|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 8:49:12   
Florijan Jakov
Kako često tete priređuju roditeljske sastanke? Mi imamo otprilike svaka 3-4 mjeseca. Imali prošli tjedan i tete nam najavile da će sljedeći biti "radni", zajedno s djecom, negdje uoči Uskrsa. Baš se veselim!

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 8:52:31   
koka
Obavezno 2x godišnje, al ako nas nešto zanima možemo se uvijek dogovorit pa nas prime i prije.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:32:28   
ninolina
Mi imamo isto 4-5 puta god i plus radionicu s djecom. Često tete organiziraju da i roditelji nešto rade sa djecom. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:36:38   
koka
Da dobro da si me sjetila ninolina, imamo i radionice s djecom i bez njih pa i tamo možemo razgovarat..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:50:26   
Viky
Ja sam teta u vrtiću i zanima me jedna stvar.Kakve roditeljske najviše volite?Da li neke informativne,uz video zapise o vašem djetetu ili edukativne sa nekom ciljanom temom?

< Poruku je uredio sena -- 1.2.2009 9:53:30 >


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:54:01   
koka
Prvo volim da mi se kaže sve vezano uz moje dijete, kako se ponaša, šta ga zanima, kakav je u društvu , dali jede , spava , sluša user posted image user posted image ..a onda ostalo s temom ili bez tete uvijek kažu nešto..user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:55:58   
Florijan Jakov
dobri su ciljani koji obrađu tematiku, npr. trogodišnjaci (tvrdoglavi, sve mogu sami... pa nam tete malo objasne kako u nekim trenutcima postupati i kakve mjere one poduzimaju ako djeca ne slušaju, rade po svom i sl.). Također bih voljela da imamo jedan sastanak sa video zapisim ašto djeca rade, kako reagiraju kada imaju zadane zadatke i sl.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 9:56:50   
ninolina
Sena to bi ti nama trebala rećiuser posted image user posted image . Ja sam mama koja ne traži puno u smislu sada njima treba sva pažnja, da ne plaću, da moraju super njamati... Nikada nismo imali problema s tim jer dođemo i pitamo kako je bilo a tete same kažu jer znaju da će recimo Iva sama ispričati doma. Više vremena tata provodi u vrtiću,user posted image ali evo tete nas nazvale dva puta da provjere zašto mala nije u vrtiću jer im faliuser posted image . Srečom djeca su mi takva da ne trebamo mi ispitkivai jer nam oni daju sav izvještaj. I da, ne volim kad mama zapitkuje za svaku sitnicu joj mogu misliti kako je tetamauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 10:12:33   
Viky
Mi puno snimamo djecu sa kamerom i puštamo na roditeljskim sastancima.Ja sam roditelj malog djeteta i osjetljiva sam na to pitanje.Ponekad su roditelji umorni od svega i kažu mi da ih ne gnjavim sa predavanjima več da ih zanima samo dijete.Mogu se pohvaliti da imam iskren odnos sa roditeljima.Roditelj treba imati povjerenja u odgajatelja.Imamo i individualne razgovore.To najviše volim jer se posvetim jednom djetetu,izvadim sve podatke o njemu i obavijestim rod. o djetetovom razvoju unutar grupe


_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 10:16:23   
koka

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

dobri su ciljani koji obrađu tematiku, npr. trogodišnjaci (tvrdoglavi, sve mogu sami... pa nam tete malo objasne kako u nekim trenutcima postupati i kakve mjere one poduzimaju ako djeca ne slušaju, rade po svom i sl.). Također bih voljela da imamo jedan sastanak sa video zapisim ašto djeca rade, kako reagiraju kada imaju zadane zadatke i sl.

slažem se...mene jaako zanima kako se on ponaša..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 11:25:56   
Lady3
U biti svakog četvrtka možemo sve tete pitati što nas zanima.Ali uvijek kad idem po L.u vrtić,tete kažu šta trebam znati..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 11:46:25   
PRINCEZINA MAMA
Mislim da su roditeljski sastanci veoma bitni iz još jedne perspektive : izmjena iskustva. Kod nas u grupi ima nekoliko roditelja koji se družimo i van vrtića ali u svakom slučaju ok smo grupa pa se na sastancima povede i neplanirana tema koju najčešće povuče neko od roditelja pa izmjenjujemo iskustvo u različitim situacijama . U svakom slučaju imamo tete za +5 user posted image user posted image user posted image  pa uvijek u bilo koje doba možemo dobiti svaku informaciju i odgovor na svako pitanje

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 12:19:35   
božica
Da li neke informativne,uz video zapise o vašem djetetu ili edukativne sa nekom ciljanom temom?

najviše vezano za djete
a ovo ostalo dobro dođe


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: roditeljski sastanci u vrtiću
1.2.2009 14:29:29   
kitty
slazem se bozice

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!