijama...nebi li ostavili papiric u sanducicu prvi puta....i kaj se paket drzi duze od 2 tjedna prije nego salju ponovo postara ili ga vrate??????nazalost dok smo dobili paket pola stvari je prerasla...ja napala jadnog kuma kak salje user posted image i od sada samo busom saljem jer na kraju krajeva ispadne jeftinije...i da osobno nisu nosili jer je paket bio tezak 0.6 kg a do pola kile noseuser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: slanje paketa
10.4.2009 14:03:51   
lueman
mislim da za povrat robe u neckermann oni imaju s poštom dogovoreno da se to radi tak da kupci ne plaćaju ništa. ja sam često vraćala i mijenjala robuuser posted image ali uvijek besplatno.jedino mislim da su sad negdje prekinuli poslovanje s poštom jer mi je sad intereuropa dopelala mali paketić u kovertiuser posted image . vele da su preuzeli prijevoz svih njihovih pošiljki. pa tko će znatiuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: slanje paketa
10.4.2009 14:22:46   
Cybermama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

-zanima me da li kada šaljete(ako šaljete)pakete putem pošte da li uzmete njihove kutije ili ne
-te da li nosite otvorene kutije da vide
-da li pišete istinu ili ne o vrijednosti paketa




često šaljem pakete ili pisma.pakete uglavnom šaljem cityexpressom,a pisma poštom.imala sam par loših iskustava s poštom i zbog toga ih izbjegavam koliko god je moguće.npr i meni i kumi pretplate za časopise su znale ne stići i tako po 3miseca za redom.jednom paket koji sam slala u zg(malo prije božića),došao tek za 10dana,bez obzira što sam stavila žurno.i skoro uvik šaljem preporučeno.vani samo šaljem pisma,slike,čestitke,tako da ne znam kako to funkcionira za vani

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: slanje paketa
10.4.2009 18:38:44   
tiha
slala u njihovoj kutiji nesto bozici najmanja 25 kn malo veca 35 pa 50 i 100....a vece stvari idu po tezini....to je cijena sa svime kutija i trosak prijevoza

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!